Jump to content
Dogomania

Roki - owczarek collie wyłowiony z rzeki. Potrzebna pomoc finansowa !


Lucyja

Recommended Posts

Roki ze względu na to, że ma nadal dosyć pokazną rane na łokciu prawej nogi przedniej nadal ma problemy z chodzeniem bo nie może oprzeć się na niej całkowicie, ale jest dużo lepiej, staramy się jak najczęściej brać go na ogród żeby chodził, a Roki najchetniej tupta jak sie na niego nie patrzy, bo jak stoje koło niego to sie na mnie patrzy tylko zeby go brac na rece;) wiec zdjecia jak chodzi robilam z domu przez okno;) ale jest lepiej bo jeszcze niedawno tylko sie czołgał...ale wchodzi powolutku po schodach na taras i do domu i po ogrodzie robi spacerki;) dzisiaj jedziemy na kontrole do lek wet i sie zważymy:D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lucyja']Bardzo jestem ciekawa jak teraz weci go ocenią. No i waga też jest ważna. Im będzie mniej ważył tym większa szansa na chodzenie.[/QUOTE]

Jesteśmy już po wizycie i mam same dobre wieści;) rana na łokciu ładnie się goi, założyłyśmy mu dzisiaj w to miejsce opatrunek hydrożelowy, łapki też ładne, wet jest bardzo zadowolona z postępów Rokulka;) i waga o niecały kg poszła w dół, Roki ostatnio ważył niecałe 32 kg, teraz mamy 30,8kg!!! odstawiamy też od dzisiaj antybiotyki , bo bardzo długo już je Roki dostaje, za tydzień idziemy na kontrole;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Lucyja']Fotek dziś nie ma, bo byłam u Rokusia tylko chwilkę, bo dziś brałam innego kolaczka, żeby go zwieźc do domku :)
Poczęstowałam Rokusia ciasteczkiem, pomachał mi ogonkiem i wypoczywał sobie na swoim materacyku. Kochane psisko ![/QUOTE]

szkoda że fotek nie ma ale przynajmniej wiemy że leżał na materacyku i machał ogonkiem. To już coś :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyja']Fotek dziś nie ma, bo byłam u Rokusia tylko chwilkę, bo dziś brałam innego kolaczka, żeby go zwieźc do domku :)
Poczęstowałam Rokusia ciasteczkiem, pomachał mi ogonkiem i wypoczywał sobie na swoim materacyku. Kochane psisko ![/QUOTE]
To sie dzisiaj minełysmy bo ja tez bylam u psiakow i rokus tez dostal rarytaska ktorego chetnie zjadl.

Link to comment
Share on other sites

Roki już zaczyna spacerować po salonie i kuchni, także pewnie i niedługo w tym komitecie powitalnym będzie stał;) swoją drogą Roki już nie musi mieć opatrunków na łapki, jedynie jak wychodzi na zewnątrz to ubiera buty, bo skóra w miejscach gdzie były rany jest jeszcze delikatna! opatrunek jeszcze konieczny jest na łokieć, bo tam większa rana była, ale i tak ładnie to wszystko wygląda;) Także myślę, że powolutku Rokiemu można robić ogłoszenia i szukać domu. Na pewno musi być to dom z ogrodem, Roki do mieszkania się nie nadaje, najlepiej gdyby mógł wychodzić z domu na taras i do ogrodu bez schodów;) no i domek z uległymi psami, bo Roki jest charakterny i zazdrosny, lubi dominować!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala56']Najwięcej takich domów jest wsród colliemaniaków ale one są już zajęte.[/QUOTE]
myślę, że wśród innych też się znajdą!! ja wierzę!!!!!! :)
I chciałam zaprosić na stronkę, gdzie można pomóc psiakom:

[url]www.karmimypsiaki.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...