Jump to content
Dogomania

List do premiera RP w sprawie odwoł. Głów. Lek.Wet.oraz wywózek psów do Niemiec


AgaG

Recommended Posts

Malgos Malgos nie daj sie podpuszczac. Jak zauwazylas Topi i jej kolezanka nie reaguje na apel kierownika z schroniska w Hajnowce, ale jak zwykle brak jej zadymy na watku. Zreszta nie tylo na tym. Jak sobie Katofaszysci ( nie mylic z Chrzescijanami) cos uroja to nic i nikt nie jest w stanie od tego urojenia odwiezc. Kazda odpowiedz jest dla nich nie wiarygodna, oni maja swoja wiare. i nigdy nie sa zadowoleni.
[IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/c42.0.403.403/p403x403/644141_517218744957030_1237495092_n.png[/IMG]

Edited by Ada-jeje
literowka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Topi']Nie prosiłam o całą historię pomocy dla Hajnówki.
Chciałam (i nie tylko ja) zobaczyć zawartość [COLOR=#000000][B]tego konkretnego transportu [/B][/COLOR][COLOR=#0000cd]- [/COLOR]w tym niebieskim, olbrzymim aucie -
i cieszyć się razem z Hajnówką.
Było chyba co pokazać ? Bo nie wierzę, że tirem przyjechały dwie budy i trochę psiej kiełbasy ?
Po co wklejać stare zdjęcia tutaj, gdzie mowa o tym jednym, konkretnym transporcie ?
***************************************************************************

Mam jedno konkretne pytanie:
Ile psów Hajnówka wyadoptowała ostatnio do Niemiec ?
Jeżeli to nie tajemnica oczywiście.[/QUOTE]
Hajnówka nie wyadoptowała żadnego psa do Niemiec ani innych krajów zachodnich od sprawy Maksa nikt dla nas nie proponował żadnej adopcji a dary które przyszły wszystkie są w albumie proszę obejrzeć bo coś nie dam rady wstawić zdjęć nie wiem co jest

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kierownik schroniska']Hajnówka nie wyadoptowała żadnego psa do Niemiec ani innych krajów zachodnich od sprawy Maksa nikt dla nas nie proponował żadnej adopcji a dary które przyszły wszystkie są w albumie proszę obejrzeć bo coś nie dam rady wstawić zdjęć nie wiem co jest[/QUOTE]
szkoda ,ze nie zostalo przez org.niemieckie chociaz pare psow uratowanych ,mysle o te w najwiekszej potrzebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Malo Ci w niemieckich schroniskach psów?[/QUOTE]
czemu do schronisk?Schroniska sa ciagle w pelnej obsadzie ,bo kierownctwa zabieraja ciagle psy z zagranicy,to jedno ,a po drugie moga tyle psow miec ,na ile ile maja zezwolenie.
Przeciez Hajnowka nie ma napewno dobrych specjalistow,wystarczajaco nakladow , miejsc dla chorych ,po operacji zwierzat,a takie zwierzeta nie udaja sie do schronisk.tak dlugo zyjesz i nie wiesz,albo masz klapki na oczach?
To widze ,ze jestes pierwsza po niemieckich ,polska organizacja co chce pomoc psom w Hajnowce to gratuluje!Mnie jest wszystko czy twoja organizacja psy w potrzebie zabierze wyleczy ,czy wykastruje czy niemiecka.Wiec ty z twoja firma bedziesz pierwsza ,super.
Tam jeszcze szukaja rak do pracy,to ty tez jestes z cala swita w pierwszym rzedzie?

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']czemu do schronisk?Schroniska sa ciagle w pelnej obsadzie ,bo kierownctwa zabieraja ciagle psy z zagranicy,to jedno ,a po drugie moga tyle psow miec ,na ile ile maja zezwolenie.
Przeciez Hajnowka nie ma napewno dobrych specjalistow,wystarczajaco nakladow , miejsc dla chorych ,po operacji zwierzat,a takie zwierzeta nie udaja sie do schronisk.tak dlugo zyjesz i nie wiesz,albo masz klapki na oczach?
To widze ,ze jestes pierwsza po niemieckich ,polska organizacja co chce pomoc psom w Hajnowce to gratuluje!Mnie jest wszystko czy twoja organizacja psy w potrzebie zabierze wyleczy ,czy wykastruje czy niemiecka.Wiec ty z twoja firma bedziesz pierwsza ,super.
Tam jeszcze szukaja rak do pracy,to ty tez jestes z cala swita w pierwszym rzedzie?[/QUOTE]
Pozostane przy swoim zdaniu, pomagac w polskich schroniskach TAK :multi: wywozic na emigracje NIE :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Dominika Sadowińska - w Mondo Cane jest wice prezesem, a z wydarzenia na FB wynika, że została prezesem PdZ. Kim jest teraz Bielawski?
Nie wiem, chyba trzeba wejść na ich stronę!
Tak, to ta sama osoba, współpracuje z VIVĄ jako [B]prawnik[/B].[/QUOTE]

e tam, tylko radca prawny. tez sobie mozesz taki duplom zrobic ;ppp

[quote name='Topi']W 1994 roku do jednego z krakowskich domów dziecka przyjechały dwa takie TIR-y "darów".
Było wśród nich np.: kilkanaście zepsutych lodówek i pralek, wyposażenie gabinetu dentystycznego z epoki mojej prababki łącznie z [B]dużym pudłem używanych protez zębowych[/B], kilka litrowych słoików z guzikami (każdy inny), kilkanaście lamp biurowych bez oprawek, zetlałe koce, kołdry, i tym podobne skarby a wszystko brudne i śmierdzące.
Pamiętam dumę kierownika gdy te "dary" były jeszcze w drodze do Polski i Jego rozpacz gdy je zobaczył a potem musiał płacić za wywiezienie ich na wysypisko.
********************************************************************************
Mam podstawy żeby (zanim zacznę się zachwycać) prosić o zdjęcia tych darów dla schroniska.
Bo jakoś na [U]tym[/U] zdjęciu ich nie widać.
A wręcz przeciwnie,
to co widać jest żałosne i przypomina mi sytuację opisaną powyżej.[/QUOTE]

hahaaaaaaaaaa. nie no, wiem ze to bylo tragiczne, ale nie mogé uwierzyc w bezczela wysylajácych tamten transport :OO

[quote name='kierownik schroniska'][B]Hajnówka nie wyadoptowała żadnego psa do Niemiec ani innych krajów zachodnich [/B]od sprawy Maksa nikt dla nas nie proponował żadnej adopcji a dary które przyszły wszystkie są w albumie proszę obejrzeć bo coś nie dam rady wstawić zdjęć nie wiem co jest[/QUOTE]

nooo, tooo sié chwali!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Pozostane przy swoim zdaniu, pomagac w polskich schroniskach TAK :multi: wywozic na emigracje NIE :shake:[/QUOTE]
No to masz duze pole do popisu,od leczenia wlacznie ,o adopcjach to juz nie mowie bo to jest zrozumiale.Od tego sa przeciez polskie organizcje zeby wzajemnie wspolpracowac ,zeby leczyc i adoptowac ,a nie tylko pisac i mowic ,a co najgorsze sie ciagle klocic .Ciekawe ile pozytku bedzie z twojej organizcji mialo schronisko w Hojnowce?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']No to masz duze pole do popisu,od leczenia wlacznie ,o adopcjach to juz nie mowie bo to jest zrozumiale.Od tego sa przeciez polskie organizcje zeby wzajemnie wspolpracowac ,zeby leczyc i adoptowac ,a nie tylko pisac i mowic ,a co najgorsze sie ciagle klocic .Ciekawe ile pozytku bedzie z twojej organizcji mialo schronisko w Hojnowce?[/QUOTE]
Naganiaczko, skoncz wreszcie do namawiania wywozu psow do Niemiec. Jakim prawem pozbawiasz zycia psow w niemieckich schroniskach? podsuwajac Niemcom psy z Polski. Nikt w niemieckich schroniskach nie trzyma zwierzat po kilka lat tak jak to jest w Polsce. Kazdy kto chce dostac psa z niemieckiego schroniska musi wypelnic ankiete, o dochodach, wielkosci mieszkania, godzinach pracy, zageszczeniu osob w mieszkaniu, osobiscie pokazac sie w schronisku kilka razy zeby zapoznac sie z pupilem ktorego chce adoptowac i zaplacic niebanalna kwote za psa. Dzieki takim jak Ty psy z niemieckich schronisk maja coraz mniejsza szanse na adopcje, bo przez Twoje kulezanki, kazdy w Niemczech moze psa dostac za polowe ceny ktora musial by zaplacic w schronisku, nie musi wypelniac zadnych formularzy, bo twoje kulezanki takich nie potrzebuja. Powinnas sie spalic ze wstydu, ale tacy jak ty wstydu nie maja a tylko pod plaszczykiem udaja wielkich ratujacych zwierzeta, niewazne ze te w niemickich schronach po czasie dostaja morbital. Brzydze sie takimi faryzeuszami jak Ty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Naganiaczko, skoncz wreszcie do namawiania wywozu psow do Niemiec. Jakim prawem pozbawiasz zycia psow w niemieckich schroniskach? podsuwajac Niemcom psy z Polski. Nikt w niemieckich schroniskach nie trzyma zwierzat po kilka lat tak jak to jest w Polsce. Kazdy kto chce dostac psa z niemieckiego schroniska musi wypelnic ankiete, o dochodach, wielkosci mieszkania, godzinach pracy, zageszczeniu osob w mieszkaniu, osobiscie pokazac sie w schronisku kilka razy zeby zapoznac sie z pupilem ktorego chce adoptowac i zaplacic niebanalna kwote za psa. Dzieki takim jak Ty psy z niemieckich schronisk maja coraz mniejsza szanse na adopcje, bo przez Twoje kulezanki, kazdy w Niemczech moze psa dostac za polowe ceny ktora musial by zaplacic w schronisku, nie musi wypelniac zadnych formularzy, bo twoje kulezanki takich nie potrzebuja. Powinnas sie spalic ze wstydu, ale tacy jak ty wstydu nie maja a tylko pod plaszczykiem udaja wielkich ratujacych zwierzeta, niewazne ze te w niemickich schronach po czasie dostaja morbital. Brzydze sie takimi faryzeuszami jak Ty.[/QUOTE]
popieram,nic dodać:angryy: nic ując

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']No to masz duze pole do popisu,od leczenia wlacznie ,o adopcjach to juz nie mowie bo to jest zrozumiale.Od tego sa przeciez polskie organizcje zeby wzajemnie wspolpracowac ,zeby leczyc i adoptowac ,a nie tylko pisac i mowic ,a co najgorsze sie ciagle klocic .Ciekawe ile pozytku bedzie z twojej organizcji mialo schronisko w Hojnowce?[/QUOTE]

Muszę napisać coś do tego postu . Gdzie są u nas takie organizacje które sobie pomagają? Do mnie zgłosiła się tylko jedna która wysterylizowała mi 10 psów. Gdy wołam o pomoc jestem sama, to może teraz jak jesteśmy w temacie ktoś z Polski mi potrzeba trzeba mi glazury terakoty i innych wyposażeń gabinetu weterynaryjnego. Ktoś się znajdzie ? Czekam na odzew.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kierownik schroniska']...to może teraz jak jesteśmy w temacie ktoś z Polski mi potrzeba trzeba mi glazury terakoty i innych wyposażeń gabinetu weterynaryjnego. Ktoś się znajdzie ? Czekam na odzew.[/QUOTE]
[quote name='kierownik schroniska']Nie wspomniałam że obecnie nie sterylizuję bo nie mam pieniędzy. To może i tu ktoś będzie z wyciągniętą ręką?[/QUOTE]


Hmm... dość osobliwie sformułowany apel... Czy takim samym tonem zwracasz się o pomoc do swoich zagranicznych przyjaciół?

Edited by zula131
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kierownik schroniska']Nie wspomniałam że obecnie nie sterylizuję bo nie mam pieniędzy. To może i tu ktoś będzie z wyciągniętą ręką?[/QUOTE]
Sterylizacja zwirzat w schronisku zgodnie z nowelizacja ustawy jest obowiazkiem, i na ten cel gmina musi zapewnic pieniadze.
Czy w waszym schronisku sa zwierzeta tylko z waszej gminy? Kto jest wlascicielem schroniska, gmina? jakie to schronisko ( budzetu miasta)?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Sterylizacja zwirzat w schronisku zgodnie z nowelizacja ustawy jest obowiazkiem, i na ten cel gmina musi zapewnic pieniadze.
Czy w waszym schronisku sa zwierzeta tylko z waszej gminy? Kto jest wlascicielem schroniska, gmina? jakie to schronisko ( budzetu miasta)?[/QUOTE] Schronisko jest własnością stowarzyszenia u naszym obowiązkiem jest sterylizować dostajemy miesięcznie od Gminy 5000 zł i pracowników interwencyjnych no i więźniów z aresztu mam 4. I z tych pieniędzy muszę mieć na karmę , weterynarza, sterylizacje, prąd, wodę, samochód utrzymać i resztę rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zula131']Hmm... dość osobliwie sformułowany apel... Czy takim samym tonem zwracasz się o pomoc do swoich zagranicznych przyjaciół?[/QUOTE]
Proszę bez sarkazmu ale jeśli ktoś mi pisze że od tego mamy Polskie organizacje to gdzie one są i były jak nasze psy przemierały głodem, nie było tragedii bo żaden z głodu nie zdechł wtedy organizacje skoczyły by na mnie że do tego dopuściłam. Obecnie też mi każdy mówi, ze jak zamkną schronisko to wtedy może ktoś sie znajdzie by pomóc, ale afery narobi na pewno. Nigdy nie lubiłam prosić i nie lubię się szczycić osiągnięciami by nikt nie doszukiwał się czegoś, pieniaczy w polsce mamy za dużo, pracujących jest mniej i ich najczęściej nie widać i o nich nie słychać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kierownik schroniska']Schronisko jest własnością stowarzyszenia u naszym obowiązkiem jest sterylizować dostajemy miesięcznie od Gminy 5000 zł i pracowników interwencyjnych no i więźniów z aresztu mam 4. I z tych pieniędzy muszę mieć na karmę , weterynarza, sterylizacje, prąd, wodę, samochód utrzymać i resztę rzeczy.[/QUOTE]
Postaram sie scignac potrzebne mi dokumenty, do ewentualnej interwencji w gminie. Nie odpowiedzialas mi na pytanie czy odbieracie zwierzeta tylko z gminy Hajnowka, czy tez obsugujecie inne gminy. Jesli tak to prosze na maila o odpowiedz i ewentualne skany umow z pozostalymi gminami, w tym z gmina Hajnowka. Zapewne od Ciebie szybciej dotra skany umow anizeli z gmin, one maja czas 14 dni na udzielenie informacji publicznej. Dalsza korespondemcje z Toba wole prowadzic mailowo.
[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Naganiaczko, skoncz wreszcie do namawiania wywozu psow do Niemiec. Jakim prawem pozbawiasz zycia psow w niemieckich schroniskach? podsuwajac Niemcom psy z Polski. Nikt w niemieckich schroniskach nie trzyma zwierzat po kilka lat tak jak to jest w Polsce. Kazdy kto chce dostac psa z niemieckiego schroniska musi wypelnic ankiete, o dochodach, wielkosci mieszkania, godzinach pracy, zageszczeniu osob w mieszkaniu, osobiscie pokazac sie w schronisku kilka razy zeby zapoznac sie z pupilem ktorego chce adoptowac i zaplacic niebanalna kwote za psa. Dzieki takim jak Ty psy z niemieckich schronisk maja coraz mniejsza szanse na adopcje, bo przez Twoje kulezanki, kazdy w Niemczech moze psa dostac za polowe ceny ktora musial by zaplacic w schronisku, nie musi wypelniac zadnych formularzy, bo twoje kulezanki takich nie potrzebuja. Powinnas sie spalic ze wstydu, ale tacy jak ty wstydu nie maja a tylko pod plaszczykiem udaja wielkich ratujacych zwierzeta, niewazne ze te w niemickich schronach po czasie dostaja morbital. Brzydze sie takimi faryzeuszami jak Ty.[/QUOTE

Brzydze sie podobnymi faryzeuszami jak ty co tak mysla,a nie maja podstaw,plaszcza tylki przed komputerem ,kloca sie ze wszystkimi ,z kazda organizacja .Nic nie czynia tylko pisza.zadnego psa nie uratuja,,ale pisza pisza pisza , i sie kloca. daj przyklady usypian chociaz jedengo polskiego psa z powodu ponoc przepelnienia?juz kilka podobnych do ciebie na forum odpadlo bo nie mialo nic madrego do napisania,jeszcze ty z tej starej babcinej ekipy zostalas Prosze o przyklady ,a nie pisz bajek!Ty nie masz pojecia ile psow polskich wyjezdza,i to bez mojego udzialu za zewoleniami weterynarzy powiatowach.wszystko jest legalne wg.przepisow unijnych.ty nic nie wiesz!!!Musisz sie doksztalcic ,bo zatrzymalas sie w epoce kamienia lupanego.Natomiast ja jestem szczesliwa jak ludzi spotkani na ulicach mowia ,ze maja wspanialego psa z Polski ,ze nie tylko z innych krajow sa super .Popieram kazda organizacje co ratuje psy czy koty itd nie zaleznie z jakiego sa kraju .
Napisz jak to twoja organizacja ratuje zwierzeta?Ile zabralas psow w potrzebie z Klembowa,Korabowic i innych schronisk.Bo jak narazie to tylko slynna jestes z rad i pisaniny no i klotni,a o wspolpracy z innymi organizacjami to nie ma mowy!Od takich pseudo -robie duze okregi.

Tak sie tez zastanawiam ,czy motorem do pisania tych bredni(usypiania,laboratorium ,restaracje koreanskie itd) jest zazdrowsc i zawisc,ze o psy wcale wam nie chodzi,tylko za ile ?
zabierz sie kobieto do roboty przy psach!ostatnio potrzeba rak do pracy w Hajnowce ,no i Korabowice potrzebuja rak do sprzatania,a wKlembowie jest do adopcji 14 psow.co ty na to?

Link to comment
Share on other sites

xxxx52, wsiadaj w auto lub pociag i jedz tam gdzie mi kazesz, dawno mam cie w ignorowanych, z takimi jak ty nie dyskutuje bo nie ma z kim 0. To samo moge tobie napisac zabierz sie kobito do roboty, w Hajnowce Korabiewicach i Klembowie tam potrzeba ludzi do sprzatania, jednak nikt nie czeka tam na ciebie lub twoje kulezanki, ktore zabiora psy do Niemiec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']xxxx52, wsiadaj w auto lub pociag i jedz tam gdzie mi kazesz, dawno mam cie w ignorowanych, z takimi jak ty nie dyskutuje bo nie ma z kim 0. To samo moge tobie napisac zabierz sie kobito do roboty, w Hajnowce Korabiewicach i Klembowie tam potrzeba ludzi do sprzatania, jednak nikt nie czeka tam na ciebie lub twoje kulezanki, ktore zabiora psy do Niemiec.[/QUOTE]
Ach tak bym chciala ,ale niestety dla polskich pieskow jest malo miejsc ,i jest za daleko.Jezeli takie organizacje sa co pomagaja polskim nieszczesnikom i przyjezdzaja to chwala im za to,ja niestety zawsze mam psy do socjalizacji w moim domu ,i do Polski nie przyjezdzam,ostatnio bylam 2 lata temu(balabym sie konfrontacji)
Ach czy masz mnie na ignorowanych to mnie zw.....bo jak na razie to ty mnie atakujesz bo mam swoje zdanie i odmienny poglad w wielu sprawach. .Nie uznajsz sprzeciwow.Troche podchodzisz mnie dominantke bezkompromisowa.Nie uznajesz innych pogladow i zdan,a szkoda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Ach tak bym chciala ,ale niestety dla polskich pieskow jest malo miejsc ,i jest za daleko.Jezeli takie organizacje sa co pomagaja polskim nieszczesnikom i przyjezdzaja to chwala im za to,ja niestety zawsze mam psy do socjalizacji w moim domu ,i do Polski nie przyjezdzam,ostatnio bylam 2 lata temu(balabym sie konfrontacji)
Ach czy masz mnie na ignorowanych to mnie zw.....bo jak na razie to ty mnie atakujesz bo mam swoje zdanie i odmienny poglad w wielu sprawach. .Nie uznajsz sprzeciwow.Troche podchodzisz mnie dominantke bezkompromisowa.Nie uznajesz innych pogladow i zdan,a szkoda.[/QUOTE]
Wiec zanim klepniesz w klawiature to zastanow sie czy innym rowniez nie jest za daleko. Jest coraz trudniej wyadoptowac psa z Polski bo media w Niemczech zrobily swoje i chwala im za to. Chca Niemcy pomagac w polskich schroniskach nikt im tego nie zabrania a wrecz odwrotnie, ich pomoc bedzie mile widziana i z otwartymi rekami przyjmowana, tego zdania sa rowniez Niemcy ktorych spotykam na spacerach, ktore adoptowaly psy z Grecji, Hiszpani, Rumuni i z Polski, ale tez zauwazyly ze powinno sie pomagac na miejscu w tych krajach, gdyz przywoz zwierzat bezdomnych do Niemczech nie rozwiazuje tego problemu. Ja rowniez wywiozlam do Niemczech kilkanascie psow, jezdze do Polski i konfrontacji sie nie obawiam. W tematach masowego wywozu psow do Niemiec jestem bezkompromisowa, rowniez w temacie rozmnazania zwierzat, nie poddawania ich sterylkom aborcyjnym, nie tylko jestem bezkompromisowa ale majac dowody w reku z cala odpowiedzialanoscia skieruje przeciwko takim wniosek do sadu o lamnie prawa zwierzat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Wiec zanim klepniesz w klawiature to zastanow sie czy innym rowniez nie jest za daleko. Jest coraz trudniej wyadoptowac psa z Polski bo media w Niemczech zrobily swoje i chwala im za to. Chca Niemcy pomagac w polskich schroniskach nikt im tego nie zabrania a wrecz odwrotnie, ich pomoc bedzie mile widziana i z otwartymi rekami przyjmowana, tego zdania sa rowniez Niemcy ktorych spotykam na spacerach, ktore adoptowaly psy z Grecji, Hiszpani, Rumuni i z Polski, ale tez zauwazyly ze powinno sie pomagac na miejscu w tych krajach, gdyz przywoz zwierzat bezdomnych do Niemczech nie rozwiazuje tego problemu. Ja rowniez wywiozlam do Niemczech kilkanascie psow, jezdze do Polski i konfrontacji sie nie obawiam. W tematach masowego wywozu psow do Niemiec jestem bezkompromisowa, rowniez w temacie rozmnazania zwierzat, nie poddawania ich sterylkom aborcyjnym, nie tylko jestem bezkompromisowa ale majac dowody w reku z cala odpowiedzialanoscia skieruje przeciwko takim wniosek do sadu o lamnie prawa zwierzat.[/QUOTE]
Widze ,ze jestes alfa i omega,wszystko wiesz ,nawet wiesz ile pozwolen daja weterynarze powiatowi na wywoz i przywoz psow z zagranicy do 80 miilonowego panstwa.
co do mediow to prawda i popieram ,ze pokazuja gehenne psow w pseudohodowlach Europy wschodniej i zachodniej..Uprzedzaja ,zeby nie kupowac szczeniakow za 300-400 euro tzw rasowopodobnych .zachecaja ciagle do odwiedzin w schroniskach i adopcji w org.prozwierzecych .
Wg Ciebie to org.niemieckie maja pomagac ,najlepiej i sprzatac,leczyc psy ,a pozniej patrzec jak te psy zostana zagryzione lub zawisna na lancuchu przy budzie.ja takiej reklamy nie uczynie.zapomnialam moze org.niemieckie,jeszcze maja schronisko wybudowac ,dac na pensje kierownikowi,kupic auto pracownikom,wykastrowac ,zaszczepic,pilnowac z miotla zeby sie psy nie zagryzaly ,bo pracownicy musza isc na kawke do biura itd i tak bez konca.wystarczy mnie Klembowo
A od czego sa polskie organizacje prozwierzece?
Od rozkazywania ,nakazywania,nazekania,konkurowania,sprawdzania,wypominania?
Tak to ma wygladac wspolpraca? Juz teraz wiem, dlaczego nie ma zadnej wspolpracy miedzy organizacjami prozwierzacymi w naszym kraju,klotni nie ma konca!
Psy sa tylko pionkami w tych przetargach!

W Poznaniu od 20 lat mialam kontakt z takowa co podobnie mysli jak Ty i co?

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']xxxx52 dyskutuj Ty sobie dalej z innymi moze znajda sie jeszcze tacy co Ci do glowy madrosc wbija :mad: i maja do Ciebie cerpliwosc, bo mnie juz jej brakuje, Ty i tak niczego nie zrozumiesz.:shake:[/QUOTE]
Co mam zrozumiec ,ja wiem ,
a ty nie dajesz na nic rzetelnych odpowiedzi,tylko piszesz bajki,wyssane z palca
To czemu czytasz i odpowiadasz?ja nauczylam sie cierpliwosci, a tak na nauke nigdy nie jest za pozno.:hmmmm:

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...