Jump to content
Dogomania

Czy jest ktoś z Kalisza?


Agata psiara

Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 6 months later...

Ciekawe, czy ktoś się zglosi oprócz nas dwóch:lol: Jeśli nie to pozostanie nam spacer we dwójkę:cool3: romantycznie co nie? Hihi, a jeśli chodzi o datę, to mi póki co pasuje każdy dzień, z wyjątkiem piątku, soboty i niedzieli, bo jestem w poznaniu. A w następnym tygodniu mam praktyki do odbębnienia w godzinach 8-13, więc bardziej godzinki popoludniowe

Link to comment
Share on other sites

Hey !

Ja się z miłą chęcią przejde na spacer z moimi 2 psiakami :cool3:
Pasuje mi w każdy dzień i o każdej porze [musze wiedzieć wcześniej żeby sobie pewne sprawy poukładać pod spacer :lol:],tylko w tą sobote i niedziele jakoś tak koło 15 dopiero :lol:

Link to comment
Share on other sites

Bonsai.. Mi też ten weekend zupełnie nie pasuje - dzisiaj wieczorem wyjeżdżam do Poznania na zajęcia... Więc dopiero od następnego tygodnia, najlepiej właśnie w weekend... Jestem za parkiem miejskim, więcej miejsca do brykania... I tak pomyślałam... Skoro mówisz, że chodziłyście tam na spacery z psami schroniskowymi, to może mi udałoby się wyciągnąć na spacer Afrę?? Cały czas o Niej myśle.... a rodzice narazie swoje...

Link to comment
Share on other sites

widze ze cięzko u nas w kaliszu z integracją, my z nandem bardzo chetnie, ale też ten weekend odpada , bo bedziemy w gościach w ostrowie wlkp cały weekend :razz:, a jeśli chodzi o czas wolny to nam pasuje 16,19,20,23,25,28,29,31 styczeń o ile się cosik nie zmieni

Link to comment
Share on other sites

To chyba następny weekend najbardziej nam wszystkim pasuje. :)
Spotkanie odbędzie się 19 stycznia 2008r. o godzinie 13.00 w Parku Miejskim.
Na razie chętni:
[list]volontariuszka z Moccą
[*]Marta.. ze swoimi haszczakami
[*]foxi z Nandem
[*]Czekunia bez psiaka
[*]ja z Piegusem
[*]bloody-minded z Mopką
[*]Miu bez pieska
[*]Paulina87 z Jurą
[*]WiolaW z Sonią[/list]

Link to comment
Share on other sites

Ja też jak najbardziej chętna, acz pieska nie mam. Mówiąc ściślej, psa ma mój tata, w każdym razie jest mało kontaktowym zwierzęciem. Jeśli będzie możliwość mogę wziąść psa ze schroniska, ewentualnie pójść pospacerować.
Także wpiszcie mnie na listę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...