Jump to content
Dogomania

Coś się kończy coś się zaczyna...czyli nowe życie Penelopki. I pędzelopki też!


pędzelopka

Recommended Posts

  • Replies 642
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kajusza']hahahah ale sie uśmiałam z tup. tup, tup :-D .... ogon widzę pełni rolę równoważni, ciągle w ruchu, łapie pion ;-)

Jak na "żywo" oglądam Pelke to normalnie Wegeta! tylko kroku "tupkowego" nie umie :-([/QUOTE]

:-D :-D :-D rzeczywiście! Nie zauważyłam filmiku :) hehehe

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='monia3a']Śliczna ta następczyni Soniaka :) Cudo :loveu:[/QUOTE]

Dzięki :lol:Sonia by się załamała jakby zobaczyła jakiego szczura matka do domu przywiozła. A potem by ją zjadła.
Żeby było śmieszniej, Pelka to idealne przeciwieństwo Słoni. Sonia była megaagresywna w stosunku do zwierząt, ale super kochana do ludzi, a w domu to już zupełnie anioł. Za to ta cholera megałagodna do zwierząt, a cała reszta to masakra :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia&Luna']Uchole jak i cała charcia świetna sylwetka ;)[/QUOTE]

Z tymi ucholami same kłopoty. Ostatnio podczas buszowania w krzakach skaleczyła sobie sam czubek ucha. I teraz nie może się zagoić. Po bieganiu cała głowa i szyja do mycia bo pochlapana krwią z ucha. Ranka naprawdę mikro, ale widocznie w dobrze ukrwionym miejscu.

[quote name='buniaaga']pędzelopka gratulacje sunia śliczniutka!
pozdrawiam[/QUOTE]

Dziękuję :) Moje dalekosiężne plany zakupu psa z hodowli zakończyły się jak zwykle :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Hehe wiem coś o tym :D ja od jakiegoś już czasu planuję zakup psa z hodowli a wychodzi zazwyczaj jak wychodzi. Cóż kocham moje stforki :) ale może na starość uda mi się plan zrealizować :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Hehe wiem coś o tym :D ja od jakiegoś już czasu planuję zakup psa z hodowli a wychodzi zazwyczaj jak wychodzi. Cóż kocham moje stforki :) ale może na starość uda mi się plan zrealizować :D[/QUOTE]

I wtedy ONek będzie?

[quote name='Kajusza']hahahaha skąd ja to znam ;-) Jeszcze biorąc Weę łudziłam, że "dobiorę" do niej wymarzonego bulka, ale teraz nie mam złudzeń ...[/QUOTE]

Nigdy nie mów nigdy. Może nie teraz , ale kiedyś ..kto wie.

Ja bym chciała jakiegoś dziadunia, żeby go wziać na dożycie, na ostatnie lata, miesiące.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='pędzelopka']I wtedy ONek będzie?[/QUOTE]
Najprawdopodobniej ONek albo Landseer z racjie tego, że bardzo podobają mi się bernardyny i nowofundlandy ale nie zniosłabym wszędzie wokół ich śliny więc idealny jak dla mnie byłby właśnie Landseer :) póki co nie znalazłam jeszcze psiaka tej rasy ( Landseer ) w potrzebie.

Link to comment
Share on other sites

Musiałam aż sobie wygooglać :) Jak wygląda.
Szkoda, że teraz kupno ONka to jedna wielka loteria. Podobno histeryczne, agresywne i powykrzywiane osobniki wychodzą ostatnimi czasy. A ja bym chciała psa Szarika :) Tak naprawdę zobacz ktoś raz miał np. setera i potem tylko setery, i to jest jego życie. A u mnie zawsze jeden wielki misz masz. Mam nadzieję, że znajdę swój typ.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pędzelopka']Z tymi ucholami same kłopoty. Ostatnio podczas buszowania w krzakach skaleczyła sobie sam czubek ucha. I teraz nie może się zagoić. Po bieganiu cała głowa i szyja do mycia bo pochlapana krwią z ucha. Ranka naprawdę mikro, ale widocznie w dobrze ukrwionym miejscu.[/QUOTE]
Jak jest rana na uchu, paskudne miejsce, nawet nie ma jak założyć bandaża, aby zabezpieczyć przed brudem :/ Być może mała ranka na zewnątrz, a dość głęboka.
Będziemy trzymać kciuki, żeby jak najprędzej się zagoiło :)
Ja mam sukę ze stojącymi uszami, obawiałam się, że często będą się pojawiać stany zapalne. Na szczęście jest wszystko ok.

Co do ON-ków, przez pseudohodowle, często psy tej rasy padają w młodym wieku na problemy z sercem. I zauważyłam, że coraz częściej ludzie mają ONy tak agresywne, że nie potrafią sobie z nimi poradzić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia&Luna']Jak jest rana na uchu, paskudne miejsce, nawet nie ma jak założyć bandaża, aby zabezpieczyć przed brudem :/ Być może mała ranka na zewnątrz, a dość głęboka.
Będziemy trzymać kciuki, żeby jak najprędzej się zagoiło :)
Ja mam sukę ze stojącymi uszami, obawiałam się, że często będą się pojawiać stany zapalne. Na szczęście jest wszystko ok.
Co do ON-ków, przez pseudohodowle, często psy tej rasy padają w młodym wieku na problemy z sercem. I zauważyłam, że coraz częściej ludzie mają ONy tak agresywne, że nie potrafią sobie z nimi poradzić...[/QUOTE]

No właśnie nie chce się zagoić bo co przyschnie ta ranka to ona to znowu rozwala latając. A nóg nie zwiąże, żeby się nie ruszała.

Ja pisałam o ONach z hodowli bo pseudo to wiadomo... tego można się spodziewać już na wstępie. Podczytywałam forum ONkowe i oni sami przyznają , że ciężko znaleźć dobre szczenię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...