Jump to content
Dogomania

Chomik-Bonnie i Warka-wariatka.


basia bonnie

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ß@$!@']Słuchajcie....Bonka ma kleszcza:placz:
Jutro pójdę do znajomej go wyrwać..;)[/quote]
[IMG]http://img99.imageshack.us/img99/3156/sssssshq5.jpg[/IMG]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Hej, Basieńko kochana !!! :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#9932cc]Co tam słychać od rana ???????:cool3: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#9932cc]Bonnie kleszcza załapała ?:mad: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#9932cc]A znajoma będzie go wyciągała?:crazyeye: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ß@$!@']Cześć Kochane! :buzi: Bonka złapała 2 kleszcze...:placz: a 1 to w takim miejscu... ze szkoda gadać... za nie długo chyba pójdziemy go wyrwać\wykręcić (sama nie wiem) :p[/quote]
[COLOR=Purple][SIZE=3][FONT=Arial Black]Witaj Basieńko,:multi:cześć kochana.:loveu:
Kleszcze... to nie koniec świata !!!!!!!:shake::shake:
Sukces kiedyś załapał jednego dnia 33 kleszcze! :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Sama je wykręcam pensetką do depilacji brwi.:cool3:
To nie jest takie trudne...:shake: tylko trzeba robić to "pewną" ręką i umiejętnie oraz zdecydowanie wykręcać.:roll:

[/FONT][/SIZE][/COLOR][IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/sukcesgif.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kochane Ciotki, Wujki itd.!
Właśnie wróciłam do domu. Poszłyśmy wyrwać kleszcze i już po, wszystko jest ok, Bonka się nie wierciła !!:multi: Na razie obserwuję czy ma tam jakieś ślady tzn. jakieś no...e... jakby to nazwać... noo..czy coś jej tam nie jest;)
Znajoma, u której robiłyśmy zabieg (:evil_lol:)mieszka prawie w naszym miejscu spacerkowym, więc poszłyśmy pobiegać. Dobiegłyśmy do całej zaporki:evil_lol:. Nooo i wracamy... to ja wstąpiłam do sklepa, żeby sobie coś kupić do chrupania, Bonke na rękach miałam. Nooo to kupiłam... a ta babka (sprzedawczyni) podpita z lekka była.... jak zaczęła ze mną o psach gadać... to myślałam, że normalnie nie wyrobie...:angryy: gada mi coś ciągle...pyta sie 2 razy to samo:angryy: Nulcia już chciała iść... a ta dalej...:angryy: potem taki pijok (:evil_lol:) ją chciał pogłaskać... a ta warknęła i go ugryźć chciała! :multi::diabloti: haha.. dobrze mu tak :evil_lol:
Nooo i już wróciłam i właśnie chipsy jem :evil_lol: a BOnka odpoczywa;)
:buzi:Cześć Wszystkim:buzi:

Link to comment
Share on other sites

Moja koleżanka przeprowadziła się do mieszkania i musiała oddać swojego psa bo Czika przyzwyczajona do podwórka demolowała mieszkanie a mają małe dziecko... No więc oddali znajomemu i ona wróciła! Szła przez las, a to kawał drogi jest. I wiecie co? Miała pełno kleszczy. Sama je wyciągałam. Naliczyłam ich równo 89. Na drugi dzień poszłyśmy z nią do weta ale wszystko było ok. I mieszka z nimi i nie demoluje już mieszkania. :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...