Jump to content
Dogomania

Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']


GreenEvil

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

apropo 2 chetnych osób - jest kilka pudelków zostały przedstawione wiec czekamy , niestety najczesciej jest tak ze ida pieski wyleczone ale nigdy niewiadomo :cool3: , Niech nam piesek zdrowieje szybko bedzie łatwiej znaleś domek , bo pudelki zdrowe ida szybciutko

Link to comment
Share on other sites

Łysalec tak szybko w nowym domku????Aż się boję myśleć ,że to prawda.Poczekajmy do jutra na wyniki badań i perspektywy dalszego leczenia. Oby się udało.
Łysawe pudelki mają swój urok...Trzeba tylko im sie dobrze przyjrzeć.. [U]Łysalec jest piekny!!!![/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']Ueeeeee myslalam, ze jakies nowe zdjecia beda :placz:

pzdr
GreenEvil[/quote]



łeeeeeeee.....
łeeeeeee.....

ja juz każde zdjęcie prawie znam na pamięć....;) tak często je oglądam...czekam az jakaś odwiedzająca Ciotka się zlituje i pstryknie parę fotek

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam dzisiaj z jednym z panów doktorów w Psim Losie. Wyniki krwi dobre, na wszystkie pozostałe trzeba czekać. Będzie miec robione EKG i jak wszystko pójdzie dobrze to w przyszłym tygodniu sterylkę. Domu należy szukać już, bo większość leczenia można będzie przeprowadzić poza lecznicą

Link to comment
Share on other sites

Witajcie
Dopiero sie zalogowalam, nie mialam pojecia ze jestem potrzebna... eh, ktos ma do mnie nr telefonu na pewno i nie skorzystal.. szkoda.

W kazdym razie ciesze sie, ze los Lady zapowiada sie nieco lepiej juz, trzymam za nia kciuki od teraz.

Co do Polikliniki Olsztynskiej - ja tam lecze wszystko co zywe i jestem bardzo zadowolona. Oczywiscie pracuje tam mnostwo lekarzy i nie wszyscy sa idealni... zapewne po prostu pechowo trafila Lady.. Moja rada na przyszlosc - jesli leczyc cos w OLsztynie to tylko tam. Ale od razu u konkretnego weta, nie zdawac sie na slepy przypadek, bo roznie mozna trafic. No i jak jeden zwierzaka prowadzi to lepiej, bo jak jest ich wielu... to kazdy ma inna koncepcje i inne podejscie, prawda?
Mysle, ze z tego wynikly klopoty, bo naprawde, sprawdzilam osobiscie wiele olsztynskich lecznic i ta wydaje mi sie najbardziej godna zaufania... W razie potrzeby moge kiedys polecic wetow juz konkretnie.

Link to comment
Share on other sites

majap Cioteczko Kochana jak miło Cię widzieć :)


miałam telefon przed chwilą w sprawie Lady...miły, sympatyczny i rokujący...ale ...narazie to była luźna romowa...Pani dzwoniła znad morza i wypatrzyła Lady na allegro i płakała :(...

a widzę, że komunikat na kundel polski jak narazie z wstępnych badań wyklucza nam jakieś grzybice...ale oczywiście wstępnie...bo dopiero po 4 tygodniach będzie pełen obraz

Link to comment
Share on other sites

oj, trzymam w kciuki

to tez dobra wiadomosc, jak na razie z tym telefonem-to znaczy, ze ktos sie interesuje

napomknelam tej Pani z hotelu o Lysce i powiedziala, ze po wyleczeniu i uprzednim umowieniu hotel bylby mozliwy, ale oczywsicie takie informacje zawsze lepiej sprawdzic ponownie

aczkolwiek mam nadzieje, ze hotel nie bedzie potzrebny...:razz:

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj bylam w Psim Losie...Ale nie u Lady bo podobno spała...Za to wyprowadzilam Wedelka :) Ale niestety ZLE mu zalozyli wozeczek z ejak szedl to sie przewrocil i caly wyszedl z wozka..:( Usiadl i czekal co zrobie...Ja pobieglam po weta (przy nim zostala kolezanka) i zalozyli mu teraz dobrze...:) Vanilce i Wedelkowi dalysmy kostki mięsne Pedigri :) Zjedli ze smaaaakiem :) Jutro tez do nich pojde a przy okazji spytam się o Lady :)

Link to comment
Share on other sites

Madzicka, normalnie kochana dziewczyna z Ciebie. Wedelek niestety czasami wypada z wózka, bo podobno zaczyna ruszać troszkę łapkami i się wierci :multi: . Super, że odwiedzasz psiaki, to jest na prawdę bardzo ważne, nawet żeby je pogłaskać pobyć z nimi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']Japiorkuje... :crazyeye: sprzedaly sie wszystkie cegielki na allegro :-o Jak sie uda i wszyscy wplaca Lyska bedzie miala dodatkowe 500 zl :multi::multi:

pzdr
GreenEvil[/quote]


to napewno dzięki mojej aukcji na której był link do Twojej :eviltong: :eviltong: :eviltong:
zakładasz jeszcze jedną?///:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']to napewno dzięki mojej aukcji na której był link do Twojej :eviltong: :eviltong: :eviltong:
zakładasz jeszcze jedną?///:roll:[/quote]
no wlasnie nie wiem... ale chyba zaloze jak juz bedzie wiadomo cos wieciej.. Lyska ma narazie prawie 800zl, i jeszcze z allegro beda splywac pieniadze... do 1klz dobijemy.

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']no wlasnie nie wiem... ale chyba zaloze jak juz bedzie wiadomo cos wieciej.. Lyska ma narazie prawie 800zl, i jeszcze z allegro beda splywac pieniadze... do 1klz dobijemy.

pzdr
GreenEvil[/quote]


boisz się że zostaną pieniądze i nie będziemy miały co z nimi zrobić?:eviltong: :evil_lol:

jakbyś jednakw ystawiała daj znać to wstawię link do mojej aukcji...a narazie starego niw wywalam bo jak ktoś wejdzie to konto w razie cóś będzie miał ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...