Jump to content
Dogomania

Wyrzucony biedak. Pimpo wielkouchy już we własnym domu :)))


mysza 1

Recommended Posts

Pimpek gabarytowo odpowiedni, więc został dziś zaproszony do grupowej zabawy: Baster, Julka, Lena, i ta malutka Gwiazdeczka. Ekipa świetnie sie dogaduje, na dworze to gonitwy i grupowe przewracanki się odbywają :)
W domu generalnie kanapy... gdyby nie odległość jednej od drugiej i brak skrzydeł, to szanowny Uszaty wogóle by łapkami ziemi nie dotykał.
Poza tym spokojny jest, układny. Idealny towarzysz :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 715
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wpłaty na Pimpka:
30 Ewelina K.
50 Ania Shirley
20 Marzena C.
50 Jerzy S.
40 Ania Shirley
Razem: 190 zł
Bardzo dziękuję :)

Wydatki:
300 DT listopad
20 szczepienie wścieklizna
15 transport
Razem ostatnie wydatki: 335 zł

Ewa, Jurosia, nie mogę znaleźć Waszych wpłat a pisałyście że poszły, może nie zauważyłam? Sprawdzałam wyciąg kilka razy.

Link to comment
Share on other sites

Pimpka czeka w tym tygodniu wizyta w lecznicy. Będzie miał zrobione badania krwi.

Natomiast widzę że coraz większy problem ma z ząbkami :( Przednie są złym stanie, i zaczyna to przeszkadzać Pimpkowi w jedzeniu - generalnie On gryzie karmę, a nie łyka. Narazie podkarmiam go miękkim, ale obawiam się że możliwe że trzeba będzie się zabrać za te ząbki. Zobaczę co powie weterynarz.

Poza tym chłopak jest cudny! Bawi się grupowo - mimo że najstarszy w ekipie małych psów - to gonitwy uprawia niesamowite :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jurosia']50 zl od jerzy s. to moja wpłata, w tytule było pimpek, zapomniałam tylko dodać że od jurosi[/QUOTE]
Ok, dziękuję :)
[quote name='ajlii']Pimpka czeka w tym tygodniu wizyta w lecznicy. Będzie miał zrobione badania krwi.

Natomiast widzę że coraz większy problem ma z ząbkami :( Przednie są złym stanie, i zaczyna to przeszkadzać Pimpkowi w jedzeniu - generalnie On gryzie karmę, a nie łyka. Narazie podkarmiam go miękkim, ale obawiam się że możliwe że trzeba będzie się zabrać za te ząbki. Zobaczę co powie weterynarz.

Poza tym chłopak jest cudny! Bawi się grupowo - mimo że najstarszy w ekipie małych psów - to gonitwy uprawia niesamowite :)[/QUOTE]
Co robic, jak trzeba to trzeba ;) Oby był zdrowy i nie chorował nam.

Link to comment
Share on other sites

Pimpulino pozdrawia prawie świątecznie :)

Dzisiaj przyszły puszki senior animondy - mam nadzieję że to dla Pimpka, bo zachwycony jest! Zjadł całą na kolację i prosił o jeszcze.

Wiek Pimpka ciężko określić po zębach, bo ma dość zniszczone - musiał jeść dużo twardego (np. kości) czy gryźć kamienie. Ale za to nie ma prawie kamienia na zębach. Ma też nietypową budowę samej szczęki (dolna żuchwa wąższa od górnej), i to mogło Mu sprawiać problemu z twardszą suchą karmą.
Ale wet mówi że na wiek Pimpka może wskazywać stan mięśni na głowie, które z czasem nie są już takie jak u młodego psa. I tak wszystko to szacunki...

W każdym razie Pimpek miał zrobione badania krwi, czekamy na wyniki.

Poza tym czuje się dobrze. Fajny jest, taki kanapowy zupełnie. Niespecjalnie Mu się śnieg podoba w ogrodzie... I pogania mnie czasem na spacerze, żeby szybciej wrócić do domu, na ciepłą kanapę... ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Njangu za wpłatę na Pimpusia :) już dopisuję.
Przyda się, jutro Pimpek jedzie do weta na konsultację wyników krwi i badanie moczu. Musimy dowiedzieć się skąd ten stan zapalny.

Pimpek ma problemy z jedzeniem suchego pokarmu, kupiłam mu puszki Animonda senior, 12 puszek po 400 g za 55 zł, które mu bardzo posmakowały :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...