Jump to content
Dogomania

Jamnikowaty Kuba,CzarnyJak Heban,zWymagającymCharakterkiem.Zamieszkał we Włocławku :)


Aleksandra_B

Recommended Posts

hej jamnikolubni przecież za to kochacie te zwierzaki, że mają własny charakter, ja nie znam się na jamnikach, lecz te kilka które znam też nie są zbyt pokorne i np nie lubią obcych, a że Kuba po przejściach to ma te cechy nieco wyostrzone.
Kubuś na wiosnę chciałby być w domu
i pytam jak Neris , co mówi nowa opiekunka?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 850
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kubuś ,,na zajączka,, dostałeś na afn jeden dzień w hoteliku, żebyś się tam dobrych manier nauczył, tylko co to za zajączek jak ty z pustym koszyczkiem wrócisz;)
nie wiem tylko kiedy dziewczyny to ,,zarejestrują,, bo one tam bardzo dużo pracy maja, wysłałam w piątek - pozdrawiam i życzę Kubusiowi coby szybko własny domek znalazł

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za pamięć o Kubie.

Kuba po kastracji czuje się w porządku. Czy zmieni to jego charakter okaże się za miesiąc czy dwa.

Rozmawiałam z tymczasową opiekunką Kuby i właściwie potwierdza wcześniejsze domysły.
To, ze Kuba gryzie jest agresją lękową. Zawsze sztywnieje gdy nie wie co się dzieje, gdy nie wie co za chwilę ktoś mu zrobi, np. gdy na poczatku łapała go za obrożę, żeby go obrucić, Kuba sztywniał i gotował się do obrony. Ponieważ Agnieskza wypracowuje z Kubą, że nic się nie dzieje w tej chwili , Kubul już nie boi się tych gestów. I tak ze wszystkim. Trzeba mu pokazywać, że nikt nie chce mu zrobić krzywdy. Dlatego Kuba potrzebuje spokojnego domu. Dużo cierpliwości i pracy.
Ogólnie jest kochany, włazi Agnieszce na kolana, domaga się pieszczot, nawet przewraca się na plecy, żeby go głaskać po brzuchu. Bardzo lubi towarzystwo ludzi. Ale wcześniejsze traktowanie, bicie, karanie sprawia, że Kuba w wielu sytuacjach czuje się zagrożony i trzeba go powoli uczyć, że nie powinien.

I tak to jest z tym Kubą.

Link to comment
Share on other sites

Sara Sznaucerka też tak reagowała, kłapała zębami kiedy się nad nią pochylałam chcąc wziąć na ręce... po pół roku ciągle się w takich sytuacjach kuliła, ale już bez agresji.

Kubuś też zrozumie, że ludzie mogą być także dobrzy...

Link to comment
Share on other sites

Kurcze Beatko - nie martw się - wystawisz ponownie (!)

[B]Kuba naprawdę potrzebuje wsparcia Dogo !!!!!!
Bardzo prosimy !!!!!![/B]

Jak wynika z postu Oli Kuba potrzebuje jednak jeszcze ok. 2 miesięcy, by można było myśleć o adopcji....
To bardzo długo, no i koszty ogromne !!!!!! Ale szkoda psiaka !!!!!!
[B]Prosimy o pomoc dla Kubusia !!!! Dajmy mu wspólnie szansę !!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

O tak Kubuś bardzo prosi o grosiki na hotelik.
Miło czytać, że pojętny chłopak jest i rozumie, jak jego tymczasowa opiekunka pokazuje mu, że są fajni ludzie na świecie i nie trzeba się przed nimi bronić.
Jednak to dopiero początek kursu, mam nadzieję,że Kubuś go ukończy celująco i znajdzie taki domek, który nigdy Go nie odda!
Trzymam kciuki za Kubę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...