Jump to content
Dogomania

I Zimowa Wystawa Psów Rasowych czyli 1th Expo Silesia Dog Show 2012


Drixon

Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Banshee - generalnie to miałam jechać przez Tomaszów na Piotrków i dalej już na wystawę, ale jak chcesz się zabrać, to za część kosztów paliwa mogę skoczyć przez Radom ;)
Zastanawiam się czy zgłosić, bo z kasą krucho, ale jeśli się znajdzie ktoś, kto zechce się zabrać ze mną, to pewnie zgłoszę i kasę wykombinuję ;)

Link to comment
Share on other sites

zbieram juz zamówienia na trofea wystawowe wypalane w drewnie rasa dowolna :) to jest tylko pokazowe (literki nie równe jedna z pierwszych prac inne tu [url]http://www.dogomania.pl/threads/216586-trofea-oraz-inne-quot-W-drewnie-wypalane-quot[/url]) zainteresowanych zapraszam na PW :)
[IMG]http://img190.imageshack.us/img190/672/dscf0511cx.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']Banshee - generalnie to miałam jechać przez Tomaszów na Piotrków i dalej już na wystawę, ale jak chcesz się zabrać, to za część kosztów paliwa mogę skoczyć przez Radom ;)
Zastanawiam się czy zgłosić, bo z kasą krucho, ale jeśli się znajdzie ktoś, kto zechce się zabrać ze mną, to pewnie zgłoszę i kasę wykombinuję ;)[/QUOTE]
Byłabym bardzo wdzięczna! :D Tylko czy wyjazd jest jednodniowy czy podróż rozłożona na dwa dni? Bo ja wolałabym jechać i wrócić tego samego dnia, jeśli jest taka możliwość..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Banshee.']Byłabym bardzo wdzięczna! :D Tylko czy wyjazd jest jednodniowy czy podróż rozłożona na dwa dni? Bo ja wolałabym jechać i wrócić tego samego dnia, jeśli jest taka możliwość..[/QUOTE]

Nie lubimy nocowania w obcym miejscu :evil_lol: Jedziemy rano, wracamy tego samego dnia ;) Na wszelki wypadek porozglądaj się jeszcze za kimś ewentualnie, bo nie wiem jak to u mnie będzie z kasą do 3 stycznia. Jak się wyrobię i starczy mi na podróż + zgłoszenia, to miejsce w berlinie będzie na Ciebie czekać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Konrado']Na stronie oddziału podane są już opłaty za zgłoszenia, zastanawia mnie dlaczego polskie rasy są po 30 zł czyżby coś się zmieniło w aspekcie tego że polskie rasy są wystawiane za darmo.[/QUOTE]

Polskie rasy są za free!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...