Jump to content
Dogomania

Galeria Bejki


Bejkowa

Recommended Posts

[quote name='Bejkowa']Ale czy to jest jakiś problem ? A po pierwsze ja kupuje worki 7 kg a nie 3 ...
Spokojnie , nie martw się o nas , worek nie ma salmonelli[/QUOTE]

Problem?! dziewczyno, poczytaj o tym lepiej i o salmonelli również. Napisałam ,,bodajże" ale mimo wszystko mówiłaś, że ten worek schodzi Wam dość szybko. Badasz każdy worek który kupujesz? nie wolisz zrezygnować z kupowania tej karmy? Nie obchodzisz mnie tu Ty, tylko Bejka, bo to też pies nie ważne, że Twój ale raczej warto byłoby Cię o tym poinformować zanim będziesz BYĆ MOŻE truła psa. Wszystko tu jest pod znakiem zapytania bo wiem jak bardzo mnie nie lubisz i wzięłabyś to z góry i że osądzam Cię o to, że karmisz psa salmonellą. Ale rzuć na to oko, przynajmniej dla psa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='HexaWHWT']Problem?! dziewczyno, poczytaj o tym lepiej i o salmonelli również. Napisałam ,,bodajże" ale mimo wszystko mówiłaś, że ten worek schodzi Wam dość szybko. Badasz każdy worek który kupujesz? nie wolisz zrezygnować z kupowania tej karmy? Nie obchodzisz mnie tu Ty, tylko Bejka, bo to też pies nie ważne, że Twój ale raczej warto byłoby Cię o tym poinformować zanim będziesz BYĆ MOŻE truła psa. Wszystko tu jest pod znakiem zapytania bo wiem jak bardzo mnie nie lubisz i wzięłabyś to z góry i że osądzam Cię o to, że karmisz psa salmonellą. Ale rzuć na to oko, przynajmniej dla psa.[/QUOTE]

Boże.Po pierwsze gdyby totw miał salmonellę to Bejka już dawno byłaby otruta.A od dłuższego czasu wiem o serii zarażonej , i worki które je Bejq nie są zarażone bo je sprawdzam.I nie mam zamiaru zmieniać tej karmy bo raz zdarzyła się wpadka , po za tym ta karma ma świetny skład i nie zmienię taj karmy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejkowa']Boże.Po pierwsze gdyby totw miał salmonellę to Bejka już dawno byłaby otruta.A od dłuższego czasu wiem o serii zarażonej , i worki które je Bejq nie są zarażone bo je sprawdzam.I nie mam zamiaru zmieniać tej karmy bo raz zdarzyła się wpadka , po za tym ta karma ma świetny skład i nie zmienię taj karmy :lol:[/QUOTE]

rób co chcesz. :watpliwy:
i nie powiedziane, że byłaby otruta od razu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HexaWHWT']rób co chcesz. :watpliwy:
i nie powiedziane, że byłaby otruta od razu.[/QUOTE]

Ależ tak.Radzę wejdź sobie w dział "żywienie" i w post "Taste of the wild" i sobie poczytaj jak chcesz , nikt nie zmienia karmy , i ja nie będę skoro mój pies ją uwielbia , ma super hiper skład :lol:

Link to comment
Share on other sites

To chyba sprawa właściciela czym karmi psa? :p
Proponowałabym się doczepić osób, które karmią pedigree itp itd. Ja tam się za bardzo nie będę wtrącała, karmy nie znam tak dobrze, żeby się tu rozpisać, ale Bejka wygląda dobrze, problemów zdrowotnych nie ma - wszyscy wokół krzyczą, że od danej niby złej karmy biorą się od razu jakieś otrucia, alergie etc. Bez przesady... niektóre psy nawet te marketówy przyjmują lepiej niż jakieś karmy z hiper super niemożliwie dobrym składem.
Magda jest odpowiedzialnym właścicielem i Aluś - krzywdy Bejce nie zrobi, nie martw się o to. Aluś po co od razu na Madzię naskakujesz? Przecież takie dyskusje są bez sensu, i tak każdy postawi na swoim, a skończy się na Waszej kłótni i braku zrozumienia. Nie lepiej to załatwić ze sobą na przykład przy spotkaniu? Pogadać o danej karmie, wymienić się opiniami, niż od razu: ja to to, a ty to tamto... :lol:
Proponuję się opanować i nie bulwersować się :evil_lol:

Buziolki dla Was! :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola i Hira']To chyba sprawa właściciela czym karmi psa? :p
Proponowałabym się doczepić osób, które karmią pedigree itp itd. Ja tam się za bardzo nie będę wtrącała, karmy nie znam tak dobrze, żeby się tu rozpisać, ale Bejka wygląda dobrze, problemów zdrowotnych nie ma - wszyscy wokół krzyczą, że od danej niby złej karmy biorą się od razu jakieś otrucia, alergie etc. Bez przesady... niektóre psy nawet te marketówy przyjmują lepiej niż jakieś karmy z hiper super niemożliwie dobrym składem.
Magda jest odpowiedzialnym właścicielem i Aluś - krzywdy Bejce nie zrobi, nie martw się o to. Aluś po co od razu na Madzię naskakujesz? Przecież takie dyskusje są bez sensu, i tak każdy postawi na swoim, a skończy się na Waszej kłótni i braku zrozumienia. Nie lepiej to załatwić ze sobą na przykład przy spotkaniu? Pogadać o danej karmie, wymienić się opiniami, niż od razu: ja to to, a ty to tamto... :lol:
Proponuję się opanować i nie bulwersować się :evil_lol:

Buziolki dla Was! :cool1:[/QUOTE]

Nie widzę tu kłótni ani naskakiwania na Magdę. Wiesz, wykrycie salmonelli w tej karmie raczej mogłoby być poruszone bardziej. Jej sprawa, owszem ale skoro badała to co się dowiedziałaś? gdzie badałaś? opowiedz o tym, ja chętnie posłucham.
Nie spotkamy się więc raczej sensem byłoby napisanie sobie swoich racji tutaj i tak ona zrobi jak będzie chciała.
Lepiej stąd spadam bo mile widziana nie jestem ale cóż, lubię wtrącić swoje ,,ale"...już taka chamska jestem.

Link to comment
Share on other sites

Widocznie nie jesteś, ja tam nie wiem, nie mój wątek ;)
Ja to wyczytałam inaczej, Madzia zresztą też...

Mówiłaś w Gostyninie, że masz nadzieję się z nami obiema spotkać, nie tylko ze mną :evil_lol: Myślałam, że się uda, szkoda, że nie :-(
To forum publiczne, dlatego po co być chamskim? Nie lepiej to ukryć dla siebie i opisać swoje "ale" na priv? Ja jakbym odebrała taką wiadomość zdecydowanie czułabym się urażona, nie chciałabym aby ktoś publicznie na mnie naskakiwał - chociaż już się tak parę razy zdarzyło i to właśnie jest chamstwo.

Powtarzam: Bejka ma się świetnie i na pewno będzie się miała, mogę za to rękę oddać, bo do lepszego właściciela nie mogła trafić.

Ja po prostu uważam, że lepiej takie chamskie "ale" zostawiać na priv :razz: A takie "ale" które faktycznie może się przydać do wiadomości właścicielowi i może zostać pozytywnie przekazane - oczywiście można i tu.

Ale powtarzam - to tylko moje zdanie, wypowiedziałam się :cool1:

Pozdr.! :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='kamilka91']Jedna, ale urocza :)
Choć z miłą chęcią zobaczyłabym więcej... ;)[/QUOTE]

[quote name='Asiaczek']Tylko jedna foteczka...?

pzdr.[/QUOTE]

[quote name='ania90']wiecej fotek prosze ;)[/QUOTE]


Jeee ! Czyli ktoś tu jeszcze zerka :D A no , dziś wieczorem dodam jakieś foteczki :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermaister']Tylko jedna fotka ?? :-(
[URL]http://i49.tinypic.com/fmt5b4.jpg[/URL] piękny nosek i oczka jak węgielki :loveu:
zapraszam do nas na fotki :)[/QUOTE]

Dziękujemy :cool3: I witamy w naszej galerii :D bo z tego co wiem , to zawitaliście do nas pierwszy raz :razz:
Jutro coś dodam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...