Jump to content
Dogomania

Pierniczek vel. Gustek w NOWYM DOMU w Krakowie!!!!!!!!!!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='Sarunia-Niunia']I co u Pierniczka? Będzie jechał do Krakowa?
Terenia oferuje bezpłatny transport... Klaudusku, kontaktowałyście się?[/QUOTE]

[I]Tak - kontaktowałam się z Panią Teresą.
Pani Teresa jedzie jutro z rana - niestety od wczoraj proszę ludzi,żeby ktoś zawiózł do Katowic - niestety nikogo nie znalazłam.
Kiepska pora,bo ludzie od rana w pracy są...
Ja nie mam Go jak zawieźć.
Trzeba kombinować coś na gwałt :roll:[/I]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czekam na Pierniczka w domku, Klaudus postara się sama jakos go dowieżć do mnie po pracy, nie znalazła narazie nikogo chętnego, w rezerwie mamy zawsze niezawodną cioteczkę yolanovi gdyby coś nie wypaliło na jutro, Rozmawiałam z nia w tej sprawie, przenocuję psika i jedziemy do nowego domku, nie miałam sumienia jechać bez niego, prąd i liczniki mogą poczekać, psik nie bardzo bo tak zimno!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ'] ...przenocuję psika i jedziemy do nowego domku, nie miałam sumienia jechać bez niego, prąd i liczniki mogą poczekać, psik nie bardzo bo tak zimno!!![/QUOTE]

Tereniu! Wiedziałam, że na Ciebie można zawsze liczyć:iloveyou:!
Jak dobrze, że "zgadałyśmy się" o Piericzku! Dziękujemy w imieniu kochanego sierotki:Rose::Rose::Rose:!
Jeszcze trochę Pierniczku i będziesz w domku! Już nie będziesz więcej spał w zimnej budzie:shock:... brr To była ostatnia noc!

Link to comment
Share on other sites

Klaudia czeka jeszcze na odp od dwóch osób - bo już jedna co na 100% miała wieczorem jechać stwierdziła,że coś wyskoczyło Jej bardzo pilnego...
Kombinujemy dalej.
Do 20:00 trzeba Go zabrać - oby ktoś się zlitował...
Szkoda,że do pisania wszyscy chętni ,a do czynnej pomocy nikogo... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Łukasz__']Klaudia czeka jeszcze na odp od dwóch osób - bo już jedna co na 100% miała wieczorem jechać stwierdziła,że coś wyskoczyło Jej bardzo pilnego...
Kombinujemy dalej.
Do 20:00 trzeba Go zabrać - oby ktoś się zlitował...
Szkoda,że do pisania wszyscy chętni ,a do czynnej pomocy nikogo... :roll:[/QUOTE]

Ja też za daleko, niestety... Z Tarnowa do Pszczyny trzeba jechać przez Wieliczkę, Kraków, Katowice... Nie z tej strony...
Jednak piszę, bo zależy mi na tym psiaku... Gdybym miała 40km (Pszczyna-Katowice), to napewno bym Go dowiozła!!!

Link to comment
Share on other sites

No to rób wszystko Łukaszu-Ziomalku, żeby ten biedulek pojechał do domu, proszę Cię!!!
Może ktoś dowiezie Go odpłatnie? Nowy DS proponował przecież udział w kosztach, a skoro Terenia wiezie go bezpłatnie do Krakowa...
Kurcze, chyba znajdzie się ktoś, kto poświęci półtorej godziny za zwrot kosztów paliwa, więc nic na tym nie straci?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']No to rób wszystko Łukaszu-Ziomalku, żeby ten biedulek pojechał do domu, proszę Cię!!!
Może ktoś dowiezie Go odpłatnie? Nowy DS proponował przecież udział w kosztach, a skoro Terenia wiezie go bezpłatnie do Krakowa...
Kurcze, chyba znajdzie się ktoś, kto poświęci półtorej godziny za zwrot kosztów paliwa, więc nic na tym nie straci?[/QUOTE]

[I][I]Od soboty Klaudia wisi na tel w każdej wolnej chwili i dzwoni po ludziach.
Klaudia zaznacza każdemu,że zwrócimy pieniążki za paliwo - niestety ani jednej dobrej duszyczki.[/I][/I]

Link to comment
Share on other sites

witam,
trafiłam tu przypadkiem, ale widzę ze sprawa pilna,
powiedzcie mi jeszcze raz - bo nie moge teraz czytac całego wątku- transport ze schroniska/punktu (?) w Pszczynie do Katowic?
Z Pszczyny trzeba go odebrać przed 20tą?
ja jestem z K-ce więc skoro trzeba pomóc chłopakowi to trzeba

Link to comment
Share on other sites

[quote name='annika']witam,
trafiłam tu przypadkiem, ale widzę ze sprawa pilna,
powiedzcie mi jeszcze raz - bo nie moge teraz czytac całego wątku- transport ze schroniska/punktu (?) w Pszczynie do Katowic?
Z Pszczyny trzeba go odebrać przed 20tą?
ja jestem z K-ce więc skoro trzeba pomóc chłopakowi to trzeba[/QUOTE]

Jakbyś mogła pomóc byłoby wspaniale!!
Tak z Pszczyny do Knurowa.
O której byś mogła podjechać??
785 549 189
to tel do Klaudii - bo Ona teraz w pracy,ale wyjdzie o której będzie trzeba.

Link to comment
Share on other sites

anniko cudnie byłoby aby Ci sie udało, dzięki wielkie za zgłoszenie, ja spać nie mogę tylko myślę jak ta bieda marznie, opcje są do wyboru tak by tylko PIERNICZEK wyszedł dziś z psiego raju,

1 do mnie do domu do KNUROWA , u mnie prześpi a skoro świt jedziemy dalej , godzina obojętna
2 ponieważ jadę przez KATOWICE mogłabym go odebrać rano ( rowniez w miarę obojętnie kiedy, np miedzy 8 a 9 lub 10,00) na Korfantego przy hotelu Katowice ale to tylko w przypadku gdyby mógł się u Ciebie przytulić na noc, oszczędziło by się trasy Katowice Knurów

wolałabym opcje 1 bo mogłabym go do jazdy przygotować, bo będzie bardzo brudny, a nie każdy ma możliwość "uprania" pięknisia

może są jeszcze jakies możliwe propozycje?

Link to comment
Share on other sites

no to wielgachne dzięki, odetchnę jak już bedzie w aucie bo dopiero wtedy bezpieczny, nie nakarmcie go kiełbachą, bo wyhaftuje auto w deseń ekstra, jak szczeniaki z mamunią, ja go tu powitam jadełkiem jak należy,potrzebuję dokładne namiary na ds od KLAUDUS, pisze namiary na pw, widzicie jednak są dobre dusze!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Łukasz__']Nie miałem Ciebie na myśli - tylko osoby tu z okolicy.[/QUOTE]
Osoby z okolicy też mają swoje zwierzęce sprawy i wyobraź sobie, że są w stanie wszystkiego rzucić, bo komuś się po psa 100 km nie chce przyjechać. Chyba nie tym co trzeba te wyrzuty robisz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...