Jump to content
Dogomania

Galeria Bejki


Bejkowa

Recommended Posts

  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='HexaWHWT']a nie masz jakiś nowych fotek?
kiedy będzie film ze sztuczkami? bo widzę, że zaczęłaś dość dużo teraz robić z Bejką. Pochwal się, jak wam idzie? ;)[/QUOTE]

Idzie nam faktycznie super , jestem bardzo z niej dumna , z siebie również z resztą :) A filmik , hmm na razie zbieram materiały :)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie zbieraj materiały ;)

Ja w sumie klikam z Hexą codziennie. Czasem sesje dzielą się na dwa razy czyli po około 10 minut (czasem koło 5,6 minut). Wiem, że to dużo ale czasem nasza sesja po prostu jest zabawą bez ,,mocniejszego myślenia" :eviltong: Ciężko w sumie to też tak oszacować. Jak idziemy na spacer to też mam przy sobie pełen zestaw i po prostu klik, smaczek, klik, smaczek za odwoływanie się czy jakieś tam inne komendy ;)
Ja szczerze mówiąc wieczorami zawsze znajduję najwięcej czasu. Wtedy raczej próbuje już zmęczyć psa przed spaniem i tutaj w grę wchodzi jakieś łapanie frisbiczek czy aportowanie piłki. W weekendy mocniej męczę psa psychicznie i fizycznie ale nie zauważyłam żeby nie cieszyła się z tego powodu. Raczej znosi wszystko co jej mówię i ładnie wykonuje to o co proszę, więc jest ok :eviltong: ale Hexa ogólnie lubi robić cały czas coś. Jedyną rzeczą jaka jest denerwująca to wymuszanie zabawy...
wtedy mój pies staje się nieobliczalną bestią i zrobi wszystko żebym się ruszyła z kanapy. Na przykładzie robię lekcje...
a tu mi nagle wskakuje pies na kanapę, liże mnie po rękach, podnosi moje ręce pyskiem...(tak, tak pyskiem) :look3: i co najlepsze...wykonuje komendy po kolei. Obczaiła, że jak jest waruj to potem zdechł pies dlatego teraz ze stojącej pozycji ma warowanie żeby nie robiła mi cyrków ;)

a Wy dużo ćwiczycie?

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie obawiałam się że za dużo , tj tak jak wy , czyli minimum raz dziennie , po jakieś 10 minut ze dwie serie :)
Współczuję , mój pies w domu się pięknie wycisza , i śpi , albo zajmuje się sobą , no chyba że coś jej odwali , co raczej rzadziej się zdarza :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejkowa']Ja właśnie obawiałam się że za dużo , tj tak jak wy , czyli minimum raz dziennie , po jakieś 10 minut ze dwie serie :)
Współczuję , mój pies w domu się pięknie wycisza , i śpi , albo zajmuje się sobą , no chyba że coś jej odwali , co raczej rzadziej się zdarza :)[/QUOTE]

Ona na komendę odpoczywa i wtedy nie ma prawa ruszyć się z legowiska. To nieduzo z nią robisz ;) ja jeszcze spacery to tak ponad godzine raz i wtedy mecze ja mocno i jak wracamy to na dwie godziny ma odpoczynek. Raczej staram sie to wszystko poukladac sobie ale przez to ze w wakacje wiecej z nia robilam ona sobie przyswoila taki rytm i dlatego prosi o ,,wiecej", wiec nie wiem czy jest tu czego wspolczuc. Jak pies jest znudzony to odpoczywa bo nie ma co robic, moja zatem jak jest znudzona to przychodzi i pokazuje ze chce, ale nie zawsze przeciez dzialaja na mnie jej oczy ;)

A aporty cwiczycie czy odpuscilas sobie? bo mowilas kiedys, ze Bejka nie oddaje nic.

Btw - ,,tj tak jak wy , czyli minimum raz dziennie , po jakieś 10 minut ze dwie serie" - RAZ dziennie, po jakies 10 minut ze DWIE SERIE?
o co chodzi? ;) raz z nia cwiczysz 10 minut, a piszesz, ze po dwie serie :eviltong: sprecyzuj to ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HexaWHWT']Ona na komendę odpoczywa i wtedy nie ma prawa ruszyć się z legowiska. To nieduzo z nią robisz ;) ja jeszcze spacery to tak ponad godzine raz i wtedy mecze ja mocno i jak wracamy to na dwie godziny ma odpoczynek. Raczej staram sie to wszystko poukladac sobie ale przez to ze w wakacje wiecej z nia robilam ona sobie przyswoila taki rytm i dlatego prosi o ,,wiecej", wiec nie wiem czy jest tu czego wspolczuc. Jak pies jest znudzony to odpoczywa bo nie ma co robic, moja zatem jak jest znudzona to przychodzi i pokazuje ze chce, ale nie zawsze przeciez dzialaja na mnie jej oczy ;)

A aporty cwiczycie czy odpuscilas sobie? bo mowilas kiedys, ze Bejka nie oddaje nic.

Btw - ,,tj tak jak wy , czyli minimum raz dziennie , po jakieś 10 minut ze dwie serie" - RAZ dziennie, po jakies 10 minut ze DWIE SERIE?
o co chodzi? ;) raz z nia cwiczysz 10 minut, a piszesz, ze po dwie serie :eviltong: sprecyzuj to ;)[/QUOTE]

W sensie że ćwiczę z nią różnie , najczęściej 2 razy dziennie po 10 minut :eviltong:
Czy ja wiem jak pies jest znudzony to śpi , ja po szkole wychodzą z nią na długi spacer , gdzie się zmęczy fizycznie , później idziemy do domu , ja odrabiam lekcje , uczę się , w tym czasie jeszcze ktoś z nią wyjdzie na jakieś 20 minutek na spacer , czy to mama , czy siostra , jak ja już wszystko zrobię , wtedy chcę ją zmęczyć psychicznie.I mam pięknie padniętego psa , nooo , wieczorem chce się jeszcze pobawić , ale wtedy to już wyjmuje piłkę , czy chociażby skarpetę ( mój pies uwielbia skarpetki xd ) i się wtedy bawimy :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='whiteterrier']Kiedy jakieś fotki Bejkatej?
Ona jest taka sliczna :loveu:[/QUOTE]

Dzięki , dzięki , dzięki :eviltong:
Ojej , sama nie wiem , aparat mi nawala , dziś chce odbyć z tatą rozmowę na temat lustrzanki , mimo że i tak pewnie nie przyniesie skutku :D
Coś jutro może dodam :D
A tak apropos , wczoraj zajęłyśmy II miejsce w konkursie fotograficznym , i dostajemy obrożkę i smycz z Ami Play :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejkowa']Dzięki , dzięki , dzięki :eviltong:
Ojej , sama nie wiem , aparat mi nawala , dziś chce odbyć z tatą rozmowę na temat lustrzanki , mimo że i tak pewnie nie przyniesie skutku :D
Coś jutro może dodam :D
A tak apropos , wczoraj zajęłyśmy II miejsce w konkursie fotograficznym , i dostajemy obrożkę i smycz z Ami Play :multi:[/QUOTE]

No ja czekam na foteczki.. :>
Ah to wieeelkie gratulację ! :loveu:
A upatrzyłaś już sobie jakąś lustrzankę? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HexaWHWT']aa to ty masz cyfrowke? nie wiedzialam nawet :eviltong:
a dlaczego tak sadzisz? rodzice ci nie pozwalaja na kupno lustrzanki czy po prostu w gre wchodza finanse?[/QUOTE]

Wszystkie fotki są cykane cyfrówką , przecie to widać :D Hmm , tu raczej chodzi o to że rodzice nie pozwalają , twierdzą że jak chce coś , to muszę na to zasłużyć , czyli mieć przyzwoite oceny :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejkowa']Wszystkie fotki są cykane cyfrówką , przecie to widać :D Hmm , tu raczej chodzi o to że rodzice nie pozwalają , twierdzą że jak chce coś , to muszę na to zasłużyć , czyli mieć przyzwoite oceny :roll:[/QUOTE]

Moi rodzice też wyszli z takiego założenia, że jak mam jakąś zachcianke to muszę na nią sama zasłużyć bądź sama na to zarobić. I dziękuję im za to bo nie wyszłam na rozpieszczone bachora, który jak czegoś nie dostanie to się mu zaraz oczka świecą.. ;) A zakup lustrzanki to nie takie hop siup i im dłużej poczekasz tym więcej się w tym oczytasz, będziesz obeznana tym lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='whiteterrier']Moi rodzice też wyszli z takiego założenia, że jak mam jakąś zachcianke to muszę na nią sama zasłużyć bądź sama na to zarobić. I dziękuję im za to bo nie wyszłam na rozpieszczone bachora, który jak czegoś nie dostanie to się mu zaraz oczka świecą.. ;) A zakup lustrzanki to nie takie hop siup i im dłużej poczekasz tym więcej się w tym oczytasz, będziesz obeznana tym lepiej :)[/QUOTE]

Zgadzam się z Tobą w 100 %

[quote name='westie_justa']Ja po długim lataniu z kompaktem, dostałam lustrzanke niskich lotów i po roku użytkowania stwierdziłam dopiero że potrzebuję czegoś lepszego:)[/QUOTE]

A jaki ty masz lustrzane ?

O bosz , mój pies wytaplał się w rybie , i tak mi wali że maskara :shake: Chyba ją będę musiała wykąpać :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...