Jump to content
Dogomania

Igor-CHORY ONEK ZABRANY ZE SCHRONISKA MA DOM !!!


joteska

Recommended Posts

cioteczki, Czarodziejka nie dała odpowiedzi. Emiś trzyma Igora na liście i przyjmie psa jak będzie względnie podleczony i nie będzie stanowił zagrożenia dla innych.
Wydzwoniłam też dziś do Pani Iwonki do hotelu, w którym był przekochany biedny uroczy onuś GOTYK, 60 km pod Wa-wa
[URL]http://www.kudlatelaciate.pl/o-hotelu.html[/URL]

będzie miała miejsce dla Igorka pod tymi samymi warunkami czyli niezaraźliwości w stosunku do innych psiesiów czyli względnego podkurowania po 20- tym listopada.
Buda ocieplana, jego własny boks osłonięty przed deszczem i wiatrem zadaszony, opieka vet, spacery, ma duży teren, cena wynegocjowana 300+ karma lub 400 bez karmy + ew. leczenie
miałabym do niego blisko by go odwiedzać a i z ew. wizytami przedadopcyjnymi bliższej:lol:
niedobory deklaracji stosownie do uzyskania pomocy od dobrych dusz będę ponosić osobiście i prowadzić jego rozliczenia, nie obciążając tym samym w żadnym stopniu fundacji z Cieszyna
Jesli Zofija i Pani [B]Ela[/B] :loveu: miałyby mi możliwość pomóc w jak najszybszym DT na miejscu to ja po Igorka osobiście przyjadę i go zabiorę do hoteliku podpisując odpowiednie dokumenty oczywiście

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jotesko, jeżeli chodzi o mnie i dt to raczej nie mam jak pomóc. Będę w tym tygodniu u Wigora-prawdopodobnie w sobotę i pójdę z nim na spacer. Mozemy go zawieźć do naszej wetki. Ale dt- naprawdę tam gdzie było miejsce to już go nie ma. Chyba, ze Ela.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Jotesko, a próbowałaś tutaj:
[URL]http://www.hotelamok.pl/[/URL][/QUOTE]
Elizka, dziekuję! Igor ma juz szczęśliwie 2 opcje w dobrych hotelikach u emiś i kudłate i łaciate, ten pierwszy bliżej Cieszyna a drugi bliżej Wawy:lol:
teraz tylko pilnie potrzebny jest DT bo hoteliki nie przyjma nie zdiagnozowanego podleczonego Igora i to zrozumiałe, nie mam osobiście takich warunków lokalowych u siebie :shake:
bo mamy jeszcze
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/215781-Pilne%21-Suczka-ON-przy-trasie-szybkiego-ruchu/page4"]http://www.dogomania.pl/threads/215781-Pilne!-Suczka-ON-przy-trasie-szybkiego-ruchu/page4[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']Elizka, dziekuję! Igor ma juz szczęśliwie 2 opcje w dobrych hotelikach u emiś i kudłate i łaciate, ten pierwszy bliżej Cieszyna a drugi bliżej Wawy:lol:
teraz tylko pilnie potrzebny jest DT bo hoteliki nie przyjma nie zdiagnozowanego podleczonego Igora i to zrozumiałe, nie mam osobiście takich warunków lokalowych u siebie :shake:
bo mamy jeszcze
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/215781-Pilne%21-Suczka-ON-przy-trasie-szybkiego-ruchu/page4"]http://www.dogomania.pl/threads/215781-Pilne!-Suczka-ON-przy-trasie-szybkiego-ruchu/page4[/URL][/QUOTE]
U nas jest jedynie ta lecznica-ale no sama wiesz jak było ostatnio. Mozemy go zawieźć do naszej wetki choćby na diagnozę i ogólne przegląd, hm? A moze Ela się zgodzi na parę dni?

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do (W)Igorka :loveu:
Cały czas myślę o tym DT dla biedaka...
Wszystkie, które znam przepełnione...
A może dać Go na parę dni do psiego hospicjum u Anja2201
To jest w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego
[url]www.dogomania.pl/threads/216534[/url]
tel. 798759695
Może dałoby się wynegocjować niższe ceny...

Link to comment
Share on other sites

ależ tu się ruszyło w sprawach Igora! Dziękuję! :loveu:
Na razie poproszę Zosię aby ustaliła czy można Igora odrobaczyć Aniprazolem na jego wagę i odpchlić, zrobić mu podstawowe badanie krwi i poziom hormonów tarczycy oraz zeskrobiny z wyłysiałych i zaczernionych placuszków przez zaufaną sprawdzoną wetkę z założeniem książeczki.
Będę jutro kontakcic się jeszcze koniecznie, dziękuję za wskazówki :lol:
będę jutro niestety tutaj późnym wieczorem

Link to comment
Share on other sites

nie udało mi się nic jeszcze ostatecznie ustalić z Czarodziejką choć w czasie podróży przegadałam z nią dobre 40 minut:cool1:
jutro druga podróż z Brunkiem i będę jeszcze dzwonić
ustalam też z Zosią od czego zacząć z badań ale DT wciąż brak, niestety

Igorku, będziemy to wszytko dla Ciebie załatwiać:lol:

Link to comment
Share on other sites

Zagladam na watek do Wigorka...Tak sobie mysle ,ze na pewno z uwagi na chora skore pies musi miec specjalne kapiele lecznicze.Wezcie to pod uwage przy wyborze hoteliku .Ja dorzuce grosik za jakis tydzien ,jak poplace wszystkie lecace bazarki .Zobacze ,ile moge wyskrobac .Chcialoby sie pomoc tylu psom ,a trzeba niestety dzialac wybiorczo ...

Link to comment
Share on other sites

Potrzebuję rąk do złożenia kojca i transportu do przewiezienia ciężkiej budy z Ustronia- minimum 3 osoby. Bardzo bym chciała , by pojechał do wetki Pani O. W porządku kobieta.[quote name='Zofija']U nas jest jedynie ta lecznica-ale no sama wiesz jak było ostatnio. Mozemy go zawieźć do naszej wetki choćby na diagnozę i ogólne przegląd, hm? A moze Ela się zgodzi na parę dni?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elżbietka_Cieszyn']Potrzebuję rąk do złożenia kojca i transportu do przewiezienia ciężkiej budy z Ustronia- minimum 3 osoby. Bardzo bym chciała , by pojechał do wetki Pani O. W porządku kobieta.[/QUOTE]

Zaglądam znowu do (W)Igorka :loveu:
Czy to znaczy, że ciocia Elżbietka weźmie Igora na DT ???

Link to comment
Share on other sites

Ciocia Ela na pewno pomoże nam na miejscu w Cieszynie w tym bym mogła zorganizować prace kosmetyczno - kąpielowe dla Igorka na miejscu, pobyć z nim troszkę i go poobserwować no i zabrać do hoteliku.

Z uwagi na warunki jakie sa w hoteliku kudłate&łaciate, możliwość ew. następnych kąpieli leczniczych i bliskość do Wawy tak bym mogła go doglądać ten hotelik wydaje najbardziej optymalny i Donka5 będzie dla niego trzymała miejsce po 20-25tym ( czeka na zwolnienie miejsca) Oczywiście nadal pod warunkiem, że ew. choroba skóry nie jest zaraźliwa więc jesli do tego czasu uda sie to określić w lecznicy w Cieszynie jest szansa go i czas by go podleczyć i zabrać. Taki byłby plan wstępny i tu bardzo Eli i Zosi dziękuję za główkowanie i oddanie dla sprawy:loveu:
Igor miałby pojechać do vetki już w poniedziałek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elżbietka_Cieszyn']Potrzebuję rąk do złożenia kojca i transportu do przewiezienia ciężkiej budy z Ustronia- minimum 3 osoby. Bardzo bym chciała , by pojechał do wetki Pani O. W porządku kobieta.[/QUOTE]
Elu, my byśmy od razu zakasali rękawy, ale nam za daleko, może jakiś chłopaków- mięśniaków na miejscu uda sie zachęcić;)

Dostałam właśnie wiadomość od Eli W. , że chce przenieść deklarację stałą 20 zł z Kronosa [TM*] na Igora
Elu bardzo Ci wszyscy dziękujemy w imieniu bidulki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Sczerze mówiąc pogubiłam się w deklaracjach na Wigora[/QUOTE]
deklaracje i rozliczenia (w) Igora będa prowadzone w poście #4

tak bym chciała, aby wszystko dobrze w tych badaniach wyszło:modla:
tyle chorób i biedul, dla których pomoc przychodzi za późno. Może w porę uda się Igora podleczyć, nie jest jeszcze stareńki
Trzymaj sie jutro chłopaku i bądź grzeczny

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...