Jump to content
Dogomania

Chomik-Bonnie i Warka-wariatka.


basia bonnie

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ß@$!@']Czemu nikt nas nie odwiedza i nic nie pisze? :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:[/quote]



Spokojnie :) napewno beda tu tłumy. Dogomaniacy dopiero ze swiat beda wracać... po wigili pewnie spalają kalorie biegając z psami :D:D



Sunia jest przepiękna :loveu::loveu::loveu::loveu: ciesze sie ze tu trafiłam :) napewno bede częściej :)

Link to comment
Share on other sites

Cześc :) Masz piękną psinke :)

[quote name='ß@$!@']Bonuśka urodziła sie 16.10.05r. Ja dostałam ją 05.11.05r[/QUOTE]Z tego co wywnioskowałam gdy trafiła do Ciebie nie miała nawet miesiąca :crazyeye::crazyeye: Za wcześnie moim zdaniem :shake:
[quote name='ß@$!@']Hihi, nie mam fot Perły, ale sie postaram :evil_lol:
ODWIEDZAJCIE NAS![/quote]Z czasem będzie was odwiedzać więcej osób, ja jestem już troche na dgm i u mnie tez czasami pustki :shake:

Link to comment
Share on other sites

Figa, do Bielska masz tylko 233 km :evil_lol:
Wcale nie ma tak dużo Dogomaniaków blisko mnie :shake: A jak są to nie mają czasu na spacerki :cool3: Chociaż nawet Kaliszanie mnie czasem odwiedzają, to wszystko zależy od dobrych chęci ;)

Napewno jest ktoś bliżej Ciebie, musisz tylko dobrze poszukać :)

A co do dorosłych Dogomaniaków - już nieraz zaliczyliśmy taki spacerek i było bardzo miło :)

Basiu - na gadulcu jestem bardzo, bardzo rzadko - więc w razie czego proponuję kontakt na mail lub PW :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Z tarnobrzega masz pociągiem połączenie do Przeworska :cool3: Czyli tam gdzie chodze do szkoły :cool3: Mogłybyśmy sie kiedyś umówić i podjechać pociągami do jakiegoś miasta po środku :D[/quote]



No widzisz jak chcesz to potrafisz :) jasne ze to znakomity pomysł :multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ß@$!@']ChiQuiTa: U mnie też fajnie:D Oczywiście Bonnie mnie obudziła :D
Justys95: Dlaczego nie możesz?[/QUOTE]
Bo mi brat do samochodu psa nie pozwala zabrać na dłużej niż 30 min. a tam się jedzie od 50 min. do 1 godz...a mój tata jezdzi tam tylko od czasu do czasu gdy musi, bo ma tam wspópracownika :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...