Jump to content
Dogomania

SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem


AMIŚKA

Recommended Posts

Kasia nie strzelaj, ja przesyłam tobie 100 buziaków (choc pewnie te buziaki nic nie dadzą;), bo ja nie Strong:p).

Pocieszenie w deszczowej pogodzie to takie, że jest czasami jest rzesko i deszcz fajnie stuka w parasol :p.

W ramach nauki tajników komputera itp. pzwolicie, ze wstawie zdjęcie mojej Suni, jak własnie pije wode z drzewa. Zdjecie jest z grudnia tego roku.
uwaga, może mi się uda.

[URL]http://yfrog.com/jqimg0157qqj[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://img710.yfrog.com/img710/6885/img0157qq.jpg[/IMG]

klikasz na ikonkę żdjęcia z drzewkiem, pomiedzy kulą ziemską z łancuchem a klisza filmową
i wówczas wklejasz link
albo wpisujesz recznie [IMG] tutaj wklejasz link [/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ja jeszcze wróce do buziaków piesk.

Moja Sunia niestety nie przepada chyba za przytulaniem, nad czym ja bardzo boleje.

Owszemm jak wracam z pracy, to sa buziaki, skakano, nyzianko itp. ale, wieczorkiem, kiedy juz kładziemy się spać, ja mówię do niej : choć Suzka przytul się , pańci będzie cieplej - o ona, idzie i kładzie się jak najdalej.. patrzy na mnie tak jakby mówiła : coś ty sama sie grzej.:eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

[

klikasz na ikonkę żdjęcia z drzewkiem, pomiedzy kulą ziemską z łancuchem a klisza filmową
i wówczas wklejasz link
albo wpisujesz recznie [IMG] tutaj wklejasz link [/IMG][/QUOTE]

kurcze dzięki wielkie, musze to spokojnie przetrawić ....

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Narrow][SIZE=2]Robię coś chyba nie tak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Narrow][SIZE=2]Ja wpisałam adres: [/SIZE][/FONT][URL="http://www.imageshack.us/"][FONT=Arial Narrow][SIZE=2][COLOR=#800080]WWW.imageshack.us[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL]
[FONT=Arial Narrow][SIZE=2] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Narrow][SIZE=2] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Narrow][SIZE=2]Weszłam na stronę : kliknęłam na stronę „Browse” –[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Narrow][SIZE=2]Znalazłam zdjęcie.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Narrow][SIZE=2]Zmniejszyłam [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Narrow][SIZE=2]Kliknęłam w opcje „przesłania / zmniejszenia obrazu [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Narrow][SIZE=2]Załadowało się zdjęcie i wyświetliła się strona ze zdjęciem i linkami.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Narrow][SIZE=2]Jest tam też udostępnij zdjęcie : jest ikona " ludzi" „F” itd., ale nie ma ikonki drzewka, kuli ziemskiej ani kliszy filmowej.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Narrow][SIZE=2] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Narrow][SIZE=2] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Narrow][SIZE=2]I może głupie pytanie::oops:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Narrow][SIZE=2]jak mam wpisać ręcznie nazwę pliku, to gdzie? [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Narrow][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Narrow][SIZE=2]bo tam po załadowaniu zdjecia to te linki nie dają się zmienić.:oops:.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial Narrow][SIZE=2] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Narrow][SIZE=2] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katarzyna kuczewska']heheheh dobra jest :) bedziesz sie do nie przytyulac no wiesz do królewy :) heeh
a oto link do ogladania mego STRONGA :)
[url]http://www.proequo.pl/forum/viewtopic.php?id=2770[/url][/QUOTE]


mi się wyświetliła strona fundacji, tak miało być?

Ja chetnie obejrzę zdjecia Stronga. Wprawdzie na forum zajrzę dopiero w Poniedziałek, ale chetnie zobaczę wasze psinki.

Link to comment
Share on other sites

obejrzałam Stronga - śliczy kudłty piesek.
I przeczytałam trochę forum i wyczytałam, że on z tobą tez nie chciał spać, czy to się zmieniło:p

A i bardzo mi się podobało jego zdjęcia ze źrebaczkiem.:calus:

Link to comment
Share on other sites

dziękujemy :)
czasami ma ochote i zostaje ze mna w łozku czasami idzie do siebie a czasami zasypia ze mna potem w nocy ucieka a przed dzwiękiem budzika jest na łozku ze niby spal ze mna cała noc :)
rznie bywa terz staramy sie aby spał w swym kojcu - by ie wskakiwał i zeskakiwał z foteli, łozek kanap :)
cioteczki zycze Wam udanego weekendu :)

Link to comment
Share on other sites

Ja też w czerwcu wyślę na karmę do ciebie Anetko.

Dzwoniłam przed chwilą do Pani Irenki - własnie czekała na lampy, które mają jej pomóc na kregosłup, bo to od niego podobno tak bola P. Irenkę nogi, z których opuchlizna zeszała, ale niestety wciąż bolą.
Rozmawiałam z nią krótko, ale i tak P. Irenka zdążyła wszytkich pozdrowić:p.

Wyslę jej jutro 30,00 zł na lekarza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='atena501']Nieśmiało chciałam się przypomnieć, że nadal zbieramy pieniażki na karmę dla Maksa . W kwietniu została zakupiona ostatnia partia i pieniążków na koncie jest ZERO. Osoby chcące pomóc a nie znające konta bankowego prosze o kontakt na [email][email protected][/email]

Pozdrawiam
Aneta[/QUOTE]
a my sie znamy;)
niestety nie mogepmoc chwilowo i szkoda, ze juz na Parkowej Was brak:(

Link to comment
Share on other sites

wysłałm dziś 30,00 złotych na lekarza do Irenki.

Tak myslę o pieniążkach na karmę dla Maksa - Ela coś mówiła wcześniej, że może zrobić bazarek - koralikami - czy to aktualne?.

Pozdrawim słonecznie , u mnie deszczowo i chyba zimno się robi.

Link to comment
Share on other sites

Ciotki i wujkowie Tarnobrzeg prosi o pomoc w ratowaniu z powodzi podkarpackich zwierzaków:
[URL="http://www.dogomania.186028-Podkarpacie..-psy-i-koty-ton%C4%85-zapomniane-przez-wszystkich.-B%C5%81AGAMY-O-POMOC"]http://www.dogomania.pl/threads/186028-Podkarpacie..-psy-i-koty-ton%C4%85-zapomniane-przez-wszystkich.-B%C5%81AGAMY-O-POMOC[/URL]

Link to comment
Share on other sites

kochane cioteczki, dzisiejsza zaplanowa wizyta, nie odbedzie sie niestety Pani Irenka zadzwoniła do mnie wczoraj i poinformowąla mnie ze ma od piatku opuchniete obie nogi w stawie skokowym , byla w prawdzie u lekarki rodzinnej , ktora przepisała jakies leki na osteoroporoze i na ten jej reumatyzm - mam nadzieje ze szybko nasza Irenka dojdzie do siebie .
powiem szczerze ze ja wczoraj tez nie najlepiej sie czułam caly dzien mnie głowa bolała moze to przez te cholerne cisnienie tak nas pogieła
jesli nie przejdzie trzeba bedzie pomyslec o hospitalizacji naszej Irenki

Link to comment
Share on other sites

Bardzo smutna wiadomość, tym bardziej że Irenka wlczy z tymi opuchnietymi nogami juz jakiś czas.
Zyczę jej zdrówka. i powiem szczerze bardzo się martwię.
Oczywiście jeżeli będzie konieczość pójscia Irenki do szpitala to będzie musiła pójść i już, ale co będzie Maksem.
Z tego co wiem nie ma zaprzyjaźnionej kolezanki - sąsiadki, któraby wyszła z Maksem.
Jest jakiś hotelik bardzo bardzo tani .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...