Jump to content
Dogomania

Diarunia [*] za TM - Kto sobie drogę skraca...Wizja SCHRONISKA! Diara prosi o deklaracje...


cancer43

Recommended Posts

[SIZE=2][B]Doszły Czerwcowe wpłaty od :
anett-10zł
Bela51-10zł
Ewu- 20zł
Sylwiia_-10zł
Na koncie Diary jest 169zł z czego u mnie 113zł
**************************************
Przelałam do Neris 144zł (bo sa juz wpłaty bazarkowe na Diare)
Po rozliczeniu bazarku Diara będzie na plusie ...przynajmniej na razie :)[/B][/SIZE]

Edited by cancer43
Link to comment
Share on other sites

moge wymienic sporo takich psów, co mimo ogłoszeń kwitną w dt czy schronach, czy hotelilkach. masakra.

ostatnio taki jedne, imć pan rurek, obecnie pimpek, znalazł dom, do tej pory nie moge uwierzyć i jeszzce długo sie będę dziwować. a brzydki, a charakter ciężki - mega bojący i gryzący ze strachu, że go ktoś zechciał, to cud niekwestionowany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']moge wymienic sporo takich psów, co mimo ogłoszeń kwitną w dt czy schronach, czy hotelilkach. masakra.

ostatnio taki jedne, imć pan rurek, obecnie pimpek, znalazł dom, do tej pory nie moge uwierzyć i jeszzce długo sie będę dziwować. a brzydki, a charakter ciężki - mega bojący i gryzący ze strachu, że go ktoś zechciał, to cud niekwestionowany.[/QUOTE]No i tego musimy się trzymać - że cuda się zdarzają

Link to comment
Share on other sites

Ola - zapytaj zatem: ile ogłoszeń, gdzie i jak często odświeżanych ma Diara? Na jakich portalach ?
W/g mnie - ona nie ma żadnych ogłoszeń.
Owszem, miała kiedyś. Kiedy? Otóż wtedy, kiedy zajmowały się tym tematem PROFESJONALISTKI a nie panienki wykupujące ogłoszenia na bazarkach od przypadku do przypadku.
Żeb zajmować się realną adopcją psów TRZEBA MIEĆ MIEĆ POJĘCIE O MECHANIZMACH JAKIE DZIAŁAJĄ NA LUDZI I odnawiać ogłoszenia co drugi dzień...

Ps.Widziałam jedno ogłoszenie, dotyczące Diary :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Cyt.początek: suczka ok. 5-letnia...."
Brawa za fantazję :) dla "twórcy" teksu ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']
Żeb zajmować się realną adopcją psów TRZEBA MIEĆ MIEĆ POJĘCIE O MECHANIZMACH JAKIE DZIAŁAJĄ NA LUDZI I odnawiać ogłoszenia co drugi dzień...

Ps.Widziałam jedno ogłoszenie, dotyczące Diary :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Cyt.początek: suczka ok. 5-letnia...."
Brawa za fantazję :) dla "twórcy" teksu ....[/QUOTE]

A moze by tak pomoc, albo doradzic, zamiast drwic ?:shake:

Link to comment
Share on other sites

Daj spokój Belu;)
tej PROFESJONALISTCE hehe dziękujemy, dla Diary jej pomoc miała się skończyć w schronie a ponadto mimo zrzeczenia się opieki nad Diarą zobowiązała się do regularnego ogłaszania psa ale te deklaracje jak i zobowiązania finansowe jak widać g..no warte

Link to comment
Share on other sites

Daga1081980 wpłaciła deklaracje za okres styczeń-czerwiec - 60zł - wielike dzięki:multi:
Wpłynęła również deklaracja lipcowa od sleepingbyday - 5 zł - dzięki :lol:

[B]Stan konta Diary - 69 zł[/B]

Z mojego bazarku powinno byc 132zł,brakuje jeszcze jednej wpłaty,czyli juz możemy być spokojni o lipiec

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']mojej wpłaty nie ma, a powinna, sprawdźcie.[/QUOTE]
Droga kuleżanko,twoja wpłata jest w poście 1789,czyli cztery posty wyżej.
Wszystko na bieżąco jest również w pierwszym poście.

Wpłaty lipcowe doszły od
Agusiazet - 20 zł
Bela51 - 10 zł
Wielkie dzieki :lol:

[SIZE=2][B]A tym samym stan konta Diary wynosi 274 zł :multi:
[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

W te upaly staramy się, żeby psy się chociaż w rzece ochłodziły


[IMG]http://images35.fotosik.pl/1960/9b2228df4897f18cmed.jpg[/IMG]


I co? NIE JEST gruba!


[IMG]http://images47.fotosik.pl/1871/aa699ec828e646admed.jpg[/IMG]

Wychodzi z wody od razu sucha...

[IMG]http://images40.fotosik.pl/2098/59a7a04a6bbd3888med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

PRzepraszam za zaśmiecanie, ale szukam pomocy gdzie się da...może ktoś będzie mógł pomóc babci Miłej, ma czas do czwartku:( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245158-Mi%C5%82a-po-kwarantannie-w-nagrod%C4%99-ig%C5%82a!?p=21061091#post21061091[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...