Jump to content
Dogomania

Dorka :)


kajaa21

Recommended Posts

Cześć Kajaa21:)

może jak będziesz miała więcej czasu to napisz się z Dorką na kurs PT

Założyłam sobie nowe postanowienie,że jak tylko będzie ciepło to zacznę chodzić z Oscarkiem na długie spacery na łąki popegerowskie,bo Oscar ma za dużo w sobie energii niespożytkowanej,a tak jakoś jest po staremu:)

pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

[B]możesz mi powiedzieć po co Ci kolejny pies ?[/B]
[B]w zeszłym roku w lipcu chciałaś oddać swoją sunię kundelka[/B] [URL]http://lubin.miaston.pl/ogloszenie/oddam-sunie-9-miesieczna-kundelka/[/URL]
[B]jednocześnie założyłaś wątek o niej tu na dogo[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212051-sika-wsz%C4%99dzie-gdzie-popadnie-%28"]http://www.dogomania.pl/threads/212051-sika-wsz%C4%99dzie-gdzie-popadnie-([/URL]
[B]wcześniej szukałaś już małego astka [/B][URL]http://www.eoferty.com.pl/przyjme_253429.html[/URL]
[B]a do mnie ok 2 tygodnie temu piszesz przez tablica pl że poszukujesz pieska na dom tymczasowy ... oczywiście w typie amstaffa

dziewczyno chyba musisz przemyśleć wszystko jeszcze raz[/B]

Link to comment
Share on other sites

Tak miałam problemy z Maszą, ale już poradziłyśmy sobie z tymi problemami chodziło o załatwianie się w domu, spotkałam się z behawiorystką wytłumaczyła mi wszystko itd teraz Masza ładnie załatwia się na dworze nie sika w domu. I najpierw napisałam że chcę przygarnąć młodego amstaffa i jak widzisz mam go, pies jest w dobrym stanie, wychowana z dzieckiem mająca kontakt z psami, zero agresji w sobie. Chciałam wziąć psa na tymczas masz rację, ale chwilowo wycofałam się z tego pomysłu z przyczyn osobistych, które w krótkim czasie się zmieniły, najpierw dopytywałam się jak wyglądają takie domy na czym one polegają itd, ale nie rzucałam się na każdego młodego psiaka jaki tylko był, i nie wiem jeśli wg Ciebie to złe że myślałam o tym by pomóc jakiemuś amstaffowi to trudno. Wtedy miałam więcej czasu by zaoferować swoją pomoc, gdybym wtedy wiedziała co się pozmienia to nie interesowała bym się jak wyglądają domy tymczasowe. Mam nadzieję, że wszystko wyjaśniłam a Ty odpowiednio to zrozumiałaś bez żadnych niedomówień. A co do tego ogłoszenia to jest wszystko wyjaśnione, zostało dodane przez innego członka mojej rodziny, o nim dowiedziałam się dopiero gdy jakaś kobieta zadzwoniła z chęcią przygarnięcia Maszy.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Wybacz ale jeśli wezmę to nie będę Ciebie pytała o zgodę ani nie będę z Tobą dyskutowała bo to nie ma sensu. Ty nie będziesz miała nic do powiedzenia jeśli KIEDYŚ zdecyduję się być DT dla amstaffa, jak widzisz mój pies jest w bardzo dobrym stanie, i zapewniam że nie tylko fizycznym ale również i psychicznym.
Pozdrawiam Cie Alicjo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kajaa21']Wybacz ale jeśli wezmę to nie będę Ciebie pytała o zgodę ani nie będę z Tobą dyskutowała bo to nie ma sensu. Ty nie będziesz miała nic do powiedzenia jeśli KIEDYŚ zdecyduję się być DT dla amstaffa, jak widzisz mój pies jest w bardzo dobrym stanie, i zapewniam że nie tylko fizycznym ale również i psychicznym.
Pozdrawiam Cie Alicjo[/QUOTE]

tu nie o stan fizyczny czy psychiczny chodzi ...pozdrawiam również i życzę tylko dobrych decyzji w życiu :)

Link to comment
Share on other sites

Staram się by były to jak najlepsze decyzje i właśnie z tego powodu wstrzymałam się z decyzją o DT ale nie wykluczam dać kiedyś taką pomoc jakiemuś potrzebującemu psu, i mimo że kocham bulle to nie wykluczam też opcji by pomóc innemu psiakowi w końcu nie tylko ta rasa potrzebuje pomocy. I mam nadzieję że więcej do gardeł sobie skakać nie będziemy ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Barkelona']ja również życzę powodzenia ze sklepem! i uściski dla Dorki i Maszy![/QUOTE]

Dziękuję bardzo :-) Dora i Masza już po spacerku teraz śpią z moją córką. Rano jak słyszą mój budzik to od razu kładą się przy Roksanie, i robią pobudkę całowaniem po buzi włosach i wszędzie gdzie się da ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej mam do Was taką sprawę. Mój znajomy 14 lutego został zamknięty w więzieniu na długi okres bo 10 lat, zostawił on kota jego rodzice mimo że kochają koty nie mogą się nim zająć bo mama ma alergie, wzięła kota jego dziewczyna ale jak się okazało kobieta która wynajmuje jej mieszkanie nie zgadza się na stałe trzymanie go w domu. Jest to młody kocurek został jakoś w wakacje znaleziony. Jest to rudy kocurek o ślicznych niebieskich oczach, może wiecie kto by go mógł przygarnąć?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...

[attachment=2722:10540.attach]
witam po długiej przerwie, post będzie krótki :) ale dla zainteresowanych Dora trzyma się u mnie dobrze, wyrosła z niej na prawdę duża panna, ale przede wszystkim pozbawiona agresji wobec ludzi czy innych psów, kochająca wszystko dookoła, a najbardziej kocha jedzenie :) pozdrawiam serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...