Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy w Gdańsku :)


Gasyou

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak sobie weszlam w zakladke "szukaj" i o ile sie nie pomylilam jest zarejestrowanych 33 dogomaniakow z gdyni i okolo 40 z gdanska. sopotu, niestety nie sprawdzilam, mam nadzieje ze sopocianie sie nie pogniewaja:) i prawdopodobnie drugie tyle osob nie wpisalo skad jest wiec jest nas silna grupa co najmniej 100 osob!!!!

Link to comment
Share on other sites

No, jak miło :D że tyle chętnych :D może 26.06 w sobotę???? na 1h lub 2h :wink:

Aga2 :D czyżby oblewanie :wink: 8) no, właściwie wakacje będą w toku - luz blues :D piwko można sobie wypić, a młodzież cole - oczywiście :D

Może będę miała w weekend (w końcu) fotki wywołane :D Pozdro Ela - i już nie blond :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

:o pieski na lody :o mogą im zaszkodzić :wink: :lol:

czekamy na propozycje :D ostatnio było bez piesków i było fajnie :D o przepraszam była sympatyczna panna (sunia) Gucia :D czochraństwo dla małej :D Pozdro Ela

dana.r :D miło, że tu zawitałaś :D Tak się zdarza, że też mam zajęte na okrągło 24h i weekendy :o a potrafię sobie zarezerwować tzw. 5 minut dla siebie i nowych znajomych z dogo :D

Link to comment
Share on other sites

AGUŚ 2 - SUPER MIEĆ TAK AMBITNĄ KOLEŻANKĘ - już zadzieram nosa :wink: :D Gratulacje

ps. oj nie wiem jak to będzie w sobotę - właśnie mi coś wypadło - kurcze !!!! jestem zła, ale z drugiej strony, też będę oblewała pana magistra - wodą oczywiście :D bo ja grzeczna jestem 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...