Jump to content
Dogomania

nadaje sie (agility) ?


tunio

Recommended Posts

Naprawde nie chce sie klocic! Mam po prostu poczucie humoru i niektore moja posty naprawde nie powinienes traktowac na serio :wink:

Przecież sama widzisz, że jak tylko piszesz o agility i bez osobistych wycieczek (inny temat), to wszystko jest OK

Tego juz niestety, nie jestem w stanie zrozumiec :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Naprawde nie chce sie klocic! Mam po prostu poczucie humoru i niektore moja posty naprawde nie powinienes traktowac na serio :wink:
Trochę trudno mi w to uwierzyć, ale OK :D Jeśli pozwolisz, to uważam ten temat za zakończony.
Tego juz niestety, nie jestem w stanie zrozumiec :roll:
Miałem na mysli temat (topic) zatytułowany AGILITY !!!.
Link to comment
Share on other sites

Pozwolisz, że skomentuje kilka fragmentów poleconego tekstu:

  • 1. długie rękawy, w których czołga się nasz czworonóg... w agility psy się nie czołgają nawet w tunelach; przechodzą i przebiegają przez nie.
    2. Aby psy wszystkich rozmiarów miały jednakowe szanse udziału w tym agility, zawody rozgrywane są na torach dopasowanych do wielkich psów. to słowo znalazło się tu nie przez przypadek - tekst był zamieszczony na molosach i ktoś bardzo chciał podkreślić, że to sport sworzony właśnie dla takich psów; prawda jest taka, że zawody rozgrywane są na torach dopasowanych do wielkości psów, a to już różnica
    3. Wszystkie z wyjątkiem tych, które mają przeciwwskazania zdrowotne No właśnie!
    4. Każdemu jednak przyda się trochę ćwiczeń sprawnościowych dla zdrowia Znów się zgadzam, ale pod warunkiem, że nie ma przewskazań zdrowotnych!
    5. Zwłaszcza dla psich mieszczuchów, gdy spacer w tym samym, dobrze znanym parku jest tak nudny, że dla rozrywki goni się kota, szczeka na staruszki lub przewraca malucha na rowerku... Czy nie mniej jest znudzony domkowy pies, który nigdy nie opuszcza swego kawałka trawnika (o kojcowych nie wspomnę), który pozbawiony jest codziennych spacerów, na których zawsze coś się dizeje - ktoś znajomy podejdzie do Pana/Pani, jakaś suczka podbiegnie, ktoś obok gra w piłkę, patyczki można poprzynisić...
    6. Leżący na kanapie tłuściosze, wychodzący na spacer wkoło bloku, musi zrzucić zbędne kilogramy, by rozpocząć karierę sportowca. Chyba autor nie miał na myśli, że na agility powinny chodzić psy z nadwagą? Przecież to jest właśnie jeden z powodów eliminujących psa z treningów! Czytaj wyżej o przeciwskazaniach zdrowotnych.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...