Jump to content
Dogomania

SID – ideał czarnego psa ma SWÓJ DOM!!!


madzia.uje93

Recommended Posts

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja dziś wygłaskałam Sida - w końcu^^ bo na początku spaceru (znaczy kiedy dotarłam do schronu i zabrałam bariego) Bari był miły dla Sida... dopiero później chłopaki coś się sobie stawiali..chyba chcieli pokazać kto rządzi - głośnio warczeli i doskakiwali do siebie, ale zębów nie użyli :D pewnie by użyli jak by potrwało to dłużej :mad: Ale na spacerze grzecznie szli bardzo blisko siebie :)

wracjąc do głaskania...nie sądziłam że Sid przy takiej chudości ma takie milutkie futerko :D

PS mam zdjęcia (ciemny wieczór czarny pies...ale cos wyszło ;)) ale to dopiero jutro :)

Link to comment
Share on other sites

Sid...pies nie z tej ziemi!
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-fag9aoWQxQw/TsaL779_Q8I/AAAAAAABTyo/8IiP9xXctG8/s640/IMG_0816.JPG[/img]

ale ludzi kocha ...a Magde szczególnie
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-JY2ji6_h4_0/TsaL7KEtzCI/AAAAAAABTyo/nlhox2Gf6-0/s640/IMG_0812.JPG[/img]

kochane psisko
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-EzFFHcyFKXY/TsaL8mhN-FI/AAAAAAABTyo/6RNdE2JkdYQ/s640/IMG_0819.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

Istar dzięki za zdjęcia:DUchwyciłaś Sida w innym świetle, niż zwykle:evil_lol:
Co tam wczoraj było?:evil_lol:
Jak wyciągam Sida z boksu to nie musze się przejmować tym żeby szybko go złapać, ponieważ Sid nigdzie się nie rwie, czeka grzecznie na zapięcie:loveu:
Jak wyszedł wkońcu z tego ciasnego boksu, był tak szczęśliwy, że bawi się długo z Fafikiem(z którym zawsze się gryzły jak się mijały), Sid biegał z zabawką w pysku a Fafik próbował mu ja zabrać, z marnym skutkiem:evil_lol:(Sid ani razu na niego nie warknął:multi:). To już drugi przyjaciel-samiec Sida, jest coraz lepiej:D
Co do szkolenia to ucze teraz Sida podawania dwóch łap na raz...Hmm powiem tak czasem wychodzi, a czasem nie. Częściej Sid podaje dwie łapki jak chce zwrócić moją uwagę i dostać parówkę, ale i tak jest to najlepsza komenda jaką wykonuje:loveu:
W sobote bedzie aparat i mam nadzieje, że pogoda też więć może uda się uwiecznić wyczyny Sida:D
No to do jutra kochanie!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

aa zapomniałam jeszcze dodać, że wczoraj poćwiczyliśmy troszkę agiliti. Musze powiedzieć, że Sid nadaje się do tego, najbardziej spodobała mu się huśtawka, jak tylko mu pokazałam jak to działa to od razu wiedział o co chodzi:D Hopki też całkiem całkiem, niestety slalomu ne ćwiczyłam, z powodu braku parówek, ale nadrobimy jutro!:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...