Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2012


bety

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']A skąd ten pan takie informacją wyciągnął....? Nigdzie nie ma takiego przymusu, aby i CH.PL i MŁ.CH.PL tezmiały niejako z urzędu znizkę, jakas totalna głupota...
Fakt, zniżka dla Interów to tez dobra wola oddziałow.[/QUOTE]

Chyba jego własne przemyślenia ;-)

OK - w porządku, dobra wola oddziału, ale też i moja, czy zgłoszę, czy nie, prawda? :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znizek dla Interow nie ma tez Leszno i Wroclaw - i chyba to wszystko ?

jako posiadaczka 3 psow z tytulem Int.Ch czesto staje przed dylematem zglaszac czy nie - bo jak zglaszac to po co ? trzepac bez sensu kolejny tytul do kolekcji ?
jak sa znizki to ja jako wystawaca mam jakas zachete ale jak oddzial nie chce to nie :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']znizek dla Interow nie ma tez Leszno i Wroclaw - i chyba to wszystko ?
jako posiadaczka 3 psow z tytulem Int.Ch czesto staje przed dylematem zglaszac czy nie - bo jak zglaszac to po co ? trzepac bez sensu kolejny tytul do kolekcji ?
jak sa znizki to ja jako wystawaca mam jakas zachete ale jak oddzial nie chce to nie :P[/QUOTE]
Dokładnie mam te same dylematy...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olaro1']Ja się pojawię, o ile Marcelinka bedzie mogła :p a dla mnie się znajdzie jakiś Welsh Corgi Cardigan albo Pembroke lub jakiś miły chart ? :diabloti:[/QUOTE]


Ja właśnie jako widz czarnych terierów. :)
A Ty swojego Rostowa nie będziesz wystawiac? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Banshee.']Jechałby ktoś przez Radom/okolice w piątek (jeżeli w inny dzień, to wtedy byłabym bez psa)?[/QUOTE] wyobraź sobie że ja jadę w piątek - także jak Ci się spodoba wyjazd do Głogowa z nami to na Katowice też się możesz zabrać - tylko że to Katowic jadę Corsą sama - bo w taki dzień to pewnie mój facet będzie zapracowany :D

miejsca mam tyle ile jest w Corsie - w bagażniku mi się mieści moja olbrzymka także nie jest źle, a jakby było więcej chętnych to pojedziemy Omegą Kombi :) w razie czego podaję maila bestia70 (at) wp.pl

Edited by nadpilickiebestyjki
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...