Jump to content
Dogomania

SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem


AMIŚKA

Recommended Posts

o matko tak to juz jest starość :(
oby te lampy choc troche pomogły i aby ta pogoda sie ustabilizowała
zadzwonie dzis tez do P.Irenki
u nas pada deszcz jest okropnie a ja nie wyspana bo moj Strong do 2 w nocy polował na komara
skakał po mnie , na łozku z łozka na fotem szczekajac i popiskujac przy tym - gdy juz upolowal intruza poszedl spac a my ludziki w ilosci osob 3 patrzylismy jak pies spi :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agusiazet']Dziewczyny, ale faktycznie trzeba byłoby rozglądać się za jakimś hotelikiem dla Maksa! Nie chcę być złym prorokiem, ale łatanie Elą lub Kasią na dłuższą metę nie sprawdzi się!!! Smutne, ale niestety prawdziwe:([/QUOTE]


Zgadzam się.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Irenką, mówiła ze była u chirurga, przepisał maść, czopki przeciwbólowe i zastrzyki przeciw zakrzepowe. - które ma dostawać w brzuch.
Mówiła że półgodziny szła:shake: do przychodni.

Nadzieja, że te leki jej pomogą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katarzyna kuczewska']hotel hotelem , - to bedzie ostateczność
rozmawiałam przed chwila z P.Irenka był i uinnego chirurga dał jej maś leki przeciwzakrzepowe i tabletki na rumatyzm. ma sie ponoc po nich polepszyć, czekam tylko na odp Eli czy bedzie dysponowaćczas abu pomoc przy wyprowadzaniu psa[/QUOTE]


ale żródla informacji:lol:, jak byśmy się zgadały.

Link to comment
Share on other sites

KOCHANE CIOTECZKI JEST POTRZEBNY NA CITO KTOŚ KTO ZNA SIE NA NAPRAWIE KONTAKTÓWH ELEKTRYCZNYCH PANI IRENKA NIE MA PRADU W CAŁYM MIESZKANIU ma jakis jeden feralny kontakt ,ktory przestaje dzialac to inne tez nie dzialaja zepsuł jej sie bojler i trzeba bedzie zawolac fachowca kolejnego no chyba ze ktoras z nas ma tzw wujka złota raczke ktory zrobi to taniej a na tyle dobrze by działalo:)!! Maksem tez nie najlepiej kuleje i potyka sie o wlasne nogi Pani irenka stwierdzila ze to chyba juz ich wspolny koniec :(t ,ktory przestaje dzialac to inne tez nie dzialaja
ponadto zepsuł jej sie bojler i trzeba bedzie awolac fachowca kolejnego no chyab ze ktoras z nas ma tzw wujka złota raczke ktory zrobi to taniej a na tyle dobrze by działalo:)!! Maksem tez nie najlepiej kuleje i potyka sie o wlasne nogi Pani irenka stwierdzila ze to chyba juz ich wspolny koniec :([/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

w piatek podalam P.Irence bezpośredni kontakt do chłopka który ma uprawnienia elektryczno- gazowe i po moim wytłumaczeniu co i jak zgodzil sie to zrobic za nie wiecej niz 120 zł (kontakty oraz bojler )
po umówieniu sie P.Irenka miala powiedziec co ustalili i czy naprawił juz wszytko ale milczy takze nie wiem czy zdecydowal sie na ta oferowana pomoc czy moze ktos z sasiadów jej pomogł
z maksem nie najlepiej P.Irenka na koniec rozmowy powiedzual ze nie wie kogo nalzey pierwszego uspic ja czy Maksa:( smutno jakos mi sie zrobilo po tej wypowiedzi

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, nie bądź smutna.:calus:

Nie wiem czy się dobrze wyrażę.
Z niektórymi straszymi ludźmi tak juz jest, przychodzi taki okres w ich zyciu, że mam wrazenie (tylko nie wiem z jakiego powodu) są niezadowoleni z róznych rzeczy ( może jest to spowodowane bólem fizycznym - nogi, głowa P. Irenki). I choć pomga im się, to oni własnie tak potrafią coś powiedzieć, że człowiek nie wie co o tym mysleć.
Nie oszukujmy sie, nasza pomoc (choc wielka ) to jednak... - co innego gdyby P. Irenka miała prawdziwa rodzinę - chciałoby jej się żyć, a tak.

Powiem, ze od grudnia zeszłego roku - Pani Irenka wydawała mi sie podłamana. To mówiła, że lekarz nie potrzebny, bo siatka leków nie pomaga to była załamana popusta wanną., to własnie mówiła że dla niej to juz koniec.
Ale ja jej mówiłam,że nie można sie poddawać, że trzeba sprawy załatwiać, popytać może ktoś zreperuje wanne taniej, może trzeba iść do spółdzielni.

Pewne rzeczy P. Irenke przerażają i ona własnie tak reaguje.
I niestety mam wrażenie , ze to się nie zmieni, i jeszcze czasami cos takiego powie jak tobie Kasiu.
Ale ona nie jest chyba świadoma, że drugiej osobie jest przykro.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2]Rozmawiałam, z Pania Irenką, [/SIZE]
[SIZE=2]Dzwonie i pytam , co słychać [/SIZE]
[SIZE=2]A P. Irenka, że same smutne rzeczy ; Maks chory, łapy mu się rozjeżdżają,[/SIZE]
[SIZE=2]Bolier popsuty, - ale była w Spółdzielni i mają przyjść gazownicy – tylko boi się, że może będą chcieli od niej pieniądze za naprawę. – Więc jej pwiedziałam, żeby negocjowała z nimi, niech im powie , ze mam emerytury 600 zł. – powiedziała, że będzie z nimi rozmawiać.[/SIZE]
[SIZE=2] [/SIZE]
[SIZE=2]Ale ja właściwie, chciałam powiedzieć o innej sprawie.[/SIZE]
[SIZE=2]Pani Irenka nie daje rady z Maksem, to duży pies i potrzebuje spacerów, a ona już nie bardzo ma siły i ta spuchnięta noga. [/SIZE]
[SIZE=2]Zastanawiam się , czy nie powinniśmy poszukać Maksowi domu, lub chociaż opieki?[/SIZE]
[SIZE=2] [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elapieczus1']a ja dziś rano dzwoniłam do Pani Irenki i pytałam co słychać i czy po zakupy nie trzeba iść Pani Irenka podziękowała i powiedziała że jak coś to zadzwoni i że wszystko byłoby ok gdyby nie ten bojler i prąd który ma z jednego gniazdka[/QUOTE]

Elu, może się mylę - ja jestm daleko.
Może z rozmów telefoniczych źle wnioskuję.
Zastanawiam sie tylko, czy może P. Irenka tak powiedziała, bo nie chciała Cię wykorzystywać i zawracać Ci główki.
Nie wiem, co o tym myśleć.

Może niech ktoś spyta ją czy daje sobie radę z Maksem na spacerach?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...