Jump to content
Dogomania

Florek w swoim domu nad morzem :)


magenka1

Recommended Posts

[quote name='MARCHEWA']Szok to mało powiedziane!!!
Czy w jego sytuacji kastracja jest w ogóle możliwa?
Może zmieńmy tytuł na bardziej przejmujący,może więcej osób wspomoże Florka.Ja będę szykować nowe fanty na bazarek,trzeba działać i się nie poddawać.
Ania_i_Kropka-wielkie dzięki za to co dla niego robicie.[/QUOTE]

Trzeba wierzyć, ze znajdzie dom... Ważne, ze jest poza schroniskiem!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A może naszego Florka by wzięła jakaś Fundacja pod swoje skrzydła i wtedy by można było zrobić allegro cegiełkowe.Bardzo dobrze to wychodzi Selenga.Kiedy będzie wiadomo jakie są koszta pobytu Florka w Lecznicy?Kurcze chyba się też coś dołożę dla Florka.Już ręce opadają!
Był jakiś odzew z tych 130 ogłoszeń?

Link to comment
Share on other sites

miałam fajny telefon od Pani z Gdańska, Pani i Pan młodzi emeryci, nie chcą młodego pieska bo oni tez nie aż tacy młodzi, pani ma dwa koty jakiegoś przybłędę i perskiego. Powiedziałam wszystko o Florku jutro ma zadzwonić. Ale Pani konkretna podoba mi się ten domek

Link to comment
Share on other sites

Starsi ludzie rozumieją,że chory nie znaczy gorszy,przeważnie sami biorą leki i wiedzą,że pod dobrą opieką można normalnie żyć.Florek jest psem wesołym,żywiołowym i gdyby nie to,że trafił do kliniki nikt by o jego chorobach nie wiedział,bo nic po nim nie było widać.Mam nadzieję,że tabletki na serce pomogą mu dożyć starości.A co do kotów,to jeszcze trzeba go sprawdzić,u Sylwii latał za kotami,ale ich nie chciał zjeść,bardziej jej koty na widok takiego szaleńca,który po nich skakał uciekały prawie na sufit.Ale co się dziwić jak on ledwo z boksu wyszedł i go energia rozpierała;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania_i_Kropka']Mam dobrą wiadomość Florek miał dzisiaj robioną morfologię i biochemię i wszystkie parametry są w normie.

Florek miał wyczyszczone gruczołu, które były strasznie zawalone i ząbki oczyszczone z kamienia, tyle na ile sobie pozwolił.

Ja też trzymam kciuki z Florka i potencjalny domek.[/QUOTE]
To cudownie chociaż wyniki są dobre,a z serduszkiem chorym piesie też dożywają sędziwych lat.Coś o tym wie Anetek100.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetek100']no jesli sie okaże, że będzie ten domek nawet i ja zawioże z moim Pawłem:) ma byc po 28 października więc akurat:) ale zobaczymy:) może nie zdecyduja się:([/QUOTE]

A panstwo wiedza , ze musi byc wizyta przedadopcyjna? Mowilyscie o tym? Kto zrobi w Gdansku wizyte?
Czy wiecie od rodziny co oddala Murzynka do schronu jak sie wabil przedtem?

moj nick [B]CORONAAJ[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...