Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy w Gdańsku :)


Gasyou

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No, to jest już nas troje z Dąbrowy :D

Ja, Sobol i teraz Ty.

Ja mam dwa rottki, za chwilę trzy, a Sobol ma buldoga amerykańskiego, tak więc jesteśmy od was nieco wyżsi i ciężsi.

Nika, a Ty spacerujesz sama czy z towarzystwem kogoś starszego? Bo widywałam na spacerkach dwie osoby z yorczkiem :)

a ja mam nadzieje ze latem towarzystwem mlodej osobki z malym pieskiem nie pogardzicie :roll:

Bowiem wydaje mi sie ze juz nie mam po co wybierac sie za granice a ze w takim wypadku nudzilabym sie jak flaki z olejem to muszem sie gdzies wybrac 8).Totez typuje w tym roku morze.....Problem w jakims pensjonacie bo przecie nie bede u Agi na podworku tyle czasu wegetowac 8)

A wiec jesli cos znajde i wszystkie plany wypala to mozecie sie mnie spodziewac :evilbat: I tylko "przypadkiem"odwiedze obie wystawy w Trojmiescie :wink:

Link to comment
Share on other sites

).Totez typuje w tym roku morze.....Problem w jakims pensjonacie bo przecie nie bede u Agi na podworku tyle czasu wegetowac 8)

A wiec jesli cos znajde i wszystkie plany wypala to mozecie sie mnie spodziewac :evilbat: I tylko "przypadkiem"odwiedze obie wystawy w Trojmiescie :wink:

A ile Ty masz zamiar być nad tym morzem, hę??? :hmmmm:

Wiesz, ewentualnie możemy Cię sobie podrzucać, jak kukułcze jajo: trochę u mnie, trochę u Eli, u Iwonki... :wink:

Link to comment
Share on other sites

No to będziemy miały mały zlot nad zatoką :lol:

Carr bądź optymistką do wystawy się tak polubimy, że tylko będziemy Ciebie oczekiwać i wypatrywać :D

Nice i Carr mój syn już się nie może doczekać, aby zobaczyć Wasze pieski na żywca i je dotknąć. Dotychczas podziwiał je na obrazkach.

Link to comment
Share on other sites

hm to 3 tyg. ale fajnie będziesz miała i napewno będziemy się mogły spotkać :D

nie wiem czy te 3tygodnie beda takie fajne ale mam nadzieje ze tak 8)

A przez owe 3tygodnie na pewno zdazymy sie spotkac,poznac i miec siebie dosc :wink:

Ale teraz ciii aby nie zapeszyc 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...