Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy w Gdańsku :)


Gasyou

Recommended Posts

Tatusiem? Dobre sobie.

A jak tam jego rodzice, czy nie mili np. poawznych wad genetycznych???

A czy ktos oprocz Ciebie stwierdzil tez za jest piekny?

No mam nadzieje ze na dogo jest wiecej tych odpowiedzialnych niz tych nieopowiedzialnych dogomaniakow

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wooowww, jego matka miała rodowód!!! A tatuś nie, bo właścicielowi szkoda było psa męczyć i nie wystawiał!!! A po co psa z rodowodem, skoro te bez są piekniejsze, mądrzejsze i tansze!!!!

Hanya, szkoda naszego czasu i energii :-?

Link to comment
Share on other sites

@Mysia

Powiem tak:

Bylas kiedys w schronisku?

Widzialas tam "rasowe" psy?

Wiesz skad sie tam wziely?

Jak odpoweidz brzmi 3#NIE, to pojedz i sie zastanow, a moze odpowiesz sobie na te pytania:

a czy pies bez rodowodu nie może miec dzieci?

ci złego jest w słowach'' jest piękny?;;

co w tym nieodpowiedzialnego?

jego rodzice byli zdrowi a jego matka miała rodowód!!!

Dla mnie pies bez rodowodu nie powienien miec szczeniat- czesto, gesto niechianych.

Pies to nie tania zabawka., ktora mozna wyrzucic jak sie znudzi.

W niekrorych krajach na adopcie psa czeka sie bardzo dlugo, u nas to pies czeka, czasem nawet nie zdazy sie doczekac cieplego kata.

Sa wlasnie ludzie tak nieodpowiedzialni jak Ty :evilbat: ktorzy bezmyslnie chca rozmnozyc swoja piekna pocieche tylko dlatego ze maja taki kaprys. Sprzedaja potem psy na targach TANIO w okropnych warunkach albo w anonsach i sprzedaja zastraszone, zarobaczone, niezaszczepione szczenieta i to w wieku 4,5 tygodni. Taka suka produkuje szczenieta az do smierci z wycieczenia...i mozna przykladow bezmyslnosci mnozyc i mnozyc.

Ja mam Fige ze schroniska i drugie co jej obiecalam to ze jej dzieci nigdy nie podziela jej losu i tak sie stalo-Figa jest wysterylizowana.

Radze Ci przeczytaj "Psy w potrzebie"

Link to comment
Share on other sites

A ja tu troche gościnnie 8)

Mysia,

nie chce zeby suczka dla mojego psa miała rodowód

no tak, bo po co :-?

zapewniam was ze szczeniaki będa piękne

A skąd to wiesz?Skad wies,z ze nie bedą miały wad genetycznych?Badałaś swojego psa?Poza tym mnóstwo już jest pięknych kundelków w schroniskach, wiec po co zapewniac kolejnym maluchom takie cierpienia. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Pies to nie tania zabawka., ktora mozna wyrzucic jak sie znudzi.
Sa wlasnie ludzie tak nieodpowiedzialni jak Ty ktorzy bezmyslnie chca rozmnozyc swoja piekna pocieche tylko dlatego ze maja taki kaprys. Sprzedaja potem psy na targach TANIO w okropnych warunkach albo w anonsach i sprzedaja zastraszone, zarobaczone, niezaszczepione szczenieta i to w wieku 4,5 tygodni. Taka suka produkuje szczenieta az do smierci z wycieczenia...i mozna przykladow bezmyslnosci mnozyc i mnozyc.

Haniu zanim zaczniesz sie tak unosic i przypuszczam ze wrzeszczec na kolezanke to zwroc uwage ile ma postow i od kiedy jest na dogomanii, nie mozna mieszac ludzi z blotem za to ze maja inne poglada, nie pochwalam takiego rozmnazania psow, ale mozna to w normalny sposob wyjasnic i podac wady takiego postepowania a nie obrazac zupelnie obca osobe, zapewniam cie ze teraz Mysia specjalnie rozmnozy swojego psa aby udowodnic wam wszystkim ze mozna!!! a ty zamiast temu zapobiec obrazasz nieswiadoma osobe. czy wiesz ile ta osoba ma lat???

badz co badz ale sterylka jest droga i ciagle wiele osob sie tego boi wiec mozna kolezanke odeslac do tematu gdzie jest to opisane a nie nazywac ja

tych nieopowiedzialnych dogomaniakow

podejrzewam ze gdyby ktos ja spokojnie uswiadomil to nie byla by ta nieodpowiedzialna!

Radze Ci przeczytaj "Psy w potrzebie"

nooo...od tego trzeba bylo zaczac Hanyu

Nie moge zniesc ze na DM ludzia ciagle sie tak obrazaja, jakktos chce sie klocic to niech idzie na podworko a nie tu bo tu ponoc sa inteligentni i kulturalni ludzie, wiec prosze was jezeli naprawde zalezy wam zeby Mysia zmienila zdanie to porozmawiajcie z nia spokojnie na priva a wyladowujcie sie na niej za blad.

Mam nadzieje ze nikogo nie urazilam :D

Link to comment
Share on other sites

mam skończone 15 lat, Hanya przeczytałam twoja wiadomośc i doszłam do wniosku, że nie będę go dopuszczać, nawet jak był badany to może być coś nie wykryte już rozwijające się(choróbsko)

był on badany i nic wet u niego nie wykrył, ale i tak nie chce zeby małe pieski cierpiały z mojej głupoty!!

bardzo wszystkim dziękuję za przemówienie mi do rozumu

i WSZYSTKICH SERDECZNIE PRZEPRASZAM ZA MIESZANIE NA DOGOMANI I NIEPOTRZEBNYCH NERWÓW :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:

Link to comment
Share on other sites

Noi super oby wszyscy malo myslni ludzie zrozumieli zeby nie rozmnazac swoich psow od tak bo sa piekne czy tez bo maja taki kaprys:0super ciesze sie z e przynajmniej Ty doszlas do wniosku ze rozmnazanie psow pez rodowdu jest bz sensu!chociaz i czasami w odowlach zdarzaja si krycia psow z wadami genetycznymi czy dyspazja co mnie te zirytuje...:/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...