Jump to content
Dogomania

Mam dwa pieski do oddania! BARRY MA DOM!!!!!!!!!!


Kirk

Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]
Cieszę się szczęściem Barrego, cieszę się radością Psoty i martwię swoim życiem. Ktoś z mojego przyjaciela stał mi się katem... Ciężkie to.

[/QUOTE]
Kirk, tez tak kiedys myslalam...myslalam co ze mna bedzie. A to nie byl koniec swiata przeciez. Naprawde uwierz, ze na jednej babie swiat sie nie konczy. Staniesz kiedys mocno na nogi i wtedy na pewno znajdziesz kobiete swojego zycia. Ale samemu byc to tez nie jest koniec swiata.

Popatrz ile ciotek dogomaniaczek Ci kibicuje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatr']Kirk ktoś mądry powiedział / bodajze Brigitte Bardot :eviltong: /

[B]" im bardziej poznaje ludzi tym bardziej kocham zwierzęta "[/B]

i ja sie również w wiekszości ludzkich przypadków z nia zgadzam ...........![/quote]

Ewatr to była BB, Kirk jestesmy z Tobą!!!

Link to comment
Share on other sites

Chyba dobrze robisz ,ze wyjeżdzasz Z daleka.mozna inaczej spojrzeć na niektóre sprawy. Ta Twoja kobieta to Cię z premedytacją wykrzystuje,zrobila Ci numer ,że nie powiem co.Wyrobilam sobie o niej zdanie. Nie żaluj ,bo ludzie ,którzy nie lubią zwierząt ,tez nie lubią ludzi i są żli.

Link to comment
Share on other sites

Ona lubi ale uważa, że ja bardziej kocham zwierzęta niż ludzi...
Owszem. Bo taki pies kocha nas MIMO WSZYSTKO! Niestety to ja się nimi opiekowałem. Spacery, jedzenie itd... Ona tylko czasem posprzątała, bo zazwyczaj ja to robiłem by nie było, że psy są be!
Najdziwniejsze, że ona ma swojego psa więc nie wiem skąd nagle taka agresja. Chyba dlatego, że jej syn powiedział, że Psota zeżarła i zniszczyła 20zł. Ja zażądałem dowodów i... Wyszło, że oskarżam młodego o kradzież. Dowodu oczywiście nie było. Od tej pory wszystko się popsuło. Najgorsze było to, że oddałem Barrego a ona na sylwestra wyjechała ze znajomymi by zarobić piniądze jako kierowca.. Mamy długi rzekomo dlatego.

Kilku facetów (muzyków) i ona z koleżanką. I co ja przeżywałem w te ważne dni? PIEKŁO.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masienka']To calkiem jak moj Tz:cool1: :roll:[/quote]


mój też i chyba nawet się z nim zgadzam, ale nie jest to równoznaczne z tym, żeby się tak zachowywał w stosunku do moich psiaków...
moje 3 psy to pełnoprawni członkowie rodziny, byli są i będą...nie dopuszczam nawet innej opcji i mój TZ doskonale o tym wie...i się z tym godzi i mi nawet pomaga ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziwię sie twojej kobiecie,bo jak sie kocha psy ,to wszystkie ,nie wazne czy moje czy nie.Mój jamnik zżarl mi 100 zl./dawnie to byl spory grosz /.Mąz śię pieklił ,a ja byłam szcześliwa,że nie ruszył drugiej stówy,która też leżala na ławie.Oberwalo sie oczywiście męzowi,za to ze tam polożyl,mógł przecież przewidzieć,Prawda? Czy schronisko jest nadal na ul.Zlotoryjskiej w lasku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirk']Ona lubi ale uważa, że ja bardziej kocham zwierzęta niż ludzi...
Owszem. Bo taki pies kocha nas MIMO WSZYSTKO! Niestety to ja się nimi opiekowałem. Spacery, jedzenie itd... Ona tylko czasem posprzątała, bo zazwyczaj ja to robiłem by nie było, że psy są be!
Najdziwniejsze, że ona ma swojego psa więc nie wiem skąd nagle taka agresja. Chyba dlatego, że jej syn powiedział, że Psota zeżarła i zniszczyła 20zł. Ja zażądałem dowodów i... Wyszło, że oskarżam młodego o kradzież. Dowodu oczywiście nie było. Od tej pory wszystko się popsuło. Najgorsze było to, że oddałem Barrego a ona na sylwestra wyjechała ze znajomymi by zarobić piniądze jako kierowca.. Mamy długi rzekomo dlatego.

Kilku facetów (muzyków) i ona z koleżanką. I co ja przeżywałem w te ważne dni? PIEKŁO.[/quote]

Przeczytałam cały bieg wydarzeń dotyczący tych dwóch psów i Ciebie.
Jesteś niesamowitym człowiekiem. Mam bardzo podobne podejście do zycia jak ty i pewnie wszyscy Dogomaniacy. Jednek to co zrobiłeś jest niesamowite. Jestem pod ogromnym wrażeniem.
Nie da się jednak utrzymać związku z partnerką/em, która nie kocha zwierząt (mając oczywiście takie zamiłowania samemu ). wiem coś o tym, bo przeżyłam kupę lat z człowiekiem niecierpiącym stworków. I N I E D A S I Ę. Wieczne wojny i nic więcej. Bardzo dobrze, że odszedłeś i niczym się nie martw. Ja odchodząc od meża zabrałam tylko córkę, suczkę owczarka niemieckiego i królika. Zostawiłam mu wszystko oprócz córki i zwierząt i teraz żyję w zgodzie ze sobą i całym Światem.
Pozdrawiam, a ta mała to mój nowy nabytek
[IMG]http://img157.imageshack.us/img157/2039/silkyzpileczka1an7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Dziwię sie twojej kobiecie,bo jak sie kocha psy ,to wszystkie ,nie wazne czy moje czy nie.Mój jamnik zżarl mi 100 zl./dawnie to byl spory grosz /.Mąz śię pieklił ,a ja byłam szcześliwa,że nie ruszył drugiej stówy,która też leżala na ławie.Oberwalo sie oczywiście męzowi,za to ze tam polożyl,mógł przecież przewidzieć,Prawda? Czy schronisko jest nadal na ul.Zlotoryjskiej w lasku?[/quote]


Basiu... Na Złotoryjskiej w lasku jest nadal schronisko!
Co ciekawe w tym samym lasku znalazłem (znaczy Barry) trzymiesięczną Psotę.:lol: Tylko po drugiej stronie od schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Damy radę:)

Musimy. Jak nie MY to KTO? A, że jesteśmy niedoceniani. Zazwyczaj wielkie postaci docenia się po ich śmierci... My robimy czyny małe, drobne ale o Wielkim Kalibrze Dobroci! To co, że nie chodzę do kościoła i nie udaję świętego na pokaz.. Liczą się nasze czyny! Ja to było powiedziane w filmie Gladiator: Wasze czyny za życia będą brzmieć echem w wiecznościach!

A, że czasem cena jest wielka...

Link to comment
Share on other sites

Ech...tak to niestety często bywa, że fajne kobiety wiążą się z draniami a fajnym facetom przytrafiają się złe kobiety... Wybaczcie, że się wtrąciłam z taką "złotą" i "odkrywczą" myślą :) Świat jest tak dziwnie skonstruowany, że sami lubimy utrudniać sobie życie...:/

Kirk, życzę Tobie w Nowym Roku wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim odnalezienia prawdziwej miłości, kogoś kto będzie Cię szanował, naprawdę kochał, dzielił z Tobą Twoje pasje i wspierał w trudnych momentach... Wszystko co powiedziały Cioteczki to najszczersza prawda i podpisuję się pod tym obiema łapkami :).

Życzę wszystkim wszystkiego najlepszego!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_M']Ech...tak to niestety często bywa, że fajne kobiety wiążą się z draniami a fajnym facetom przytrafiają się złe kobiety... Wybaczcie, że się wtrąciłam z taką "złotą" i "odkrywczą" myślą :) Świat jest tak dziwnie skonstruowany, że sami lubimy utrudniać sobie życie...:/

Kirk, życzę Tobie w Nowym Roku wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim odnalezienia prawdziwej miłości, kogoś kto będzie Cię szanował, naprawdę kochał, dzielił z Tobą Twoje pasje i wspierał w trudnych momentach... Wszystko co powiedziały Cioteczki to najszczersza prawda i podpisuję się pod tym obiema łapkami :).

Życzę wszystkim wszystkiego najlepszego!!![/quote]

Kirk to nick. Na imię mi Maciek:)

Powoli zamiast na forum dogomanii czuję się jak w Klubie Rozdartch Serc:)
Dziękuję Ci Asiu oraz dziękuję wszystkim pozostałym paniom za wsparcie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_M']Maciuś :) (jak miło, moje ulubione męskie imię :razz: , hehe)

Ano...Dogomaniacy to także zwyczajni ludzie, przeżywający swoje rozterki sercowe...Nie ma się czego wstydzić :)[/quote]

A dziękuję:) Tak mi rodzice dali. Oczywiście Maciuś powinien być gruby ale...To nie ja:)

Masz rację MY to ludzie tylko, że NADZWYCZAJNI, bo z SERCEM.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirk']Kirk to nick. Na imię mi Maciek:)

[B]Powoli zamiast na forum dogomanii czuję się jak w Klubie Rozdartch Serc[/B]:)
Dziękuję Ci Asiu oraz dziękuję wszystkim pozostałym paniom za wsparcie![/quote]

Maciek na psychoterapii zaoszczędzisz ;) :evil_lol:
i co Ci zostanie przeznaczysz na psy
a my ludzie po przejsciach to lepsi jestesmy w te klocki :eviltong: jak nie jeden psychoterapeuta .............. praktyka czyni mistrza !!!

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img377.imageshack.us/img377/8693/silkypozmianachhs7.jpg[/IMG]
Nie ma lepszego środowiska jak Psiarki. Zaraz widać kto jest kto. Jak ktoś kocha zwierzaki to nie może być zły. Nie wiele ludzi jednak to rozumie.
Pozdrawiam wszystkich zakochanych w psach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatr']Maciek na psychoterapii zaoszczędzisz ;) :evil_lol:
i co Ci zostanie przeznaczysz na psy
a my ludzie po przejsciach to lepsi jestesmy w te klocki :eviltong: jak nie jeden psychoterapeuta .............. praktyka czyni mistrza !!![/quote]
[IMG]http://img413.imageshack.us/img413/8541/silkypozmianachniebieskeh1.jpg[/IMG]
No w końcu razem możemy więcej!!!!! Prawda:multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
I ze złymi ludźmi też damy radę!!!!!!!:mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...