Jump to content
Dogomania

FIGA-foksia-zabrana ze schronu w Ostródzie-była w DT w Krakowie-ma dom w Legnicy !!!


pucka69

Recommended Posts

[quote name='pucka69']Aga! Bo tu dwie Ciotki się zgłosiły. Eloise - że moze przewieźć Figę 11.01 - z W-wy do Czestochowy - zawsze to bliżej Krakowa, prawda? A moz ektoś w Czestochowie mógłby ...?
A ciotka Elis - że moze przewieźc Figę z W-wy do Krakowa pociągiem. Wim, ż eczekamy na Dabrówkę - ale coś jakby drgnęło!!!! Niech sunia już wyjdzie z tego błocka !!![/quote]


powiem Ci, że ja już tez nie mogę się doczekać, żeby że tak powiem "wypchnąć ją" już z Ostródy....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 348
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dowiedziałam się...Ciociu pucko

foksia czeka z wielką niecierpliwością na domek...pewnie ktoś jej szepnął o tym do uszka...i się niecierpliwi..
podobno została nawet lekko podstrzyżona...i ewentualnie czeka na kąpiel dzień przed wyjazdem gdyby zapach schroniskowy był dla kogoś nie do wytrzymania

problem teraz trasy Ostróda-Wawa

ale dziś już dzwoniła do mnie olaitomek, sa już w kraju czekają na foksię, moga ją odebrac i z czętochowy...

i z Wawy, ale niestety jutro (chyba że coś pomyliłam)..

każdy dzień to o jeden dzień za dużo dla psa w schronisku

Link to comment
Share on other sites

jak jutro to dupa ;))) hm ... ależ jestem wulgarna ... no nie ma jak sama wiesz. a następnym razem ? kiedy moga? np za tydzień nie mogliby? a jak sytuacja u Dabrówki?
ale dobrze, ż ez Foksia dobrze - bo ten ugryziony ogonek śnił mi się po nocach ....

Link to comment
Share on other sites

bardzo sie ciesze ze foksia do nas przyjedzie, choc na pewno lepiej by dla niej bylo jakby pojechala od razu do wlasciwego domu, ale wierze ze szybko sie w niej ktos zakocha no i trzymam kciuki za szybki transport. ola raczej rzadko bywa w warszawie, dzis wraca do krakowa, nastepny razem pewnie sama nie wie kiedy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69']Do wtorku czeka - tak? Kurczę - jak będzie w Wawie to już z górki :)))
A potem - jedzie do Częstochowy z Eloise - czy czeka?[/quote]

narazie to ja wiem, ze jedzie do Wawy w środę rano...(czyli we wtorek jest wyciągana ze schronu...umowę adopcyjną podpisuje na AFN bo nie mam innego "słupa";))

w poniedziałek zatem jest kąpana i siedzi w nocy w budynku, żeby wyschła i się nie przeziębiła i nie zabrudziła na boksie..

w środę odbiera ją Jo37 (mam nadzieję, że przeczytała co moniamonia napisała)...albo lepiej jej to skopiuje na priw bo może zabiegana...

i własnie ktoś 11 miał jechac do Częstochowy, ale za Boga nie pamiętam kto i trzeba by z tą osobą się skontaktować...a z Częstochowy Olaitomek już ją odbiorą...uffff....ale się najeżdzi dziewucha ;)

Link to comment
Share on other sites

mail z dzisiaj

"jesteśmy ze szczecina, mamy pieska. dość dużego. interesuje nas, czy sunia foksi byłaby w stanie odszczekać się w razie potrzeby. jesli chodzi o sterylizację , czy sunia lepiej zniesie sterylizację w warunkach schroniskowych, czytez jak trafi do nas i zaniesiemy ją do weterynarza nie odbierze tego żle i będziemy mieć trudności z zaaklimatyzowaniem suni w naszym domu. jeśli zaśchodzi o transport. istnieje możliwość,że dowieżiecie pieska w jakieś nieco bliższe miejsce, choćby do połowy drogi? "

no to ładnie się foksia jeszcze foksia oddali od Szczecina....nawet nie wiem co odpisać, ale nie mogę zaryzykować i nie skorzystać z transportu tak misternie układanego...bo...być może Szczecin się wcale nie zdecyduje i co wtedy?...
no i co ja mam napisać? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Napisz im ze Foksia na ten transport czeka juz dwa tygodnie w schronisku i ze nie mozemy jej narazać na kolejne dwa tygodnie w schronie czekajac az trafi sie jakis transport do szczecina. i ze sterylka w schronie, owszem - tylko gdzie ona potem po sterylce taka obolała pojedzie? przeciez nie do schronu nazad?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...