Jump to content
Dogomania

Dorka :)


kajaa21

Recommended Posts

 ¯“-      „„_„~՟՞՟-„
       ¯“-„„~”      „~” ““~„
    ╬  ”՟՞       „~”        ¯“-„
   / \\     »̯̆«     ⋮
   /  \ \          »̯̆«
  /   \ \  »̯̆«    »̯̆«»̯̆«
  /▂▂\/_______»̯̆«»̯̆«»̯̆«
  | o |_________\«»̯̆«»̯̆«
  | █ | ȖȖ  ȖȖ |»̯̆«»̯̆«»̯̆«
▩▩̶̿ ̶̿ ̶̿ ̶̿ ̶̶̿̿▩▩▩▩▩▩▩▩▩

---------(
---------) \
--------/ , (
--------\ ) /
---- .--`Y´--.
----|`·-----·´| Witam
----|`·::....´|Serdecznie i
----|`·::::..´|Świątecznie
----|`·:: )¯`·. ,·´¯)
----|`·:.( ♥ )..(♥ )
----.·´♥¯`· (--)·´♥¯`·._
---¯-.__.-·´( ♥ ) `·-.__.·´
--;;;----( ♥ );;;(♥


W tych dniach tak pięknych, oczekiwanych, gdzie gasną spory, goją się rany, życzę zdrowia, szczęścia, miłości, niech mały Jezus w sercach zagości. szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta. kochanej twarzy, co rano budzi a wokół szczerych, życzliwych ludzi.


•°*”˜˜”*°•._˜”*°••°*”˜_.•*”˜˜”*°•
~~.*. RADOSNYCH ŚWIĄT .

Link to comment
Share on other sites

witam! znalazłam wątek przez przypadek, pamiętam jeszcze jak kajaa szukałaś psiaka dla siebie i bardzo miło zobaczyć teraz jak Dorka rozkwita u Ciebie :) naprawdę piękna z niej pannica! co do niszczcenia, możemy sobie przybić piątkę, mój psiak, Henio, też w samotności obmyśla tylko, co by tu narozrabiać :) Też nie mogę się na niego długo gniewać, tym bardziej, że ta sprytna bestia, jak tylko wchodzimy do mieszkania, leży na płasko, z przepraszającym wyrazem oczu typu "wiem, wiem, będziecie źli, ale to było takie fajne" :D Zapraszam do odwiedzin wątku Henia, link na dole, ja też będę tu zaglądać :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pamiętacie tego amstaffka o którym Wam opowiadałam? Dziś było kolejne spięcie tylko tym razem rzucił się na Maszkę, byłyśmy na łące, ja w ostatniej chwili zauważyłam że biegnie w naszą stronę, szybko kucnęłam żeby ją podnieść ale bym nie zdążyła więc przykryłam ją sobą żeby jej nie zabił, skończyło się tym że mam całą posiniaczoną rękę chyba odbite wszystkie jego zęby a biedna Maszka straciła trochę sierści i ma kilka zadrapań i lekko utyka na tylną łapkę. W głowie się mi nie mieści żeby agresywnego psa puszczać ze smyczy wiedząc że na łakę przychodzą różne psy i żeby jeszcze kagańca nie miał założonego! Dobrze że na Dorę tak nie poleciał bo nie była bym w stanie zająć się odgarnianiem go od obydwu psów

Link to comment
Share on other sites

Przepraszała mówiła że nie chciała itd ale nie tłumaczy to jej, ma szczęście że złapał mnie i nie byłam z dzieckiem bo nie wiem co bym jej zrobiła gdyby skoczył na moją córkę w przypływie impulsu. Dziwne że na Dore nawet nie zwrócił uwagi tylko od razu leciał na Maszę, biedna jest dalej w takim szoku nie chce nawet po dworze chodzić

Link to comment
Share on other sites

aaa tu was znalazłam :eviltong:
ale masz fajną ekipę :loveu:,
Pit by się mega cieszył z takiej koleżanki , Dorka jest cuudna :loveu:
jak słyszę o takich właścicielach bullowatych, którzy puszczają swoje psy bez kagańca :angryy: nie dziwię się, że codziennie wysłuchuję na ulicy jakiego to ja mam psa morderce :roll:

Link to comment
Share on other sites

Coś mi się wydaje że Dorota to by Putina zamęczyła, w domu jest spokojna ale jak pójdziemy na łąkę to typowe adhd, od kilku dni zaczęła szarpać się z drzewami żeby gałązki poobrywać ale łapie takie cieniutkie żeby za bardzo się nie namęczyć. Masza po tym jak tamten pies na nią się rzucił jest tak zestresowana że wczoraj i przedwczoraj dwa razy ugryzła Roksanę (moją córkę) i to raz jak córka jadła kolacje, Masza bez warknięcia bez żadnego ostrzeżenia dziabnęła ją w palec a wczoraj w łokieć i to przy mnie bo nie zostawiam ich bez nadzoru

Link to comment
Share on other sites

Witamy Was :-)
Dorka wczoraj skończyła 10 miesięcy z tej okazji dostała nową ładną smycz fioletową z takiej linki samochodowej jak to mi Pan powiedział, ale Doroci nie bardzo chyba ona pasuje bo ciągle próbuje ją podgrywać. Zaczynam się zastanawiać czy Dora nie jest wysterylizowana bo ciągle nie ma cieczki, to jest moja trzecia suczka, Psotka i Masza dostały pierwszą cieczkę jak miały ok 8-9 miesięcy a tu trafił mi się taki oszołomek i nie chce cieczki mieć a ja chcę ją wysterylizować, chociaż jak już jest po to mam kłopot z głowy

Link to comment
Share on other sites

Zrezygnowałam z tego internetu, zażyczyli sobie ponad 300zł za malutki modemik usb ale załatwiam sobie nowy internet tylko do szwagra musze iść żeby go podłączył. Do tej smyczy jeszcze fajne szelki fioletowe były ale nie brałam bo Dora na szelkach ciągnie mocno

Link to comment
Share on other sites

A słuchajcie tego. Zadzwoniłam do tej kobietki od której mam Dore bo biorąc psa zapomniałam wziąć bluzę i mówię jej że jakoś na początku lutego będę w Głogowie bo jadę z koleżanką do schroniska bo psa chce ona przygarnąć i od razu zapytałam czy może Dory nie sterylizowała bo chcę to zrobić po pierwszej cieczce a ona do mnie żebym jej nie robiła tego bo okaleczę psa i już nie będę miała suczki, że Dora straci czujność po za tym Dora powinna mieć dwa razy szczeniaki, że np 1000zł piechotą nie chodzi a za szczeniaki tyle wezmę i ona mi już kandydata znalazła na dopuszczenie bo u niej chodzi jakiś facet z pręgowanym amstaffem i pogada z nim czy jest zainteresowany wzamian za szczeniaka, jak jej powiedziałam że ja nie będę wzbogacała się na swoim psie po za tym chciałam psa do kochania a nie rozmnażania to się obraziła, jeszcze mi mojej bluzy za to nie odda haha

Link to comment
Share on other sites

Boże co za babsko! grrr......

zamieszczam nowe fotki Dorki na prośbę jej Pańci ;)

[IMG]http://i368.photobucket.com/albums/oo128/AdrianaPanas/dorka1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i368.photobucket.com/albums/oo128/AdrianaPanas/dorka2.jpg[/IMG]

[IMG]http://i368.photobucket.com/albums/oo128/AdrianaPanas/dorka3.jpg[/IMG]

[IMG]http://i368.photobucket.com/albums/oo128/AdrianaPanas/dorka4.jpg[/IMG]

[IMG]http://i368.photobucket.com/albums/oo128/AdrianaPanas/dorka5.jpg[/IMG]

Edited by Barkelona
Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy. Ostatnio niunia zjadła jakiegoś śledzika kawałek starego na dworze tak ją uczulił że całą noc się drapała i cały dzień aż całą skórę miała czerwoną nawet przebijało to przez jej białe skarpetki, weterynarz dał jej tabletki z wapnem i całe szczęście na drugi dzień już jej przeszło ale ranki od drapania miała jeszcze kilka dni a nauczki że śmieci na dworze się nie zjada nie ma ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No hej hej
Ostatnio mało czasu na wszystko, jeszcze nie długo swój sklep otwieram i masa roboty przy tym. A Dora coś się zaczyna buntować, szarpie na spacerach, nie dopuszcza mnie do drzwi jak ktoś puka, z ledwością daje wejść gościom do domu zanim się z nią nie przywitają, ale wzięłam ją na nowo w obroty, myślę że to wina tego że nie jest wybiegana przez ten mróz, w sobotę byłyśmy aż 15min na łące łapy zaczęły jej zamarzać i szła jak na szczudłach a później 3h pod kocykiem spała. Masza jak to Masza trochę rozrabia ale nie sika w mieszkaniu a to najważniejsze. Dzisiaj Dora ze szczeniaka przeszła w świat dorosłych psów bo widziałam kilka plam krwi na podłodze więc podejrzewam że to jej, teraz czekamy na koniec tej cieczki i na sterylke się wybierzemy jakoś w marcu myślę. A co u Ciebie i Oscarka?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...