Jump to content
Dogomania

psy do adopcji - schronisko dla zwierząt "Reksio" - BRODNICA - kujawsko-pomorskie


SARA.dierra

Recommended Posts

[quote name='kkasiiiar']To super Aniu jesli mozesz to napiszesz pw w sprawie PA? Jutro zobacze panstwa a z Torunia do mnie jest okolo 50 km..ogolnie przez telefon wygladalo ze sa kumaci ;) ale zobaczymy jutro..chca zobaczyc czy piesek ich polubi..ale Tosik lubi wszytskich!! kazdemu sie laduje na kolana..dzis byla u mnie sasiadka ze swoim psem..troche sie obwawialam bo mowie pies i pies moga sie nie polubic ale Haker szalal z Tosiem niesamowicie..moja sasiadka ma 3 dzieci..oczywiscie Tosik wszystkie wycalowal..i ciagle tylko "ale on slodki" "ale on fajny" :D kazdy kto przechodzi obok mojego domu zwraca uwage na Tosika..;) Dzis mi zwinol sznurek od bluzy ale widzac jaka ma z tego frajde mowie a niech ma..bawil sie jak szczeniak! On jest bardzo kumaty naprawde wszystko lapie w lot..dzis tylko raz zrobil siku w domu..pozniej juz tylko w ogrodzie..oczywiscie gromkie brawa i ochy i achy jak tylko odchodzi sik albo kupa na dworzu :P[B] Moim zdaniem Pani z WWA powinna sie dorzucic do transportu wkoncu oddajemy psa gotowego praktycznie fryzjer szczepienia..kastracja..ubranko..i karma!! [/B]
Jutro wybieramy sie do wetki z uszkami bo trzeba pozadnie wyczyscic i obejrzec ranke czy wszystko ok. Aaaa i dzis Tosik pierwszy raz obszczekiwal ludzi za brama ..ale powiem Wam ze to moja Sonia glowna prowodyrka..jak mielismy 8 lat amstaffke to kazdy sie jej bal a ona luz blus totalnie miala w dupie wszytsko..nie szczekala na nic..a to moje male laciete Sonisko na wszytsko szczeka -ale tylko za brama :D[/QUOTE]

Fajnie ze mamy wszystkie podobne zdanie :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pani z Tounia napisala maila kopiuje :
byłam właścicielką pieska przez 14 lat, teraz szukam pieska 'z przeszłością'.
Tosiek wydaje się dla mnie idealny; nie zraża mnie czas który trzeba mu poświęcić aby wrócił do normalnego życia...
Jestem osobą aktywną, pracuję ale na chwilę obecną piesek będzie miał opiekę całodobową.
Jaka jest szansa żeby Tosik do mnie trafił? Jak wygląda procedura adopcyjna?
Serdecznie pozdrawiam

Nie odp jej bo nie bylo mnie przy kompie wiec zadzwonia;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']W rozmowie telefoniczej z Przyjaciel_koni zostalam uswiadomiona ze nie mam sobie nadzieji robic..ze to tzw trojkat bermudzki..wiec wwa raczej juz Nam odpada:/[/QUOTE]

w tzw trójkącie na sąsiedniej ulicy przez kilka lat mieszkała moja koleżanka z pracy z mężem i dwójką dzieci. Oboje naukowcy, mieszkanie było kogoś z rodziny a ona poszła na wychowawczy, więc odwiedzaliśmy ją. Nie wiedziałam nawet, że tak się nazywa okolica.

Link to comment
Share on other sites

Przyjechala Pani moge powiedziec ze wrazenie mam maga pozytywne ale jeszcze opinie musi wyrazic osoba polecona na wizyte PA przez Anie. Pani miala pieska 14 lat, przywiozla kocyk w lapki dla Tosika, zaczela plakac ze on taki cudowny piekny za jak na zamowienie taki idealnie dla niej..Pani pracuje do 16 ale na pierwsze dni Tosik mialby na czas nieobecnosci Pani przebywac z Jej Rodzicami ktorzy tez w swoim zyciu mieli pare pieskow i kazdy odszedl z TM w sedziwym wieku, szukaja jamnika najlepiej dlugowlosego;)Przekaze Pani link z jamnikami z dogo..a moze noz cos zauroczy jej Rodzicow. Pani mieszka w ladnej okolicy w Toruniu niedaleko jest park. Pani kolo 30-stki samotna.Posiada dzialke i juz sobie wyobrazala jak Tosik bedzie szalal na dzialce:) Moim zdaniem czlowiek z wielkim sercem do pieskow, mowila ze wiecej nie szuka i czeka jak na szpilkach na wiesci o Tosiku. Tosik oczywiscie wchodzil na kolana kladl glowe miedzy nogi..wiec mysle ze on kocha kazdego ;) Jest sklonna karme odkupic i przyjechac po Tosika jak tylko dostanie wiadomosc ze jest jej:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Lama na pewno sobie biegała, bo ona jest w takiej salce i tam psiaki wychodzą bezpośrednio na duży wybieg, gdzie spędzają czas między pracownikami i kotami;)[/QUOTE]

Czytajac wszystkie posty i rozne tematy jestem tego zdania ze wasze schronisko zasluguje naprawde na jakis medal :) Wzorowe schronisko,wszystko dopracowane,pieski maja wspaniala opieke,gdzie w niektorych schroniskach powinni barc z Was przyklad;) Dzis juz sobota...jeszcze kilka dni i Lama bedzie z nami:) Wszyscy jestesmy podekscytowani i to bardzo:):)

Link to comment
Share on other sites

Zadecydowałyśmy za Ania ze oddamy Tosika bez wizyty PA-znaczy sie wizyta bedzie ale jak juz Pani dostanie Tosika, Pani byla juz w Toruniu jak do niej zadzwonilam...strasznie sie ucieszyla i powiedziala ze jesli jest mozliwosc to zaraz przyjedzie jeszcze raz po Tosia, Wizyta bedzie zrobiona jak juz Tosiu bedzie w swoim domu bo wiadomo im szybciej trawi do domu to stabilizacji tym szybciej sie chlopak wyluzuje..Pani poswieciu mu max swojego czasu bo jest osoba samotna wiec mysle ze lepiej nie mogl trawic. Wizyta bedzie w weekend albo sama Ania odwiedzi Pania za 2 tygodnie jak bedzie w Toruniu.

Link to comment
Share on other sites

Super wieści!Ja sądzę,że Tosik będzie miał bardzo dobry dom,pomimo,że nie było wizyty przed/a.Pani bardzo zależy na Tosiku to widać.A wizyta za dwa tygodnie sądzę,że potwierdzi to co napisałam.Bądź szczęśliwy Tosiku w nowym domku!
Cioteczki bardzo proszę zajrzyjcie do tego biedaka!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/215224-Pudelek-Murzynek-po-stracie-pani-czeka-na-dom-w-schronisku-czy-zdarzy-si%C4%99-cud[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Zadecydowałyśmy za Ania ze oddamy Tosika bez wizyty PA-...........[/QUOTE]

wydaje mnie się, że to bardzo nieładnie wobec tej pani z W-wy, która czeka na wizytę z nadzieją, że bedzie miała czworonożnego przyjaciela. Czy ktoś zadzwonił do tej pani z informacją, że Tosik został już ma dom. Bo ona dziś pracuje i jest umówiona na jutro na wizytę przedadopcyjną!! Teraz wizyta nie ma sensu.
Czy zawiadomiłyście Przyjaciel_koni?
To, że ta okolica ma nienajlepszą opinię wcale nie znaczy że nie ma tam dobrych rodzin.

Link to comment
Share on other sites

Przeciez wizyta w Wawie jak najbardziej może się odbyć- nie widze problemu aby zaproponowac pani innego pieska w typie Tosika, ale może z arszawy lub okolic, bo skoro nie jest w stanie pokryć kosztów transportu , to niech ma pieska z bliska. Na pewno Kasia odezwie się do Przyjaciela koni i wszytsko ustalą.

Co do domku Tosika, to odbedzie sie wizyta albo przeprowadzona przez dziewczyny z Torunia albo przeze mnie za dwa tyg tak jak zostało to wspomniane.

Link to comment
Share on other sites

Transport Tosika do Warszawy byłby sporym problemem. Osoba z Warszawy nie chce partycypować w kosztach. Dom z Torunia sam przyjedzie po pieska, więc dla mnie to oczywiste, który domek powinien dostać pieska, jeśli oba są o' k.

Ja zobowiązałam się dowieźć Tosika gratis do W- wy, ale mój TZ wyjeżdża o 5 rano w piątek. Tak więc kkasiiiar musiałaby mi go przywieźć w czwartek. Nie mieszkamy w tym samym mieście, dzieli nas 40 km. Mam 2 pokoje i 6 psów. Tosik na pewno miałby duży stres, bo musiałabym go zamknąć w kuchni, żeby moje upierdliwce go nie atakowały. Zapewne byłby młyn i nieprzespana noc. W piątek trzeba by znaleźć kogoś, kto punktualnie odebrałby pieska w Warszawie od TZ, bo TZ jedzie w sprawach służbowych i będzie ok. 8.30 w Warszawie, a więc większość ludzi jest wtedy w pracy. Na razie jeszcze nie mamy takiej osoby.
Trasa Grudziądz -Warszawa to 250 km. Oczywiście wszystko da się zrobić, ale po co stresować pieska przekazywaniem z rąk do rąk, skoro drugi domek jest dużo bliżej i sam przyjedzie po psiaka.

Link to comment
Share on other sites

W tej chwili wlasnie Tosik pojechal do domu..zaraz bede dzwonic do Przyjaciel_koni i do Pani z Wwa ja pani zaznaczylam ze zastrzegam sobie wybor jak najlepszego domu dla pieska i ze nie decyduje kto pierwszy zadzwoni, wydaje mi sie ze do Torunia jest blizej w razie jakich kolwiek problemów moge osobiscie pojechac po psa(w razie zwrotu adopcji) a z Wwa byl by problem niestey bo odleglosc jest juz znaczaca.

Asiu pani odkupila karme za 100 zl wiec sa pieniazki zeby przekazac na jakies inne biedki.


Pani sie poplakala i bardzo dziekowala za Tosika! Obiecala ze wysle mi zdjecia za pare dni.


Tosik ze swoja Pania :
[IMG]http://img265.imageshack.us/img265/3163/zdjcie3969.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...