Jump to content
Dogomania

Skarbonka psiaków ze Schroniska w Łowiczu


Romka

Recommended Posts

[quote name='Donata']Romko , pieniądze dopisuje do Skarbonki wtedy kiedy je fizycznie otrzymam, chyba że zrobisz sama przelew na konto Skarbonki, którego numer znasz - wtedy szybciutko dopisuję i aktualizuję Skarbonkę.

Ponadto apropos moje pytanie , czy Wanda W. nie jest sponsorem staruszki Florci? i czy nie zaszła jakaś pomyłka? bo na jej koncie Florci nie widzę comiesięcznego wpływu. Prywatnie mówiąc nie miałabym sumienia brać pieniązków które miałyby pomóc bardziej potrzebującej staruszki Florci. Ona juz i tak jest bardzo zapominana przez sponsorów - np. ŁTZ....[/QUOTE]
Ok,zapisuję,żeby nie zapomnieć,że był wpływ.:lol:Co do wpływu 100zł to są pieniądze [B]od p.Barbary a nie od p.Wandy[/B] i na pewno są na nasze psiaki,gdyby były na Florcię nie przyjęłabym.Florcia ma swoich opiekunów i swojego skarbnika.Ja też nie miałabym sumienia zabierać pieniędzy naszej babulince.:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po dzisiejszej rozmowie z Panią Barbarą W. potwierdzam, że 100zł, przekazywane dotychczas dla Florci, tym razem trafiło do rąk wolontariuszki Romki jako wsparcie… dla piesków (wszak ”wszystkie pieski są nasze”?!). Mam przeczucie, choć graniczące z pewnością, że stało się tak nie bez powodu., jak i nie bez powodu karma zbierana przez naszą łowicką celebrytkę w Intermarche, wcześniej zbierana dla wszystkich naszych piesków, później trafiała wyłącznie do żołądka Rufuska - godnego, choć pojedynczego przedstawiciela, i wyraziciela wszystkich psich głodów.
Zatem, choć w trakcie rozmowy pani Barbara W. wyraziła wolę wspierania Florci na dotychczasowych, dobrych zasadach, deklarację donatorki potraktujmy jako wyraz troski o psi świat, en masse. Pytacie, czemu tak? Ano, by nie zaburzać spójnego oglądu świata oczami wzmiankowanej już wolontariuszki Romki, dla której wszystkie pieski są nasze, choć… do czasu, po upływie którego, niektóre stają się… wasze, z konsekwencjami… do bólu. A, tak!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dionizy Ass']Po dzisiejszej rozmowie z Panią Barbarą W. potwierdzam, że 100zł, przekazywane dotychczas dla Florci, tym razem trafiło do rąk wolontariuszki Romki jako wsparcie… dla piesków (wszak ”wszystkie pieski są nasze”?!). Mam przeczucie, choć graniczące z pewnością, że stało się tak nie bez powodu., jak i nie bez powodu karma zbierana przez naszą łowicką celebrytkę w Intermarche, wcześniej zbierana dla wszystkich naszych piesków, później trafiała wyłącznie do żołądka Rufuska - godnego, choć pojedynczego przedstawiciela, i wyraziciela wszystkich psich głodów.
Zatem, choć w trakcie rozmowy pani Barbara W. wyraziła wolę wspierania Florci na dotychczasowych, dobrych zasadach, deklarację donatorki potraktujmy jako wyraz troski o psi świat, en masse. Pytacie, czemu tak? Ano, by nie zaburzać spójnego oglądu świata oczami wzmiankowanej już wolontariuszki Romki, dla której wszystkie pieski są nasze, choć… do czasu, po upływie którego, niektóre stają się… wasze, z konsekwencjami… do bólu. A, tak![/QUOTE]
Żenujące i wyjątkowo przykre. Czy od darczyńców należy dodatkowo pobierać oświadczenie aby być wiarygodnym? Zaczął się Nowy Rok...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dionizy Ass']Po dzisiejszej rozmowie z Panią Barbarą W. potwierdzam, że 100zł, przekazywane dotychczas dla Florci, tym razem trafiło do rąk wolontariuszki Romki jako wsparcie… dla piesków (wszak ”wszystkie pieski są nasze”?!). Mam przeczucie, choć graniczące z pewnością, że stało się tak nie bez powodu., jak i nie bez powodu karma zbierana przez naszą łowicką celebrytkę w Intermarche, wcześniej zbierana dla wszystkich naszych piesków, później trafiała wyłącznie do żołądka Rufuska - godnego, choć pojedynczego przedstawiciela, i wyraziciela wszystkich psich głodów.
Zatem, choć w trakcie rozmowy pani Barbara W. wyraziła wolę wspierania Florci na dotychczasowych, dobrych zasadach, deklarację donatorki potraktujmy jako wyraz troski o psi świat, en masse. Pytacie, czemu tak? Ano, by nie zaburzać spójnego oglądu świata oczami wzmiankowanej już wolontariuszki Romki, dla której wszystkie pieski są nasze, choć… do czasu, po upływie którego, niektóre stają się… wasze, z konsekwencjami… do bólu. A, tak![/QUOTE]
Dionizy,strasznie to przykre,że dzwonisz do p.Barbary.Pani Barbara rozmawiała dziś ze mną i potwierdza Twoje słowa,tym razem pieniądze trafią do psiaków ze schroniska.Następnym razem,jeśli taka będzie wola p.Barbary,[B] Florcia otrzyma pieniądze za moim pośrednictwem[/B].Ja następnie przekażę te pieniądze na konto Florci,tak mi dziś przekazała.Przykre,że nie radząc sobie z utrzymaniem psiaków w hotelikach próbujecie zdyskredytować w każdy możliwy sposób moją osobę,także wśród moich znajomych,którym zawdzięczam pomoc finansową i rzeczową dla naszych psiaków.Nie jest to odosobniony przykład...Chyba już nie pamiętacie,że to ja pokazałam p,Barbarze Florcię i sposób w jaki jej pomagamy.Twoja manipulacja jest obrzydliwa,tym bardziej,że dotyczy p.Barbary, osoby szanowanej i cenionej w naszym mieście.

Link to comment
Share on other sites

Dyskredytować, manipulować, obrzydliwie, w każdy możliwy sposób - oto arsenał środków używanych, choć tylko w mniemaniu Romki, do... no właśnie; powód! Gdzie powód użycia tak drastycznych środków?! Czemu ma służyć wraża działalność wymierzona w Twą, pardonc, pierś, Romko. Zatem, Twoje konfabulacje nijak się mają do opisywanej rzeczywistości. Są raczej wyrazem Twoich wyobrażeń, może... nawyków!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi przykro że tak się stało i mam obowiazek zająć w tej kwestii swoje stanowisko. Otóz uszanujmy ten podział obowiazków który nastąpił na początku m-ca września ub. roku . Pani Barbara była osobą dotąd deklarującą wsparcie dla Florci i niech tak pozostanie; Florcia to jeden z łowickich psiaków który potrzebuje wyjątkowego wsparcia finansowego chociażby z uwagi na jej wiek i szwankujące zdrowie. Ja osobiście przypomnę łowickiemu SPZ o ich przerwanej deklaracji finansowej od m-ca czerwca ub. roku.
Romka, bardzo Cię proszę nie mieszaj tej biednej Pani Barbarze w głowie telefonicznymi wyjaśnieniami tej kwestii; przecież znałaś doskonale nazwiska osób wspierających Florcię . Należy w tym miejscu podziękować jej za hojnośc i ofiarnośc na rzecz łowickich psiaków bez względu na to czy są hotelikowe czy schroniskowe.

Skoro jednak już Pani Basia postanowiła że w tym miesiącu pieniążki darowała na rzecz schroniska to uszanujmy jej wolę , natomiast ja w tym miesiącu zamiast na Skarbonkę przekazuję pieniążki na Florcię . Proszę tę decyzję uszanować i nie odczytywać tego jako jakichiś przejaw ...nie wiem czego; tak nakazuje po prostu zwykła uczciwość.

Bardzo proszę żeby dalej tej sprawy już nie drążyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donata']Bardzo mi przykro że tak się stało i mam obowiazek zająć w tej kwestii swoje stanowisko. Otóz uszanujmy ten podział obowiazków który nastąpił na początku m-ca września ub. roku . Pani Barbara była osobą dotąd deklarującą wsparcie dla Florci i niech tak pozostanie; Florcia to jeden z łowickich psiaków który potrzebuje wyjątkowego wsparcia finansowego chociażby z uwagi na jej wiek i szwankujące zdrowie. Ja osobiście przypomnę łowickiemu SPZ o ich przerwanej deklaracji finansowej od m-ca czerwca ub. roku.
Romka, bardzo Cię proszę nie mieszaj tej biednej Pani Barbarze w głowie telefonicznymi wyjaśnieniami tej kwestii; przecież znałaś doskonale nazwiska osób wspierających Florcię . Należy w tym miejscu podziękować jej za hojnośc i ofiarnośc na rzecz łowickich psiaków bez względu na to czy są hotelikowe czy schroniskowe.

Skoro jednak już Pani Basia postanowiła że w tym miesiącu pieniążki darowała na rzecz schroniska to uszanujmy jej wolę , natomiast ja w tym miesiącu zamiast na Skarbonkę przekazuję pieniążki na Florcię . Proszę tę decyzję uszanować i nie odczytywać tego jako jakichiś przejaw ...nie wiem czego; tak nakazuje po prostu zwykła uczciwość.

Bardzo proszę żeby dalej tej sprawy już nie drążyć.[/QUOTE]

Donato moje spotkanie z p,Barbarą było OSOBISTYM spotkaniem prywatnym,na którym dzięki ofiarności p.Barbary nasze psiaki otrzymały 100zł.O każdym wpisie na tym wątku p.Barbara jest poinformowana.To na co przeznaczasz swoje pieniądze jest Twoją sprawą[B].Skoro wiemy,że taka była wola p.Barbary to po co drążycie ten temat.[/B]W związku z powyższym nie życzę sobie sformułowań:
Romka, bardzo Cię proszę nie mieszaj tej biednej Pani Barbarze w głowie telefonicznymi wyjaśnieniami tej kwestii; przecież znałaś doskonale nazwiska osób wspierających Florcię . "

Nie życzę sobie nie tylko,ze są niegrzeczne wobec mnie ale są także niegrzeczne wobec p,Barbary.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=2034434172[/URL]

[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=2034434267[/URL]
To są linki do wznowionego allegro,Ruperta i Lolusia,które mamy dzięki uprzejmości Selengi.:lol:Donato,trzeba przekazać pieniądze na konto Selengi.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Donato moje spotkanie z p,Barbarą było OSOBISTYM spotkaniem prywatnym,na którym dzięki ofiarności p.Barbary nasze psiaki otrzymały 100zł.O każdym wpisie na tym wątku p.Barbara jest poinformowana.To na co przeznaczasz swoje pieniądze jest Twoją sprawą[B].Skoro wiemy,że taka była wola p.Barbary to po co drążycie ten temat.[/B]W związku z powyższym nie życzę sobie sformułowań:
Romka, bardzo Cię proszę nie mieszaj tej biednej Pani Barbarze w głowie telefonicznymi wyjaśnieniami tej kwestii; przecież znałaś doskonale nazwiska osób wspierających Florcię . "

Nie życzę sobie nie tylko,ze są niegrzeczne wobec mnie ale są także niegrzeczne wobec p,Barbary.[/QUOTE]
Ratunku...Trzymajcie mnie w pięciu!!! (to taki żargon- zdaje się, że wszystko trzeba wyjaśniać...)
Rozmawiałam z Panią Barbarą, która w pewnym momencie wyjęła z portmonetki 100 zł i podała Romce :"to na psy, na pewno się przyda" Podziękowałyśmy serdecznie, bo jak najbardziej...
Romka, czy Ty zawinęłaś jakąś kaskę na swoje konto? a może zjadłaś karmę? AAAAAA !!! Co się dzieje? ŻENADA!!! i JESZCZE NIEWIDOMY RUFUSEK... W TO ZAMIESZANY? PRZEZ 100 ZŁOTYCH ZAGLĄDACIE RUFUSOWI W ŻOŁĄDEK???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivin']Ratunku...Trzymajcie mnie w pięciu!!! (to taki żargon- zdaje się, że wszystko trzeba wyjaśniać...)
Rozmawiałam z Panią Barbarą, która w pewnym momencie wyjęła z portmonetki 100 zł i podała Romce :"to na psy, na pewno się przyda" Podziękowałyśmy serdecznie, bo jak najbardziej...
Romka, czy Ty zawinęłaś jakąś kaskę na swoje konto? a może zjadłaś karmę? AAAAAA !!! Co się dzieje? ŻENADA!!! i JESZCZE NIEWIDOMY RUFUSEK... W TO ZAMIESZANY? PRZEZ 100 ZŁOTYCH ZAGLĄDACIE RUFUSOWI W ŻOŁĄDEK???[/QUOTE]

Nic nie trzeba wyjasniać; każdy kto czyta i zna treśc wątków danego psiaka powinien mieć obiektywną swoją ocenę i zdanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivin']Ratunku...Trzymajcie mnie w pięciu!!! (to taki żargon- zdaje się, że wszystko trzeba wyjaśniać...)
Rozmawiałam z Panią Barbarą, która w pewnym momencie wyjęła z portmonetki 100 zł i podała Romce :"to na psy, na pewno się przyda" Podziękowałyśmy serdecznie, bo jak najbardziej...
Romka, czy Ty zawinęłaś jakąś kaskę na swoje konto? a może zjadłaś karmę? AAAAAA !!! Co się dzieje? ŻENADA!!! i JESZCZE NIEWIDOMY RUFUSEK... W TO ZAMIESZANY? PRZEZ 100 ZŁOTYCH ZAGLĄDACIE RUFUSOWI W ŻOŁĄDEK???[/QUOTE]
Nie Olivin, nie zjadłam karmy ba nawet nie podzieliłam psiaków na "nasze" i "wasze"...ktoś je tak podzielił a teraz jest bardzo zdziwiony,ze są psiaki "nasze" i "wasze"...z konsekwencjami aż do bólu.Tak to boli,że trzeba się chwytać wszystkiego...nawet do żołądka niewidomego Rufusa zaglądać trzeba.A niektórzy to nawet zapominają,że tę karmę co to ją sam zjadał Rufusek,razem zbierali do Rufuskowej skarbonki a jak została,bo Rufusek znalazł dom to zjadły ją inne nasze psiaki,łowickie jakby nie było.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivin']Dżentelmeni lub Gentelmeni (do wyboru) o pieniążkach nie rozmawiają (klasę mają)...
...ale z Rufusem to było przegięcie!!! Cóż...[/QUOTE]
No pod warunkiem,że mają klasę...tylko pod takim warunkiem.

Link to comment
Share on other sites

[B]Do zapłaty w lecznicy są następujące kwoty:
200zł-badanie krwi,prześwietlenie i leki Erniego,
33zł za leki dla Tajgi na czas podróży
oraz kwota,którą ustali p.Maja-tabletka na robale i leki uspokajające przed Sylwestrem dla Rafika[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka'][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=2034434172[/URL]

[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=2034434267[/URL]
To są linki do wznowionego allegro,Ruperta i Lolusia,które mamy dzięki uprzejmości Selengi.:lol:Donato,trzeba przekazać pieniądze na konto Selengi.:lol:[/QUOTE]
Na konto Selengi trzeba przekazać kwotę za allegro Ruperta i Lolusia,przypomnę tylko bo nie widzę w rozchodach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Na konto Selengi trzeba przekazać kwotę za allegro Ruperta i Lolusia,przypomnę tylko bo nie widzę w rozchodach.[/QUOTE]

Sądziłam że podasz mi kwotę jaką mam przekazać Selendze; konto Selengi znam . Bedę mieć kwotę wydatku to zaraz zrobię przelew.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donata']Sądziłam że podasz mi kwotę jaką mam przekazać Selendze; konto Selengi znam . Bedę mieć kwotę wydatku to zaraz zrobię przelew.[/QUOTE]
O popatrz tu jest banerek w podpisie Selengi:
[LEFT][COLOR=blue][SIZE=1][COLOR=red][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/140922"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/mkamyk.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR]
[/LEFT]
[COLOR=blue][SIZE=1][COLOR=red][B] Allegro ostro podniosło ceny[/B] - minimalna cena sensownej aukcji adopcyjnej (tylko 1 wyróżnienie i mniej niż 14 dni) = 19,08 zł, maksymalna cena = 25,08 zł
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][SIZE=1][B][URL="http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/484105,pies-wezwal-na-pomoc-straz-miejska,id,t.html"]http://www.dzienniklodzki.pl/artykul...jska,id,t.html[/URL][/B][/SIZE]
[COLOR=blue][B][SIZE=1]
[/SIZE][/B][/COLOR]Loluś i Rupert mają super wyróżnione allegro,co widać po wpisie Selengi.Ile jest 25,08zł +25,08z?Tak,tak 50,16zł.Brawo!Tyle właśnie trzeba przelać na konto Selengi.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donata']Sądziłam że podasz mi kwotę jaką mam przekazać Selendze; konto Selengi znam . Bedę mieć kwotę wydatku to zaraz zrobię przelew.[/QUOTE]

Czy nie prościej byłoby podać kwotę do przelewu? Ja sobie poradziłam sama ; napisałam do Selengi PW i zaraz zrobiłam przelew wczoraj.

[I][COLOR=blue]Natomiast wpis w poście 92 nie wiem co miał w podtekscie oznaczać? Mnie osobiście osobę dojrzałą zawodowo po prostu śmieszy i nie będe się na tym forum wciągać w zbyteczna polemikę.[/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Karmę,oprócz Puffi i karmy Josera można dopisać do darów rzeczowy;)[/QUOTE]

Tak jak informowałam ustnie w schronisku struktura przekazanej karmy powinna byc inna. Otóż:

[B][U][I]I) w dniu 4.12.2011 przekazałam do wydania dla hoteliku Umilki: [/I][/U][/B]
1/ karma Josera - 1 opakowanie 15 kg,
2/ karma Puffi - 2 op x 5 kg = 10 kg,
5/ karma Darling( niepelna) = 5 kg,
4/ karma Canaillou 1 op x 4 kg = 4 kg.
[B]Razem 34 kg[/B]

[U][B]II) w dniu 11.12.2011 dowiozłam do wydania dla hoteliku:[/B][/U]
1/ karma Canaillou 1 ok x 4 kg = 4 kg,
2/ karma Chappi 1 op x 3,5 kg = 3,5 kg,
3/ karma Josera ( worek niepełny) - 7 kg,
4/ 4 duże puszki mięsne = 4 kg.
[B][COLOR=black]Razem 18, 5 kg.[/COLOR][/B]

[B]Łącznie zatem przekazałam na potrzeby psiaków w hoteliku Umilki 52,5 kg karmy. Ja te ilości ściągłam ze stanu darów rzeczowych w Skarbonce.[/B]

[B][I][COLOR=blue]Ile zatem mam dołożyc do darów rzeczowych otrzymanych w sobotę 17.12.2011 roku od P. Joli [/COLOR][COLOR=blue]J[/COLOR][/I][COLOR=blue].? [/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue][I]Według mnie [/I][/COLOR][/B][B][COLOR=#0000ff][I]karma wykazana w darach rzeczowych od P. Joli pochodzi również z wydań wcześniejszych ze Skarbonki[/I]. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]Reasumując:[/COLOR][/B]
[COLOR=blue][B]Uwzględniając te ilości podane w poście 70 wychodzi na to , że:, 52, 5 kg karmy wydano z darów Skarbonki w dniu 4.12.2011 i 11.12.2011 a darowizna karmy przekazana przez P. Jolę w dniu 17.12.2011 wynosi 19, 8 kg.[/B][/COLOR]
[COLOR=blue][/COLOR]
[COLOR=blue][B]Czy tak?[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem,powstały jakieś rozbieżności.Być może jest to spowodowane tym,że przekazując karmę nie wpisujesz jej w kolejnych postach skarbonki tylko[B] edytujesz pierwszy post[/B].Prawdopodobnie coś mogło Ci umknąć.Karma przekazywana przeze mnie do hotelików była zawsze opisywana(ilośc i nazwa karmy)oraz darczyńcy w kolejnych postach wątku skarbonki lub poszczególnych psiaków.POWINNAŚ TO DOKŁADNIE PRZECZYTAĆ I PORÓWNAĆ.Na niektórych wątkach pojawiają się wpisy,z których wynika,że przekazujesz karmę na różne potrzeby i nie mam nic przeciwko wszak to pomoc dla psiaków.SZKODA TYLKO,ZE NIE WIADOMO W JAKIEJ ILOŚCI I SKĄD POCHODZI KARMA KTÓRĄ OBDAROWUJESZ.Może różnica tkwi w tych postach,poszczególnych wątków:[B]Muszkieterowie post 911 oraz Kotliska post 125
kolejny wątek to schronisko w Łowiczu(post.6172 i 6173) choć tu Sylwia określiła , że otrzymała 30 kg.

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/171870-%C5%81owicz-Schronisko-dla-Zwierz%C4%85t"]http://www.dogomania.pl/threads/171870-%C5%81owicz-Schronisko-dla-Zwierz%C4%85t[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/200790-Portos-ma-dom-Aramis-w-hoteliku-Atos-czeka-na-pomoc[/URL]!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/218402-Psy-ze-schroniska-w-Kotliskach-prosz%C4%85-o-pomoc-[/url]!!!!

[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Moim zdaniem,powstały jakieś rozbieżności.Być może jest to spowodowane tym,że przekazując karmę nie wpisujesz jej w kolejnych postach skarbonki tylko[B] edytujesz pierwszy post[/B].Prawdopodobnie coś mogło Ci umknąć.Karma przekazywana przeze mnie do hotelików była zawsze opisywana(ilośc i nazwa karmy)oraz darczyńcy w kolejnych postach wątku skarbonki lub poszczególnych psiaków.POWINNAŚ TO DOKŁADNIE PRZECZYTAĆ I PORÓWNAĆ.Na niektórych wątkach pojawiają się wpisy,z których wynika,że przekazujesz karmę na różne potrzeby i nie mam nic przeciwko wszak to pomoc dla psiaków.SZKODA TYLKO,ZE NIE WIADOMO W JAKIEJ ILOŚCI I SKĄD POCHODZI KARMA KTÓRĄ OBDAROWUJESZ.Może różnica tkwi w tych postach,poszczególnych wątków:[B]Muszkieterowie post 911 oraz Kotliska post 125
kolejny wątek to schronisko w Łowiczu(post.6172 i 6173) choć tu Sylwia określiła , że otrzymała 30 kg.

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/171870-%C5%81owicz-Schronisko-dla-Zwierz%C4%85t"]http://www.dogomania.pl/threads/171870-%C5%81owicz-Schronisko-dla-Zwierz%C4%85t[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/200790-Portos-ma-dom-Aramis-w-hoteliku-Atos-czeka-na-pomoc[/URL]!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/218402-Psy-ze-schroniska-w-Kotliskach-prosz%C4%85-o-pomoc-[/url]!!!!

[/B][/QUOTE]

Insynuacje i podejrzenia wokół osób z Tobą współpracujących to jak się okazuje Twoja specjalność Romko ; jakoś dziwnie twoje ataki wzmogły się teraz przeciwko mnie po tym jak zajęłam stanowcze swoje stanowisko na wątku Florci; jestem atakowana przez Ciebie gdzie się da a to na wątku Konora, Zośki, Tajgi ,przesyłanie emaili do członków Zarządu ŁSPZ z pogrózkami i poleceniami co kto ma robić, wątek Kotlisk,i już nie nadążam czytać gdzie jeszcze ....

Tak się składa że jestem zawodowo związana z cyframi, pieniędzmi, pokwitowaniami itd i na wszystkie wydania karmy w dniu 4.12.2012 i 11.12.2011 mam kwity ( a Ty co masz?) Okazuje się że karmę przekazałaś do hoteliku Umilki 11.12.2011 roku a te karmę otrzymaną od Pani Joli przepakowywałas tak pośpiesznie i chaotycznie do swojego samochodu przed schroniskiem w sobotę w dniu 17.12.2011 roku ( stało nas przed schroniskiem tyle osób).
Ja odjechałam ze schroniska o godzinie 11 -tej żeby zdążyc do lekarza ; podczas wizyty dzwoniłaś do mnie kilkakrotnie bo zrobilaś interwencję z Olivin na ulicy Warszawskiej w Łowiczu- u Konora.

Na ogół tak jest , że najwięcej ma podejrzeń ktoś kto sam jest chaotyczny, roztargniony, chwytający wszystkiego - na ogół tylko na chwilę pozostawiając po sobie bałagan...

Co do karmy darowanej przeze mnie dla psiaków ze Szczudłowa i Muszkieterów z Otolic w ilości 2 opakowania x 15 kg Purina Adult Lamb - w poniedziałek jak będę mieć dostęp do skanera prześlę Ci dowód dostawy karmy i zapłaty z firmy Krakvet.

Czy może jeszcze chcesz wiedzieć skąd poszły pieniądze na konto Florci to pisz , wyskanuję za jednym razem wszystkie dowody.

Proszę zatem , przypomnieć sobie naszą rozmowę w schronisku kiedy Cię informowałam o rozbieznościach podanych na wątku Skarbonki co do ilości rozpisanej karmy w dniu 23.12.2012 roku ( dlaczego zrobiłaś to tak późno?), wtedy nie widziałaś w tym problemu , przyznałaś, że skoro mam dowody to tak musi być i widocznie policzyłaś to razem. Skąd zatem te wątpliwości dzisiaj?

Mnie nie oszukasz , wiem po co? Każdy kto się z Tobą nie zgadza jest od razu Twoim wrogiem; nie przebierasz w środkach ....i piszesz o podejrzeniach w takiej zawaulowanej postaci... nie oskarżasz ale domniemujesz.....


Po prostu wstrętne..... i obrzydliwe zachowanie ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donata']Insynuacje i podejrzenia wokół osób z Tobą współpracujących to jak się okazuje Twoja specjalność Romko ; jakoś dziwnie twoje ataki wzmogły się teraz przeciwko mnie po tym jak zajęłam stanowcze swoje stanowisko na wątku Florci; jestem atakowana przez Ciebie gdzie się da a to na wątku Konora, Zośki, Tajgi ,przesyłanie emaili do członków Zarządu ŁSPZ z pogrózkami i poleceniami co kto ma robić, wątek Kotlisk,i już nie nadążam czytać gdzie jeszcze ....

Tak się składa że jestem zawodowo związana z cyframi, pieniędzmi, pokwitowaniami itd i na wszystkie wydania karmy w dniu 4.12.2012 i 11.12.2011 mam kwity ( a Ty co masz?) Okazuje się że karmę przekazałaś do hoteliku Umilki 11.12.2011 roku a te karmę otrzymaną od Pani Joli przepakowywałas tak pośpiesznie i chaotycznie do swojego samochodu przed schroniskiem w sobotę w dniu 17.12.2011 roku ( stało nas przed schroniskiem tyle osób).
Ja odjechałam ze schroniska o godzinie 11 -tej żeby zdążyc do lekarza ; podczas wizyty dzwoniłaś do mnie kilkakrotnie bo zrobilaś interwencję z Olivin na ulicy Warszawskiej w Łowiczu- u Konora.

Na ogół tak jest , że najwięcej ma podejrzeń ktoś kto sam jest chaotyczny, roztargniony, chwytający wszystkiego - na ogół tylko na chwilę pozostawiając po sobie bałagan...

Co do karmy darowanej przeze mnie dla psiaków ze Szczudłowa i Muszkieterów z Otolic w ilości 2 opakowania x 15 kg Purina Adult Lamb - w poniedziałek jak będę mieć dostęp do skanera prześlę Ci dowód dostawy karmy i zapłaty z firmy Krakvet.

Czy może jeszcze chcesz wiedzieć skąd poszły pieniądze na konto Florci to pisz , wyskanuję za jednym razem wszystkie dowody.

Proszę zatem , przypomnieć sobie naszą rozmowę w schronisku kiedy Cię informowałam o rozbieznościach podanych na wątku Skarbonki co do ilości rozpisanej karmy w dniu 23.12.2012 roku ( dlaczego zrobiłaś to tak późno?), wtedy nie widziałaś w tym problemu , przyznałaś, że skoro mam dowody to tak musi być i widocznie policzyłaś to razem. Skąd zatem te wątpliwości dzisiaj?

Mnie nie oszukasz , wiem po co? Każdy kto się z Tobą nie zgadza jest od razu Twoim wrogiem; nie przebierasz w środkach ....i piszesz o podejrzeniach w takiej zawaulowanej postaci... nie oskarżasz ale domniemujesz.....


Po prostu wstrętne..... i obrzydliwe zachowanie ....[/QUOTE]
O Matko litości,wystarczy zapytać o wszystko p.Jolę z Intrmarche,Olivin a może UMilki,skąd przychodzą Ci do głowy takie bzdury.Ponadto ostatnią
karmę jaką brałam,brałam w dniu 11 grudnia.O czym Ty piszesz?Czy prośba o interwencję(zresztą nie dokończoną przez Towarzystwo do dziś) u Konora to pogróżki i polecenia?A co tam widzisz u Tajgi?A co u Zośki?To ja nic nie rozumiem!O co chodzi?

Uzupełniam,po sprawdzeniu kalendarza,w dniu 17 grudnia sobota byłam w schronisku jedynie po Leona,a następnie robiłam wizyty poadopcyjne u KOnora,Missisipi,Szymka,Reks i Karmela po tym wszystkim pojechałam do Erniego i...nie widziałyśmy się wcale.Zdjęcia z tych wizyt są na wątkach i są do sprawdzenia.Bardzo mnie niepokoi Twoje ostatnie zachowanie,Donato,pofolguj.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Donata
Insynuacje i podejrzenia wokół osób z Tobą współpracujących to jak się okazuje Twoja specjalność Romko ; jakoś dziwnie twoje ataki wzmogły się teraz przeciwko mnie po tym jak zajęłam stanowcze swoje stanowisko na wątku Florci; jestem atakowana przez Ciebie gdzie się da a to na wątku Konora, Zośki, Tajgi ,przesyłanie emaili do członków Zarządu ŁSPZ z pogrózkami i poleceniami co kto ma robić, wątek Kotlisk,i już nie nadążam czytać gdzie jeszcze ....

Tak się składa że jestem zawodowo związana z cyframi, pieniędzmi, pokwitowaniami itd i na wszystkie wydania karmy w dniu 4.12.2012 i 11.12.2011 mam kwity ( a Ty co masz?) Okazuje się że karmę przekazałaś do hoteliku Umilki 11.12.2011 roku a te karmę otrzymaną od Pani Joli przepakowywałas tak pośpiesznie i chaotycznie do swojego samochodu przed schroniskiem w sobotę w dniu 17.12.2011 roku ( stało nas przed schroniskiem tyle osób).
Ja odjechałam ze schroniska o godzinie 11 -tej żeby zdążyc do lekarza ; podczas wizyty dzwoniłaś do mnie kilkakrotnie bo zrobilaś interwencję z Olivin na ulicy Warszawskiej w Łowiczu- u Konora.

Na ogół tak jest , że najwięcej ma podejrzeń ktoś kto sam jest chaotyczny, roztargniony, chwytający wszystkiego - na ogół tylko na chwilę pozostawiając po sobie bałagan...

Co do karmy darowanej przeze mnie dla psiaków ze Szczudłowa i Muszkieterów z Otolic w ilości 2 opakowania x 15 kg Purina Adult Lamb - w poniedziałek jak będę mieć dostęp do skanera prześlę Ci dowód dostawy karmy i zapłaty z firmy Krakvet.

Czy może jeszcze chcesz wiedzieć skąd poszły pieniądze na konto Florci to pisz , wyskanuję za jednym razem wszystkie dowody.

Proszę zatem , przypomnieć sobie naszą rozmowę w schronisku kiedy Cię informowałam o rozbieznościach podanych na wątku Skarbonki co do ilości rozpisanej karmy w dniu 23.12.2012 roku ( dlaczego zrobiłaś to tak późno?), wtedy nie widziałaś w tym problemu , przyznałaś, że skoro mam dowody to tak musi być i widocznie policzyłaś to razem. Skąd zatem te wątpliwości dzisiaj?

Mnie nie oszukasz , wiem po co? Każdy kto się z Tobą nie zgadza jest od razu Twoim wrogiem; nie przebierasz w środkach ....i piszesz o podejrzeniach w takiej zawaulowanej postaci... nie oskarżasz ale domniemujesz.....


Po prostu wstrętne..... i obrzydliwe zachowanie ....[/QUOTE]

[QUOTE]Romka
O Matko litości,wystarczy zapytać o wszystko p.Jolę z Intrmarche,Olivin a może UMilki,skąd przychodzą Ci do głowy takie bzdury.Ponadto ostatnią
karmę jaką brałam,brałam w dniu 11 grudnia.O czym Ty piszesz?Czy prośba o interwencję(zresztą nie dokończoną przez Towarzystwo do dziś) u Konora to pogróżki i polecenia?A co tam widzisz u Tajgi?A co u Zośki?To ja nic nie rozumiem!O co chodzi?

Uzupełniam,po sprawdzeniu kalendarza,w dniu 17 grudnia sobota byłam w schronisku jedynie po Leona,a następnie robiłam wizyty poadopcyjne u KOnora,Missisipi,Szymka,Reks i Karmela po tym wszystkim pojechałam do Erniego i...nie widziałyśmy się wcale.Zdjęcia z tych wizyt są na wątkach i są do sprawdzenia.Bardzo mnie niepokoi Twoje ostatnie zachowanie,Donato,pofolguj.[/QUOTE]

"Dopóki ludzie są ze sobą skłóceni, nie są niebezpieczni.
A w takim razie każdy, kto chce nas kontrolować, musi się zatroszczyć o klimat stresu, lęku i powszechnej agresji."

Niccolo Machiavelli

Edited by wielebny
błąd
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka'][B]Do zapłaty w lecznicy są następujące kwoty:
200zł-badanie krwi,prześwietlenie i leki Erniego,
33zł za leki dla Tajgi na czas podróży
oraz kwota,którą ustali p.Maja-tabletka na robale i leki uspokajające przed Sylwestrem dla Rafika[/B][/QUOTE]

[B]Zapisuję sobie te wydatki; w Skarbonce będa zapisy po realizacji zapłat.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...