Jump to content
Dogomania

Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy


Juldan

Recommended Posts

Sylwiuś :loveu::loveu::loveu:
dobra kobieto :)

jak my Ci się za wszystko odwdzięczymy??
Tej suni założę wątek jak tylko w sobotę zrobimy jej zdjęcia.
Dzisiaj mi się śniła w nocy, jak tuptała przez miasto i nikt jej nie pomógł, ludzie śmiali się i szydzili... a ona dzielnie maszerowała, raz po raz się zataczała, przewracała :(

Leczenie pewnie będzie kosztowne, ale czy mogłyśmy przejść obojętnie obok starego, chorego, wygłodzonego i słabego psa??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jako właścicielka trójłapki oczywiście tego wątku nie ominę. Niestety kolejnej do siebie nie wezmę, bo na czwartego psa nie mam miejsca, a znając życie już by u mnie została (moja trójłapka trafiła właśnie do mnie na DT i została na stałe). U mnie jednak wszyscy byli świadomi, że takiego psa będzie ciężko wyadoptować (sunia wielu rzeczy się bała, mężczyzn szczególnie, dalej unika obcych).

Link to comment
Share on other sites

W przytulisku w Opalenicy. W piątek jak byłyśmy w przytulisku, to mała szczekała, piszczała, aby tylko zwrócic na siebie uwagę.Nie dało rady zrobic jej ładnych zdjęć. Jak weszłyśmy do kojca to był dziki szał radości. Tylko całuski i całuski.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...