Jump to content
Dogomania

PEPSI & KOLA - wybuchowy SIOSTRZANY duet - już w NOWYCH DOMACH !


eliza_sk

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Oczywiście macie rację :) Talent przypisany jest do psa, a nie rodowodu!
Skopiuje mój wczorajszy wpis z fejsbuka, chyba oddaje najlepiej to co czułam i czuję nadal :loveu:
"Nija "zarobiła" dziś na całą rodzinę ;) Dzieci dostały czapki, podzieliły się też pucharkiem i medalem, maż dostał zestaw witamin na stawy, na mocne nasienie i na zwiększenie masy mięśniowej, jak również szampon do włosów :D Spot przypiął się do żarcia, a mi pozostał ... słabo-schodzący uśmiech na pół twarzy, mega satysfakcja z pracy z moją Księżniczką i ... pokrowiec na telefon :D A Nija ...? Nija siedzi, patrzy na mnie i pyta: co JESZCZE dziś będziemy robić???!!! ... bo dla niej było za krótko ;)"
A dziś jeszcze dostałyśmy tonę pochwał od miedzynarodowego sędziego (Włocha), który wczoraj i dziś sędziował Mistrzostwa Polski, a przy okazji oglądał jako widz nasz występ! :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Noooo nie, aż się łezka w oku zakręciła. Gratuluję z całego serca :loveu: Dziękuję za wspaniały domek jaki daliście Pepsowi i za to, że na każdym kroku udowadniacie, że kundel też potrafi. Podkreślaj proszę przy każdej okazji, że to pies z adopcji, niech ludziom to słowo zacznie kojarzyć się z mądrymi psami, które odnoszą sukcesy, a nie tylko ze stuletnimi kundelkami bez łapek, które gniją w schronach.

A fotkami nas jakimiś uraczycie i jakiś zakres zadań, które musiała wykonać, żebyśmy wiedzieli o co kaman.

Link to comment
Share on other sites

Ja zawsze podkreślam z jakiej jest "hodowli" :D Po skończonym występie sędzina też się dowiedziała ... i nie była zdziwiona :)
Czekam na nasz filmik i oczywiście wrzucę go też tutaj :) z opisem ćwiczeń :)
A teraz kontynuujemy super naukę kolejnych ćwiczeń, o wyższym stopniu trudności :) to była dopiero rozgrzewka ;)

Link to comment
Share on other sites

Jest :)
Nie wiedziałam że ona tam non stop machała ogonkiem :loveu::loveu::loveu:
Ćwiczeń jest 7 plus przywitanie z sędziną (tzw. socjalizacja), ale w sumie to chyba wszystko ładnie widać więc nie będę opisywać, chyba że macie jakieś pytania :D

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=hWKgYY2mqdU&feature=plcp"]http://www.youtube.com/watch?v=hWKgYY2mqdU&feature=plcp
[/URL]

Edited by Nya_mamma
Link to comment
Share on other sites

Idę oglądać :)


EDIT:
No, no, no - wspaniały duet, Peps zapatrzony maksymalnie :loveu: Śliczna, mala, mądralinka. Powiedz lepiej czy miałaś lewą rękę posmarowaną :) W międzyczasie nie nagradzasz, nawet jak ją zwalniasz z komendy ?
[B]
GRATULUJĘ ![/B]

Edited by eliza_sk
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nya_mamma']Nie, nie nagradzam niczym oprócz cieszenia się i pochwały słownej :) Ona tak idzie koło nogi sama z siebie, moim zadaniem było ją tylko przysunąć bliżej i jak widać jej to nie przeszkadza :) nie muszę mieć nic w ręku :) boska jest![/QUOTE]
Mała jest genialna :klacz::klacz::klacz:
Gratuluję zaangażowania i cierpliwości :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

;) robimy międzynarodową karierę już ;)
[URL]http://www.dogsportmag.eu/2012/11/12/polish-obedience-championship-2012-results-photo-gallery[/URL]

Dodam tylko, że już rozumiem co oznacza że ktoś jest "wyszczekany" ;) Młoda kłóci się ze mną w sytuacjach kiedy ona WIE LEPIEJ jak dane ćwiczenie powinno być wykonane :P I potrafi się też pokłócić z naszą trenerką :D Poza tym nasza trenerka twierdzi że Młoda mnie rozpuści jak dziadowski bicz i potem będzie mi ciężko zaakceptowac fakt że inne psy się wolniej uczą :P

Pozdrawiamy serdecznie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Melduję, że księżniczka Nijusia vel Peps pięknie się pokazała na kolejnych zawodach obedience, w Kaliszu, osiągając miejsce 5 na 16 psów i ocenę doskonałą, a zatem promocję do kolejnej klasy :loveu:

[IMG]http://m.ak.fbcdn.net/sphotos-c.ak/hphotos-ak-ash4/397415_520722711294552_760206965_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...