Jump to content
Dogomania

Saba ma domek stały ;)


paulina02

Recommended Posts

Powiadomiłam znajomych, ale na razie cisza. Paulino, wiem że jesteś zabiegana, ale poproś tutaj o przeniesienie wątku na ogólny: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197741-Prośby-o-przeniesienie-wątków-i-zmianę-tematu?p=17651948#post17651948[/URL] Bo zbyt mało osób tu wchodzi, a tak to może chociaż deklaracje uzbiera się.

W pierwszym poście trzeba wyraźnie napisać, co jest potrzebne, np.:

1. Potrzebny DT/ w miarę tani hotel, który popracuje z psinką
2. Deklaracje

i od razu napisać, co kto już zadeklarował

3. Napisać o zachowaniu psinki w pierwszym poście, żeby ludzie nie musieli czytać całego wątku

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 577
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paulina02']Iwor nie 300 myslałam że tyle kosztują ale nie tam gdzie dzwoniłam to co najmniej 600za miesiac :-( Chyba że DT są tańsze ale nie moge koło siebie znaleźć .[/QUOTE]
napisz do Furciaszek moja Misia tam była ,wydaje mi się że tam może być taniej

[url]http://www.dogomania.pl/members/13170-furciaczek[/url]

Link to comment
Share on other sites

Już odpowiadam , sunia w altanie jak jest dłużej brudzi ła , musi być nauczona ciężko mi na to odpowiedzieć bo nie jestem z nią 24 na dobe ale na pewno czeba ją pilnować i często wychodzić jak sie załatwi to chwalić , tak jak szczeniaka .Tak bym ją zaszczepiła na głowie stane ale to zrobie;)Jest na działce z kotami jak kot leży nie reaguje jak kot biegnie to próbuje biec za nim ale jak jej powiesz nie wolno to słucha .Dziś widzę u niej poprawę troche spokojniejsza jak sie już naje , lubi się z psami bawić .Ale moje psy od niej uciekają bo jest za gwałtowna .Widzę że jak ktoś by poświęcił jej troche czasu to moment załapie , widać to mądry pies .Nawet gdy by była koło domu i miała częsty kontakt z człowiekiem to już było by super , ona do ręki dolatuje i cię lize i patrzy co na to powiesz , dziś nawet położyła sie w krzakach i troche pospała , jak coś robie to mnie pilnie obserwuje , bawi się czymkolwiek , jak jej rzuciłam maskotke to była w siódmym niebie tak z nią biegała .:multi:żal mi jej musiała przez ostatni czas duzo przejsć ale szybko nabiera zaufania , dziś ja troche docielam .Ma zadek wygolony bo same kołtuny , ona tak się patrzy na ciebie jakby chciała coś powiedzieć albo opowiedzieć co ja spotkało .Na pewno nie może zostawać sama w domu najlepiej jak by była w ogródku i ze spokojnym psem .

Link to comment
Share on other sites

no tak niektórzy ludzie się zamykają w sobie i już nie chcę zwierząt, bo mówią, że już nie chcą przeżywać więcej tego cierpienia, ale myślę, że najlepiej jest wziąć od razu następne - nie dość, że się zycie ratuje stworzeniu, to człowiek skupia się na życiu tego zwierzaka, a nie rozpamiętuje śmierć poprzedniego.............ale cóż nikogo do niczego nie należy przymuszać................też mam znajomą co kota straciła i za nic nie daje się namówić na kolejnego..................

Link to comment
Share on other sites

No właśnie......strasznie liczę na to, że się uda. Suńka jest taka cudna, a najbardziej mnie chwyta za serce, że jest tak podobna do mojej dziewczynki i ma taką samą historię...tylko moja była przywiązana do drzewa.....dwa lata walczyłam o jej powrót do normalności, a jeszcze nie pozbyłuśmy się wszystkich lęków

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...