Jump to content
Dogomania

Blaki owieczka i mrau Louie !


Czarna_Owieczka

Recommended Posts

Cześc :)
Wpadam do was na krotka chwilke (technika), usprawiedliwiam sie, od 1 maja nie mam internetu (jak pisala Ewa).
Byc moze bede miala szybciej internet, moze pod koniec tygodnia :cool3: GG niestety nie udalo mi sie zalozyc , bo trzeba zmienic oprogramowanie, nie mam potrzebnego kabla, wiec juz poczekam az aktywuja mi neta :) :) :)
Nie wiem o czym mam wam napisac, pomyslec ze mam tylko 45 minut :sad: no trudno.
Moge byc bez internetu, bo najprawdobodobniej zapisujemy sie na ..... a to na razie tajemnica, nie chce zapeszac jak sie uda wszystko wam opowiem :)
Kochani, sciskamy was z kudlatymi :calus: pa !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Czarna_Owieczka']Cześc :)
Wpadam do was na krotka chwilke (technika), usprawiedliwiam sie, od 1 maja nie mam internetu (jak pisala Ewa).
Byc moze bede miala szybciej internet, moze pod koniec tygodnia :cool3: GG niestety nie udalo mi sie zalozyc , bo trzeba zmienic oprogramowanie, nie mam potrzebnego kabla, wiec juz poczekam az aktywuja mi neta :) :) :)
Nie wiem o czym mam wam napisac, pomyslec ze mam tylko 45 minut :sad: no trudno.
Moge byc bez internetu, bo najprawdobodobniej zapisujemy sie na ..... a to na razie tajemnica, nie chce zapeszac jak sie uda wszystko wam opowiem :)
Kochani, sciskamy was z kudlatymi :calus: pa ![/quote]
[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=blue]No to czekamy[/COLOR][/SIZE][/FONT] ;)[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Cześć!
Znowu technika :evil_lol:
Byliśmy w jednym klubie agility ;) Przed nami dluga pelna pracy droga :p mam już pare książek na oku :) Ale co do klubu, to szczerze mowiac nie jestem na 100 % zdecydowana :( Myslalam ze juz wybralam, ale mam troche watpliwosci, a chce dobrze wybrac.

Kiedy będę miala internet? nie mam pojęcia :/ :/ :/

Pozdrawiamy was :calus:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, chyba ścięgno naciągnął, wariat, widać czym się kończą szaleństwa, poza tym, boli go ucho, bo gdy był na ogrodzie (gdzie trwają prace ogródkowe - ładna pogoda), zobaczył psa, tak biegł, że na łopatę wpadł o.O ciapa mała.

Swoją drogą mam dla was 36 zdjęć, ale to chyba nie dziś, jutro mam kartkówkę z biologii :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...