Jump to content
Dogomania

ALFA niezwykła suczka w typie sznaucera olbrzyma p&s zamieszkała w NIEZWYKŁYM DOMU


weszka

Recommended Posts

nie wiem ile uda się uratować z sierści - jest koszmarnie skołtuniona, dziś to i tak głównie zapach czułam i po omacku, ale jutro obejrzę ją dokładnie, może spróbuję coś poczesać... na spacerku na łące - poszłam z nią z latarką :lol: wałkoniła się na trawce :loveu: jaka miała radość z tego! po dwóch latach w kojcu z piachem wreszcie trawa!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no tak dredy miała niesamowite, i ten zapaszek wyobrazcie sobie 3 takie smierdziuszki w aucie które na dodatek puszczały baki :D
Malawaszko mówiłam ze ona jest wspaniała:) wyobrazam sobie jej radośc 2 lata w betonowym kojcu a tu wycieczka ludziska i zielona trawka, jeszcze pyszne papu i zabiegi pielegnacyjne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']to miała radochę,nie będzie ganiać kotów-no no

ona będzie w kojcu?[/QUOTE]

tak niestety tak, a szkoda straszna bo ona by się świetnie w domu na pewno czuła, ale do kojca też weszła spokojnie i od razu po zwiedzeniu budy wzięła się za pałaszowanie :lol:

[quote name='martaipieski']no tak dredy miała niesamowite, i ten zapaszek wyobrazcie sobie 3 takie smierdziuszki w aucie które na dodatek puszczały baki :D
Malawaszko mówiłam ze ona jest wspaniała:) wyobrazam sobie jej radośc 2 lata w betonowym kojcu a tu wycieczka ludziska i zielona trawka, jeszcze pyszne papu i zabiegi pielegnacyjne[/QUOTE]

no dkopft miał w aucie niezły sajgon bo któreś zwymiotowało i 5,5 godziny w tym zapaszku to niezły wyczyn!

Link to comment
Share on other sites

Tak się cieszę, że po dwóch latach dzięki Wam, dziewczyny Alfa może zaznać radości bycia w normalnym świecie. I z powodu Bąbla też micha mi się cieszy, bo ten jego łańcuch też mi nie dawał spokoju. Co jak co, ale sznaucery wyjątkowo kochają być blisko ludzi.

Jak okaże się, że nie będę miała za kilka dni żadnych nowych psów, to wspomogę jakimś datkiem, ale na razie zbieram siły i środki na wypadek, gdyby miał (-y) się pojawić u mnie maluchy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marako']
Jak okaże się, że nie będę miała za kilka dni żadnych nowych psów, to wspomogę jakimś datkiem, ale na razie zbieram siły i środki na wypadek, gdyby miał (-y) się pojawić u mnie maluchy.[/QUOTE]

trzymaj środki dla maluchów bo jak będzie ich więcej niż jeden to będzie Ci pomoc potrzebna też! że też to się wszystko musiało w jednym czasie tak skumulować!

Link to comment
Share on other sites

świetna suczusia!!! jakiś tatuaż ma w uchu, ale to chyba schroniskowy - Marta nie wiesz czy jak ona przyszła do schroniska to robili tatuaże jeszcze? tymi uszami trzepie bardzo, jutro pojadę z nią do weta, dziś jadę na operację z moją Luną i Julką więc nie dam rady, ale do jutra wytrzymamy,
grzeczna! na spacerze przy nodze cały czas, luźna linka, ani razu mi linki nie napięła - szok!!!! nawet moja cudna Sagusia nie szła tak pięknie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']A wiadomo jak trafiła do schroniska?[/QUOTE]

chyba martaipieski mówiła, że gdzieś się błąkała, ale nie jestem pewna :oops:

[quote name='Tekla64']ideal , moze warto zostawic???
pasowalaby do twego calego malego towarzystwa!!!!![/QUOTE]

tak - oczywiście, każdego warto zostawić :lol: pasowałaby owszem, chociaz ja wolę czarnuchy :lol: ale charakter ma idealny do nas, jednak niestety jest to niemożliwe

aaa i zajrzałam jej w zębulce - nie grzebałam jakoś mocno :lol: ale zdążyłam zauważyć, że z przodu są mocno starte i co najmniej dwóch brak :(

Link to comment
Share on other sites

o kurede to niedobrze z tymi zebami !!!! ona za mloda na takie braki chyba ze wiek zle jak zwykle oszcowany


pewnie ze warto kazdego zostawic ino mozliwosci nie ma , wiem ,wiem, sama co chwile walcze ze soba i tylko trzezwy Irek mnie w ryzach trzyma

ale wlasnie ze wzgledu na charakter , na to jak pieknie pasowa do waszego zycia , jak malo w nia trza zainwestowac czasu na zzycie o tym glownie myslalam a mowilas ze jakiegos duzego i tak chcecie
nie! nie ! nie wmawiam, nie probuje zalatwic sprawy kosztem innych sama nic nie robiac,ale ..... no zamotalam sie ino ze zal sciska z tej bezradonsci

Link to comment
Share on other sites

no żal ściska, ale to że JA chcę niewiele znaczy - najbardziej nie chce Luna i nie mogę jej zrobić krzywdy żeby się bała we własnym domu mieszkać - to jest główny powód, dla którego nie będę miała dużego psa teraz, wchodziłby w grę raczej jedynie od szczeniaka, a do tego się specjalnie nie palę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luna_wro']kiedyś też miałam Alfę:loveu: odeszła już parę lat temu:( a mimo to często ją wspominam...

Była mieszańcem owczarka niemieckiego i sznaucera olbrzyma. Cudak był z niej nieziemski:) moi znajomi zawsze mówili, że Alfa jest tak brzydka aż ładna...[/QUOTE]

jaka rasa przeważała w wygladzie a jaka w zachowaniu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luna_wro']jak Lunka?[/QUOTE]

pytasz o Lunę - moją Lunę czy pytasz o Alfę? :lol: zresztą obydwie w porządku, Alfa nadal śmierdzi jak nieboskie stworzenie - weszko jeśli pozwolisz to ja jutro (jak pogoda pozwoli) trochę powycinam ten smród bo zasmrodzimy całe łąki :mdleje: ale poza tym jest kochana!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']pytasz o Lunę - moją Lunę czy pytasz o Alfę? :lol: zresztą obydwie w porządku, Alfa nadal śmierdzi jak nieboskie stworzenie - weszko jeśli pozwolisz to ja jutro (jak pogoda pozwoli) trochę powycinam ten smród bo zasmrodzimy całe łąki :mdleje: ale poza tym jest kochana![/QUOTE]

pytam o Twoją Lunkę:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...