Jump to content
Dogomania

Mia -biała , wychudzona bokserka potrzebuje pilnie pomocy - zbieramy na hotelik .


aanka

Recommended Posts

TAK ., po spacerku , wrócilam do domu po 15 -ej .grubo ....
.
Może jednak nie taki zły :oops: ze mnie negocjator , jak pisałam ,bo po długiej ,ciężkiej nieco:cool3: rozmowie udało mi się uzyskać pozwoleni na wyjscie z boksią . na razie z nią ..
Posiedziałam z psinka 15 min w boksie i się zaczełła otwierac , zwlaszcza ,jak pożarla :diabloti::evil_lol:z kilo parówek prawie ..
Na spacerku 2 kupki zrobiła i nacieszyła się zieloną trawką ..tarzała sie -uwielbia to..........................
Psinka umie nawet siadać na komendę siad :p.. ,.
Byla na początku przerażona -teraz jest już innym psem .:lol:..
ma m jeszcze do wet . dzwonić , czy sczepiona i odrobaczana itd....
dam znać .niedługo ............

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podam Ci kontakt na Fundacje S.oS Bokserom może .Ma kontakt z Martą:p z Fundacji.
.Ja nie znam się tak na bokserkach ......:roll:

Nie mogę dużo powiedzieć na razie . Jest coraz ufniejsza i otwarta na ludzi ....
Do dzieci nie mogę sprawdzić , zwłaszcza takich małych , niestety ...
jutro zadzwonię do wet i dowiem się o szczepienia itd.........

Link to comment
Share on other sites

Gdy pierwszy raz ją zobaczyłam w tym wątku pomyślałam "jaka ona piękna i delikatna" :) I od tej pory nie myślałam o niej inaczej niż Mia /czyt. Mija/ :) Tak też została opisana na stronie SOS Bokserom [url]http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/component/psy/?task=pokaz&pies_id=851[/url]
Nie mamy o niej zbyt wielu danych, dlatego opis taki krótki.

Link to comment
Share on other sites

Fajne imię:p.
Byla b. wystraszona ,ale szybko się uczy ufać ludziom . :lol:.
Tak bardzo się cieszyła ze spaceru i trawy , słońca ....a ja razem z nią :p.

Dzięki za ogłoszenie psinki ...
Musiała już u kogoś być wcześniej , bo od razu na słowo siad usiadła , bez oporów żadnych ...
Już daje się głaskać wszędzie ,nawet tylne nóżki mozna dotykac ...bez problemu ..
Przy właściwej osobie szybko dojdzie do siebie . jest dość silna nawet ...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

NIE , na razie nie .
Przynajmniej z Bolesławca . Ona potrzebuje lepszych zdjęć .Może dziś robimy jakies ,bo chyba to nie bylo pozwolenie na 1 dzień:cool3:.
Na razie nie odzywa się Mika ,więc nie wiem ,co dalej .........może Fundacja z nią rozmawiała ..

Link to comment
Share on other sites

Mika , kontaktowalaś sie z Fundacją ?. Może mają kogoś we Wrocławiu do wizyty przed adopc...
kora , ona jest młoda ,głucha raczej nie jest ..dziś dokladniej sprawdzę ...
W ZĄBKI ZAGLĄDAŁAM nie raz psom . Ona ma dosyć białe ,ale wet. nie jestem:razz:. Ma gdzieś chyba do 3 lat góra....
Mika duże mieszkanie jej nie potrzebne , a 2 parki , dobrze by miala ..
Możesz tu przyjechać , do Bolesławca /?., po nią ..jakby co ...
ostatecznie ja mogę przyjechać z tą wizytą , jak by tak można ....

Link to comment
Share on other sites

Mieszkam na Śrudmieściu no zdojazdem było by cieszką aczkolwiek można pokombinować tylko mam pytanie czy ona była zaszczepiona czy nie ? tak kontaktowałam się z fundacją i pani Ala prosiła bym z wami rozmawiała. Bardzo bym prosiła że jeśli jest szansa na sprawdzenie jej do dzieci to bardzo prosze i zgóry dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mika i Sylwia']Mieszkam na Śrudmieściu no zdojazdem było by cieszką aczkolwiek można pokombinować tylko mam pytanie czy ona była zaszczepiona czy nie ? tak kontaktowałam się z fundacją i pani Ala prosiła bym z wami rozmawiała. Bardzo bym prosiła że jeśli jest szansa na sprawdzenie jej do dzieci to bardzo prosze i zgóry dziękuję:)[/QUOTE]



a jesli nie byla szczepiona, czy to jest problem?
za dowoz suni pani zwroci nam koszta?


srodmiescie, czyli chyba xmasrtix ma najblizej, nie wiem, jak terierfanka i nikaragua... zaraz napisze.

[B]ja sie zajme wizyta PA ok??[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']

srodmiescie, czyli chyba xmasrtix ma najblizej, nie wiem, jak terierfanka i nikaragua... zaraz napisze.

[B]ja sie zajme wizyta PA ok??[/B][/QUOTE]tak na prawdę, że żadna z nas 3 nie mieszka w śródmieściu

może bros? Ulv? albo Poker? to zależy w jakiej części, bo Wrocław jest ogromny, a śródmieście to jedna z 5 jego części
Ja na razie odpadam,bo nie wyrabiam się czasowo,

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie Paolka z tej strny kolezanka ktora jest zainteresowana mieszka w okolicach Słowiańskiej . Ja jej poleciłam zeby szukała psinki tu i jest zainteresowana Boksusia .Ja mam Amstaffke ze schroniska z dzierzoniowa i jest to psina przekochana mino jej choroby jest kochaniutka i tez dlatego kolezanke tu pokierowałam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...