Jump to content
Dogomania

Roki - owczarek collie wyłowiony z rzeki. Potrzebna pomoc finansowa !


Lucyja

Recommended Posts

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ala56']ja naciskam i przekierowuje mnie na DG [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=159189117501367[/url] Słuchajcie moja wiedza o FB jest OOO Tu jest Roki - owczarek collie wyrzucony na starość jak zbędny przedmiot
[url]www.dogomania.pl[/url] i jak to nacisne to wchodzę na DG - Co jest żle Tam mnie przekierowuje a tu nie[/QUOTE]
Już jest o.k. Fajnie że psiak ma wydarzenie a nie tylko zwykłe ogłoszenia , łatwiej będzie porozsyłać :lol: Może to głupio zabrzmi , ale zalogowałaś się na fb ? Bo ja wchodzę od razu na wydarzenie na fb;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala56']Powiem Ci jak Kasia Pakosińska " nie rozumiem co mówisz". Zalogowana jestem i przez profil córki weszłam do Rokiego bo ona robila to wydarzenie.[/QUOTE]
Już wiem a może tylko się domyślam , z wątku prawidłowo przekierowuje Cię na fb , z fb też bo w wydarzeniu jest załączony link do wątku , a w poście powyżej dołączyłaś tylko link do strony głównej DG i tam wchodzisz . Rokiego porozsyłałam po wszystkich grupach i znajomych - już udostępniają , przez jakiś czas będzie popularny . Później od nowa musi sie wydarzenie wszędzie rozsyłać albo coś zmieniać w treści lub zdjęcie wydarzenia.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj też poszło do ponad 200 osób . Administrator wydarzenia może też wysłać do wszystkich zaproszonych hurtowo prośby o pomoc i udostępnianie , można zrobić też galerię zdjęć na profilu , dołączyć do wydarzenia i również wszystkich poinformować o tym fakcie. Ważne aby o wydarzeniu cały czas informować bo inaczej zginie w natłoku innych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...