Jump to content
Dogomania

Gratz, Austria, marzec 2007


bajadera

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Wystawa Gratz[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]10.03.2007 sobota grupy III, IV, V, VI, VIII, X[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]11.03.2007 niedziela grupy I, II, IX[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Zgłoszenia do 12.01.2007 pierwszy termin ; 9.02.2006 drugi termin[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Ceny takie jak w zeszłym roku na międzynarodowych w Austrii.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Sprawdzałam w necie, na stronie Związku austriackiego jeszcze nie ma dokładnych informacji. [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Sędziowie - setery i pointer Rajko Rotner, SLO ([B]Martyna[/B] ty masz gordona ?)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Mam sędziów, ale rasy są po niemiecku, a ponandto to leci klubami ras, bo taka tam jest struktura związku[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelani']Wszystkie informacje sa tutaj:
[URL]http://www.oekv.at/OEKV/show/iha-graz2007.html[/URL]

:)[/quote]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][B]Noelani[/B] - sprawdzałam dziś o 13, jeszcze nie było informacji. Musieli wrzucić dziś po południu. Ja zupełnie głupia nie jestem:razz: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][B]Martyna [/B]- flaty Bestil Lundgren, S[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Dostałam informacje o wystawie międzynarodowej w Gratzu w marcu 2007. Czy ktoś jest zainteresowany ?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
Bardzo prosze o info kto sędziuje mastify tybetańskie (Do Khyi).
Z góry bardzo dziękuję

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Niedziela, Ingrid Eholf (Austria) rasy tybetańskie.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]A ja się biję z myślami. Z jednej strony, gdy pojedziemy do Gratzu, to mam prawie pewność, że uzbieramy kolejne CACA do tytułu championa Austrii (a trzeba 4), z drugiej mam nieprzepartą chęć pojechać na Crufta i raz obejrzeć tę wystawę. No i w sobotę są terriery tu i tam :diabloti: Pamiętacie "Osiołkowi w żłoby dano....." Pewnie jak ten osiołek nie pojadę nigdzie ![/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Niedziela, Ingrid Eholf (Austria) rasy tybetańskie.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]A ja się biję z myślami. Z jednej strony, gdy pojedziemy do Gratzu, to mam prawie pewność, że uzbieramy kolejne CACA do tytułu championa Austrii (a trzeba 4), z drugiej mam nieprzepartą chęć pojechać na Crufta i raz obejrzeć tę wystawę. No i w sobotę są terriery tu i tam :diabloti: Pamiętacie "Osiołkowi w żłoby dano....." Pewnie jak ten osiołek nie pojadę nigdzie ![/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]DZIĘKI ZA INFO - co do Twoich rozterek na moją logikę wystaw w Austrii jest mnóstwo- mozna wybierac i przebierac a CRUFT to rzecz wyjątkowa i niepowtarzalna (z opowiadań innych) więc wybór jest chyba tylko jeden CRUFT a Austria w innym terminie

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

A ja mam pytanko takie z innej "beczki" troszkę... czy wystawa w Graz jest pod patronatem OKV ?? tzn. widzę, że jest wystawiona na stronie OKV'u, ale ma jakiś taki inny znaczek/logo [SIZE=1](zielone takie, inne niż OKV'u i przez to moje pytanie. Z tego co wiem w niektórych krajach jest po kilka związków...)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anovi']A ja mam pytanko takie z innej "beczki" troszkę... czy wystawa w Graz jest pod patronatem OKV ?? tzn. widzę, że jest wystawiona na stronie OKV'u, ale ma jakiś taki inny znaczek/logo [SIZE=1](zielone takie, inne niż OKV'u i przez to moje pytanie. Z tego co wiem w niektórych krajach jest po kilka związków...)[/SIZE][/quote]

Salzburg i Innsbruck tez maja inne. To są logo jakby klubów które organizuja wyst bezposrednio, ale wszystkie sa pod patronatem OKV.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Tak dla wyjaśnienia. W Austrii są tylko wystawy międzynarodowe (IHA) i klubówki. Wiele klubówek jest organizowane równolegle w wrześniową wystawą w Tulln. O nich nie ma informacji na stronie związku austriackiego, trzeba szukac po stronach klubów ras lub jak ma się konszachty z jakimiś austriackimi hodowcami, to ich prosic o info. Nie ma natomiast wystaw krajowych wszyskich ras takich jak u nas. Informowałam sie dokładnie, jak robiła suce championat Austrii, bo chcieliśmy po CACA na jakąś krajówkę jechać.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='inezka']Czy ktoś jeszcze wybiera sie do Grazu? Ja zgłosiłam sukę w styczniu i do tej pory nie mam zadnego potwierdzenia.Wysłałam maila i zero odpowiedzi.Ktoś coś może wie?[/quote]

Nie wiem jak zgłaszałas, my zgłaszamy przez DISC online service. Tym razem potwierdzenie przyszło do nas emailem z prosba o wydrukowanie samodzielne ;), zgłaszałam na początku stycznia, mail z potwierdzeniem przyszedł po ok 2 tygodniach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Nie wiem jak zgłaszałas, my zgłaszamy przez DISC online service. Tym razem potwierdzenie przyszło do nas emailem z prosba o wydrukowanie samodzielne ;), zgłaszałam na początku stycznia, mail z potwierdzeniem przyszedł po ok 2 tygodniach.[/quote]

Zgłoszenie wysłałam na podany przez nich email. Wysłałam 12 stycznia i od tamtej pory głucho. Wysłałam zapytanie na ten sam email i też nic. To chyba nic z tego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...