Jump to content
Dogomania

Galeria Bejki


Bejkowa

Recommended Posts

  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ale w filmiku zdjęć jest mało, a w ogóle to są widzę kilka nieźle starych :P znaczy no tak mi się wydaje. A jak ona ci tak spiernicza z tym dyskiem to nie dawaj jej bo po prostu szkoda go ;)
ćwiczyłyście może wymianę z dysku na np szarpak albo w najgorszym wypadku - smakołyk?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HexaWHWT']ale w filmiku zdjęć jest mało, a w ogóle to są widzę kilka nieźle starych :P znaczy no tak mi się wydaje. A jak ona ci tak spiernicza z tym dyskiem to nie dawaj jej bo po prostu szkoda go ;)
ćwiczyłyście może wymianę z dysku na np szarpak albo w najgorszym wypadku - smakołyk?[/QUOTE]

Ćwiczyłyśmy na szarpak .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejkowa']Ćwiczyłyśmy na szarpak .[/QUOTE]
i jak jej idzie? bo widzę, że nieźle bawi się w ucieczkę z dyskiem :P
znam przypadki na zasadzie - trening? - dobra, no to ładnie oddam zabawkę w zamian za smakołyk lub szarpaczek. Zabawa? oj nie, przecież skoro mnie gonisz to ja uciekam :)

ale też niedawno pracowałam z psem rasy buldog francuski i powiem Ci, że ten pies za nic nigdy w życiu nie odda ci zabawki! ;) a na prawdę świetnie łapał overki bo już po pierwszym treningu czaił o co chodzi i łapał nie z ręki. Byłam na prawdę pod wrażeniem ale co z tego, że uciekał i autentycznie zagryzał dysk :P
uczycie się teraz jakiejś sztuczki tak pomijając temat frisbee? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...