Jump to content
Dogomania

Czipsy i alkohol czyli dogomaniacki sylwek 2006


Galja25

Recommended Posts

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a co do śpiewników... chodzi o to że osttanimi czasy mam urwanie głowy, a czesciowo nawet i ją straciłem:P i myslałem że wysle chetnym gotowy śpiewnik na maila a oni juz sobie sami jakos wedle własnych rzyczen wydrukuja lub cos... bo ja narazie do tego nie mam głowy... a jesczze jest problem bo zostaly mi piosenki do wklejenia ktore że tak powiem na 2 stronach to sie nie mieszcza:P i nie wiem co z nimi zrobic:D bo reszta to juz prawie jest;P no wiec słucham waszych propozycji w tej sprawie... na upartego moge porobic okladki dla osob indywidualnych;)

No a teraz strzała bo lece na piwo;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']GOSIA proponuje zakupic ksiazke ,,Polska na czterech lapach,, tam sa tylko osrodki hotele pensjonaty ,krore przyjmuja z psami[/quote]

zgadzam sie!
swietna ksiazka
tylko dwa ale:
1. niektore z wymienionych tam pensjonatów ządają za psa bajońskich sum az do 100 zł za dobe
2. niestety nie ma całej poslki :( w tym gór :(
ale z tych wymienionych warto podzwonic popytac

ja zawsze jezdze z psami i mam swoje miejsca ulubione i anty już upatrzone :-)

Link to comment
Share on other sites

nie chcę go narażać na taką długa podróż pociagiem a do tego w morsku mieliśmy swój namiot w którym zawsze mógł się schować a tak w domu z innymi psami będzie się stresował i nie będzie miał swojego miejsca

Ale może pojedzie ze mną Sunia jeśli twoje psy zaakceptują suczkę???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdina']a gdzie ten Sylwester?bo jestem nowa!i czy sa jeszcze miejsca?[/quote]

A sylwester jest w Skórzewie... (taka wiocha koło Poznania) u Kary_TC w domu;) wiec ilośc miejsc zależy od nastroju Pani gospodarz:D

A widze że jestes z wrocławia:) czyli już 5 osoba z tego miasta bedziesz:D

Wiec zapraszamy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patikujek_Zabrze']Ale może pojedzie ze mną Sunia jeśli twoje psy zaakceptują suczkę???[/quote]

Poki co krew sie nie polala nigdy:evil_lol: bo mysle tutaj jedynie o trojce domowej, bo o reszcie nie chce gadac:eviltong:


[quote name='komar']A sylwester jest w Skórzewie... (taka wiocha koło Poznania) u Kary_TC w domu;-) wiec ilośc miejsc zależy od nastroju Pani gospodarz:-D

A widze że jestes z wrocławia:smile: czyli już 5 osoba z tego miasta bedziesz:-D

Wiec zapraszamy:smile:[/QUOTE]
Ja ci dam wioche:mad: :evil_lol: :lol: :lol:

[quote name='Agga'][B][COLOR=#006400]Mam nadzieje, że przyjmniecie moją decyzje spokojnie. Z przyczyn techniczno - osobistych nie jade.:roll: [/COLOR][/B][/QUOTE]
Ej no....:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Mam nadzieje, że przyjmniecie moją decyzje spokojnie. Z przyczyn techniczno - osobistych nie jade.:roll: [/COLOR][/B][/quote]

Agga-nawet sobie tak nie żartuj :( Bez Ciebie już nie będzie ten sam sylwester i chórek musi być pełny i wogóle... :roll: Do sylwestra jeszcze trochę czasu, może uda się coś wykombinować?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...