Jump to content
Dogomania

Brutus i Salma ;)


Rinuś

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[I][B]Wiem, że to nie wróży nic dobrego...nie będę nawet pisała o co poszło bo az wstyd...ale to nie ja się przyczepiłam od razu mówię...i póki co to nie najlepiej to wygląda wszystko...

a tak zmieniając temat to byłam dzisiaj sprawdzić przyszły DS dla asmatffka,który jest u Pauliny na DT...ludziska bardzo mili i nic mi nie podpadło więc mam nadzieję, że psiak będzie u nich szczęśliwy:loveu:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]I dupa!!nigdzie nie pojechałam...pokłóciliśmy się i tyle z tego wszystkiego było!! a już mieliśmy jechać do niego...to jest chore, żeby o takie coś się kłócic..:shake:[/B][/I][/QUOTE]

biedactwo szkoda ze gadulca tu nie mam to bym z toba pogadala a tak moge cie przytulic tylko :calus::calus::calus::calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']wpisalam webbgg w google i pierwszy wynik
[URL="http://web.gadu-gadu.pl/"]WebGadu 3.1[/URL][/QUOTE]

[quote name='Unbelievable']właśnie :diabloti:
zawsze można włączyć polskie google : P[/QUOTE]

hihihihi .... wszystko przez ten ocean calkiem mi w glowie zawrocil :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

hej jak samopoczucie dzis u ciebie ??? mnie zab boli a raczej to co z niego zostalo :placz: ale ogolnie czuje sie super, naprawde tu odpoczywam, nie mysle o niczym co sprawia zawrot mojej glowki w domciu, jest naprawde fajnie wkoncu czuje ze moge wziasc gleboki oddech i zaczac dalej zyc ... rowniez w tych sprawach dla mnie trudnych i dla ciebie rowniez jak widze ... :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']hej jak samopoczucie dzis u ciebie ??? mnie zab boli a raczej to co z niego zostalo :placz: ale ogolnie czuje sie super, naprawde tu odpoczywam, nie mysle o niczym co sprawia zawrot mojej glowki w domciu, jest naprawde fajnie wkoncu czuje ze moge wziasc gleboki oddech i zaczac dalej zyc ... rowniez w tych sprawach dla mnie trudnych i dla ciebie rowniez jak widze ... :calus:[/quote]
[I][B]ja jakoś daję radę :razz: od 3 dni wracam po 2 w nocy do domu,wczoraj na dodatek lekko podpita wróciłam :evil_lol: dzisiaj już głowka mnie boli :shake:muszę iść zaraz z psem i do pracy a generalnie mi się nie chce :diabloti:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[I][B]Żyję ale tak jakby jestem chwilowo odcięta od świata...zasilacz mi padł i musiałam oddać do reklamacji...bateria w lapku się rozładowała więc siedzę tymczasowo na swoim starym stacjonarnym ale to jednak nie to...
do 2 tyg przyślą mi nowy :shake: tak więc jak już będę w pełni na swoim lapku to się odezwę:loveu:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...