Jump to content
Dogomania

SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem


AMIŚKA

Recommended Posts

Postaram się podjechac do Irenki i zobaczyc Maksa. Niestety Maks jest już dość starym psem i moze mieć problemy ze stawami, ból stawów często jest zagłuszany przez psa wygryzaniem sobie innych częsci ciała. Środki na stawy lub specjalistyczna karma są bardzo drogie. Ja zanosiłam Irence glukozaminę dla Maksa ale pewnie w tym przypadku to już za mało , podejrzewam że będą potrzebne środki przeciwzapalne.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jutro ciocia Irenka obchodzi imieniny :lol: Karteczki z zyczeniami mile widziane, nawet spoznione ;)

Aneta, wysylam maila, bedac w PL zostawilam troszke pieniazkow dla Irenki, na jej wlasne wydatki, ale nadal zalegaja, nie zgadza sie nr Twojego konta, ktory podalam maksiorek do dokonania przelewu. Pewnie, inaczej z zagranicy a inaczej z PL wyglada przelew, stad tez moj email do Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='atena501']Postaram się podjechac do Irenki i zobaczyc Maksa. Niestety Maks jest już dość starym psem i moze mieć problemy ze stawami, ból stawów często jest zagłuszany przez psa wygryzaniem sobie innych częsci ciała. Środki na stawy lub specjalistyczna karma są bardzo drogie. Ja zanosiłam Irence glukozaminę dla Maksa ale pewnie w tym przypadku to już za mało , podejrzewam że będą potrzebne środki przeciwzapalne.[/quote]

Byłaś u Pani Ireny? Jakie kwoty wchodzą w grę jeśli chodzi o preparaty na karmę specjalistyczną i na stawy?

Wesołych i spokojnych świąt życzę!!!

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://static1.money.pl/i/galeria/125/2/17021/pisanka,autorstwa,slawomira,luczynskiego.jpg[/IMG]
Słonecznych, pełnych radosnej nadziei
Świąt Wielkanocnych,
kolorowych spotkań z budzącą się
do życia przyrodą;
zdrowia, szczęścia,
ciepła domowego i miłości,
wiosennego nastroju
oraz serdecznych spotkań
w gronie rodziny i przyjaciół.
życzą Ela z rodziną:)""""

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Wszystkich , którym lezy na sercu los Maxa informuję, że znowu skończyły się pieniązki na jedzonko.

Osoby chętne wspomóc finansowo naszego Maxa proszę o kontakt (tylko) meilowy , podam konto na które mozna wpłacic pieniązki.

[SIZE="4"][COLOR="Red"][email protected][/COLOR][/SIZE]

Irenka i Max nadal na Was liczą !!!

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie.Jestem tutaj nowa przeczytałam czesc watku ale sie rozkleilam i nie dalam rady dalej:/ Jezeli to cos da to najpozniej w poniedzialek postaram sie podeslac jakiegos grosza dla Maxiutka:D Zabieram sie za szperanie w poszukiwaniu nr konta .pozdrawiam cieplutko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martaslupsk']Witam serdecznie.Jestem tutaj nowa przeczytałam czesc watku ale sie rozkleilam i nie dalam rady dalej:/ Jezeli to cos da to najpozniej w poniedzialek postaram sie podeslac jakiegos grosza dla Maxiutka:D Zabieram sie za szperanie w poszukiwaniu nr konta .pozdrawiam cieplutko.[/quote]
Marto witamy :)
konto poda ci atena napisz na:
[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sorki za offa ale aukcja wazna dla schroniskowych dobermanow.
ZAPRASZAM!!

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f52/niezwykla-aukcja-majaca-na-celu-pomoc-dobermanom-ze-schronisk-145585/[/URL]

Chetnym sluze pomoca. Moge tez psiaka do Szczecina przywiezc.

Pozdarwianie dla wszystkich!! Usciski dla Pani Irenki i Maksia!

Beata

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kochani Wy się nie pytajcie co trzeba, bo potrezba cały czas pieniędzy na utrzymanie Maxa a dokładniej na jedzenie i środki przecipchelne/kleszczowe. Chciałam uswiadomić, że na mój sygnał o braku pieniązków odpowiada najwyżej 3 osoby więc mam wtedy jedzenie na 2 miesiace.

Przypominam swojego meila , na który odpowiadam podając konto bankowe [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochani dogomaniacy [SIZE="3"][COLOR="Red"]SKOŃCZYŁY SIE PIENIĄŻKI [/COLOR][/SIZE] na jedzenia dla Maxa. Mam nadzieję , ze nadal znajda się osoby, których los tego psa nie jest obojętny. Mam nadzieję, ze nie będę musiała powiedzieć PAni Irence, że nie mam karmy dla jej psa. W tym roku mija już chyba 3 lata jak sprawujemy opiekę na Maxem, to bardzo długo. Z wieloma osobami straciłam kontakt ale są i wierne dobre dusze, które nadal interesuja się jego losem.

[COLOR="Blue"]Ponownie podaję swojego meila [email][email protected][/email].[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Napiszę parę słów o Irence i Maksiu.

W czerwcu dzięki kochanej dusje Irenka była w sanatorium w Kamieniu POM. Mieszkała u dusje (ma tam domek) z Maksiem i chodziła przez 3 tygodnie na zabiegi.

Maksiu żyje swoim rytmem (jakiś czas temu spotkałam ich na ulicy, czasami dzwonię). Ma już swoje latka (na tak dużego psa naprawdę już sporo) ale trzyma się dziarsko. To bardzo spokojny, przyjacielski pies. :lol:

Dla Irenki najważniesza jest sprawa karmy - bo ma małą emeryturę. A Maksiu duży i sporo je. Ciotki szczecińskie (nie będę pisać kto i co bo nikt nie lubi mówić o swoich kłopotach no i moga sobie nie życzyć) mają od jakiegoś czasu problemy finansowe i swoje stada psów.

Dlatego wasza pomoc jest taka potrzebna.
Wszytkim pamiętającym bardzo dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katarzyna kuczewska']zostawiłam co nieco
w sklepie
pzdr[/QUOTE]

Kasiu dzięki za co nieco - my już wiemy jakie to co nieco jest. :lol::eviltong: Niezłe co nieco.:cool3:

[quote name='moonat']Można wpaść do mnie po karmę praktycznie o każdej porze... może ktoś będzie w okolicy Stargardu szczecińskiego i zabierze ją do Szczecina, a potem ktoś inny do Pani Irenki:lol:[/QUOTE]

Już piszę do ciebie mail. :lol: Zabranie karmy to nie jest problem - do Stargardu niedaleko. Dzięki za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moonat']Mam 120 kg. karmy dla pieska i będę szczęśliwa jeśli się przyda:multi:. Mieszkam w Stargardzie i trzeba by było po nią do mnie przyjechać, bo sama nie moge prowadzić auta ze względu na leki... Może ktoś mógłby wpaść do mnie i zabrać jedzonko dla Maksia. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]
Hej!
Jestem ze Stargardu, 5 dni w tygodniu dojeżdżam do pracy do Szczecina.
Jeżeli mogłabym się przydać, to służę pomocą;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...