Jump to content
Dogomania

Sympatyczny Czaruś wyrzucony na ulicę wkońcu się doczekał domku !!!


marra

Recommended Posts

Dobrze miec takiego motywatora:) Ja jak zwykle mam urwanie głowy, ale znalazłam chwile na potrenowanie z Czarusiem i już nauczył się komendy "siad" :) Poza tym szaleje tak że wszystkie moje psy mają go juz dość...:) ale jakoś sobie radzimy, dużo aportuje, biega i ma dużo zabawek do gryzienia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majka12741']Dobrze miec takiego motywatora:) Ja jak zwykle mam urwanie głowy, ale znalazłam chwile na potrenowanie z Czarusiem i już nauczył się komendy "siad" :) Poza tym szaleje tak że wszystkie moje psy mają go juz dość...:) ale jakoś sobie radzimy, dużo aportuje, biega i ma dużo zabawek do gryzienia.[/QUOTE]


"książkowy" szczeniak :) wesoły rozrabiaka :) Ja wczoraj i dziś rozwiesiłam kilka ogłoszeń, jeszcze napewno rozwieszę resztę. Mam dobre przeczucia :)

Link to comment
Share on other sites

Niestety nadal nic...ale Czaruś nie traci humoru i nadziei że ktoś go w końcu zabierze z tego domu gdzie żaden pies nie chce się z nim bawić:D Mówie wam on tak szaleje i podgryza moje psy do zabawy że one jak go widzą to sie odwracają i uciekają, szczególnie mała Kaja, a o kotach nie wspomne...:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majka12741']Niestety nadal nic...ale Czaruś nie traci humoru i nadziei że ktoś go w końcu zabierze z tego domu gdzie żaden pies nie chce się z nim bawić:D Mówie wam on tak szaleje i podgryza moje psy do zabawy że one jak go widzą to sie odwracają i uciekają, szczególnie mała Kaja, a o kotach nie wspomne...:)[/QUOTE]
Buhahaha co za mały szalejot ;) dobrze że nie traci nadziei bo ja jestem absolutnie pewna że tak się stanie :) tylko trzeba jeszcze "chwilę" poczekać, taki pies łapie za serce :)
Majka zajrzyj czasem na wątek "przygarnę psa"- ja wklejałam tam do kilku tematów Czarusia, ale może jakiś nowy temat się pojawił i wtedy można też go tam podrzucić ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majka12741']Moja Droga zaglądam tam, raz już go miałam wkleić bo był wprost idealny dom dla niego ale na końcu okazało się że państwo już kupili pieka z "hodowli"...niestety, ale może coś sie w końcu trafi.

Azalio w imieniu fotografa dziękuję:) No domki dzwonić i to już ;)[/QUOTE]

No niestety wielu jest takich ludzi, czasami ktoś sobie robi jaja na tym dziale, jakieś dzieciaki, nie wiem nudzą się czy co? dobrze że szkoła się zaczyna...dlatego ja zawsze czytam aż do końca wątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marra']majka pogoda nam nie dopisuje na spotkanie :([/QUOTE]

Niestety:( ale może jeszcze sie poprawi:)

Czaruś w środe będzie miał kastrację, a najlepsze: wczoraj pierwszy raz siusiał z podniesioną tylną łapą:D Dostał do gryzienia patyk z drzewa owcowego i od wczoraj nic poza tym nie pogryzł, a to prawdziwy sukces:) Oby tak dalej:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majka12741']Niestety:( ale może jeszcze sie poprawi:)

Czaruś w środe będzie miał kastrację, a najlepsze: wczoraj pierwszy raz siusiał z podniesioną tylną łapą:D Dostał do gryzienia patyk z drzewa owcowego i od wczoraj nic poza tym nie pogryzł, a to prawdziwy sukces:) Oby tak dalej:)[/QUOTE]


No to Czaruś staje się mężczyzną :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majka12741']Jutro rano mały mężczyzna będzie miał kastrację, trzymamy kciuki żeby wszytsko dobrze poszło. Od czasu pojawienia się patyczka nic nowego nie zostało zniszczone, Marra jesteś wielka:* Oby tak dalej to już na prawdę będzie kolejny super pies:)[/QUOTE]

Jaka tam wielka, to dobra rada przekazana dalej i nic więcej :) cieszę się że niszczyciel się uspokoił, w razie czego u mnie patyków pod dostatkiem ;) urżniemy mu pół gałęzi i będzie spokój :D Trzymam kciuki za kastrację. Ja dzisiaj lece do Kasi żeby zobaczyła Tarę i odrobaczyła, my też mamy mały skuces i mała powoli rozumie że siku i kupa na dworze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...