Jump to content
Dogomania

Galeria Bejki


Bejkowa

Recommended Posts

  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='whiteterrier']No czasem się zdarzy.. Ostatnio oglądałam odcinek jak grali w piłkę, ale mi się trafiło :D[/QUOTE]

Ja lubię to oglądać :D Fajne jest.W piątek rodzinka.pl , w sobotę Komisarz Alex , a w niedzielę Czas Honoru :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']Czeeeść Fajna Mała:loveu: Witamy się po raz pierwszy. Truskawki boskie, ładnie jej pasują- kusisz kusisz:evil_lol: Będziemy wpadać tylko więcej zdjęć poproszę.[/QUOTE]

Dziękujemy ;) Jakieś fotki tak ? Postaram się zrobić duuuużo fociszy jutro :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HexaWHWT']może? na pewno weźmiesz :D
uff, nie ma to jak mieć wolne od szkoły, haha. :eviltong:[/QUOTE]

Okej , okej :D Obiecuję że wezmę.
Aaa , zazdroszczę ci . Ja mam codziennie sprawdziany , kartkówki , pytania , jeszcze do tego kółka , dodatkowy anglik , nie wyrabiam już :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ciesze się że ktoś mnie rozumie ♥
Ja nie mogę patrzeć na tego mojego psa , po powrocie ze szkoły , patrzy na mnie tymi swoimi paczałkami z wyrazem pysia jakby mówiła "to co teraz robimy ? czekałam na ciebie 6 godzin , to co robimy ?" a ja nic nie mogę robić :-( i to moje biedne psisko nudzi się okropnie , ahh , co za nie dobra pani ze mnie :oops: , nawet na nędzny spacer nie mogę wyjść , bo czasu nie mam , za dużo nauki . Ehhh:shake: .Ale w weekend jej to wynagrodzę , że aż będzie miała dość :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

9 godzin zajęć? Łohoho, ja mam przeważnie 5 i dwa razy 7 lekcji więc jest spoko ;) no i kończę o 12, a nie o 15 :D
Myślę, że naukę też da się pogodzić z tym wszystkim;)

ja jak mam więcej nauki to biorę Hexę, naszą piłkę i aportuje na okrągło i idzie ją zmęczyć ;) tylko gorzej z powrotem do domu bo woli iść na jakiś dłuższy spacer. Ale tak poza tym to w domu rzucam jej też piłki, ona przynosi a ja przez ten czas coś robię. Wszystko się da :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ja w czwartki mam 9 h , padam na ryj ;o
Dzięki bogu że jutro mam do 11:10 hahahaha :D , noo i jutro obcinam włosy :loveu:
No nie do końca da się wszystko pogodzić , ja nie mogę się skupić na psie i książkach na raz.Najpierw jedno później drugie .

Link to comment
Share on other sites

Ale liceum trochę różni sie od gim szczególnie 1 klasa gdzie w 2 odpadają mi wszystkie chemie, fizyki i te inne paskudzctwa gdzie nauczyciele cisną Cię jak mogą... Bo przecież za rok tego nie bd i bla bla.
Ja często kończę o 15;10 i 16 raz mi się zdarzy 13;15, ale zaczynam lekcje tez o 9;40, 10;35 i 8;50. Na 8 mam 2 razy.
Ooo ścinasz włosy? Jak? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...