Jump to content
Dogomania

Ukochana Tapinka w Niebie - Fredzio i Kropeczka z nami...


Charly

Recommended Posts

[quote name='Beatkaa']:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/QUOTE]

o i to jest odpowiednia reakcja. Nie jakieś smęcenie. HURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRA :BIG::BIG::smilecol::laola:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]Teraz proszę, kochane Dziewczyny, mocno trzymajcie kciuki, żeby oba psiaki się polubiły..[/COLOR][/FONT]. :):)
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=blue]Oczywiście Fredzio ma przykazane, żeby szanował nowego pieska[/COLOR][/SIZE][/FONT]...
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=blue]Sobota już niedługo[/COLOR][/SIZE][/FONT]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic'][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]Charly kochana! A jak się wszystko szczęśliwie ułoży (mam taką nadzieję) to serdecznie zapraszamy w odwiedziny.
Z Tarnowskich Gór autobus [B]nr 5[/B] przyjeżdża bardzo blisko naszego domu!
[/COLOR][/FONT][/QUOTE]

bardzo bardzo chętnie:)

Link to comment
Share on other sites

Tapinia jeszcze nie wie co się święci, patrzy na mnie tymi swoimi oczkami i merda tym króciutkim ogonkiem.. Próbowałam jej powiedzieć co się wydarzy w sobotę, ale chyba nie wie o co mi chodzi i czemu ma się znowu wyprowadzać... Kładzie się na spacerach w swojej ulubionej dziurze i ma wszystko w nosie ;) Mam nadzieje, że jednak do soboty zmieni zdanie i dzielnie zniesie przeprowadzkę oraz zapoznanie z Fredziem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Tapinia jeszcze nie wie co się święci, patrzy na mnie tymi swoimi oczkami i merda tym króciutkim ogonkiem.. Próbowałam jej powiedzieć co się wydarzy w sobotę, ale chyba nie wie o co mi chodzi i czemu ma się znowu wyprowadzać... Kładzie się na spacerach w swojej ulubionej dziurze i ma wszystko w nosie ;) Mam nadzieje, że jednak do soboty zmieni zdanie i dzielnie zniesie przeprowadzkę oraz zapoznanie z Fredziem ;)[/QUOTE]

To będzie prawdziwy domek i Tapinia zna Monikę. To ogromny plus. Wkrótce zmieni zdanie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Tapinia jeszcze nie wie co się święci, patrzy na mnie tymi swoimi oczkami i merda tym króciutkim ogonkiem.. Próbowałam jej powiedzieć co się wydarzy w sobotę, ale chyba nie wie o co mi chodzi i czemu ma się znowu wyprowadzać... Kładzie się na spacerach w swojej ulubionej dziurze i ma wszystko w nosie ;) Mam nadzieje, że jednak do soboty zmieni zdanie i dzielnie zniesie przeprowadzkę oraz zapoznanie z Fredziem ;)[/QUOTE]

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]Najgorzej z tą dziurą.:) Nie przeniesiemy jej do Katowic. :):)
I pewno Tapiczek malutki będzie tęsknić za Tobą, Mysiu!
Oczywiście - masz nieustające i serdeczne zaproszenie do nas!

Oby wszystko się ułożyło! Żeby się "futerka " jakoś polubiły...

Na razie zakupiłam, za radą J_ulii, świetlik do przemywania łzawiących, tapiczkowych oczek.
Potem pójdziemy na przegląd do weta. Chciałbym jednak najpierw Tapinię oswoić z nami i z otoczeniem...
I oczywiście będziemy Jej pilnować ze zdwojoną uwagą (adresówkę ma wygrawerowaną w metalu, bo karteczki nie są pewne)!:evil_lol:
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

mój pies miał już cztery wygrawerowane adresówki i wszystkie stracił :eviltong: ale on to młody wielki psychopata :diabloti: więc myślę, że Tapinia nie straci, bo ona jest taka delikatna i malutka :loveu:
Ja jestem dobrej myśli ;) Na pewno Tapinia będzie potrzebować troszkę czasu, żeby Was poznać i się przyzwyczaić, ale jestem pewna, że jakoś się to wszystko ułoży ;) Musi :cool3:
Moniczko, a jakiej wielkości jest Fredzio? :)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]W sobotę zrobimy tak - jak przywieziemy Tapinię z "Psitula" to Fredzio będzie czekał na Nią na trawniku przed domem.
Mamy wokoło bloku dużo zieleni. Od razu pójdziemy z psiakami na spacer (na teren neutralny;)).
Potem Tapi pójdzie ze mną do mieszkania - poznać zapachy, a Fredzio wejdzie dopiero kilka minut po Niej....

Co sądzicie? Czy to zda egzamin?
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

na pewno będzie dobrze. Jeśli nie zaraz, to po czasie. Ja dołozyłam mojemu slepaczkowi staruszkowi po dwóch latach królowania jako single, kilkumiesięczną szczeniorkę z ADHD. Dwa miesiące ją zwalczał bardzo stanowczo, aż nagle po 2 miesiącach odpowiedział na zaproszenie do zabawy....zabawą:) A Tapinia jest przecież spokojniutka, więc nawet nie będzie mu szła na nerwy:) Będzie dobrze. Na pewno. NO i dwa psy chowają się lepiej:)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][B]Tapi[/B] od [U]wczoraj [/U]jest u nas.
Z "Psitula" do domu przyjechaliśmy około 16.00.
Zapoznanie na podwórku minęło spokojnie.
Potem...
Fredzio szczekał przez jakieś 4 godziny.
Warczeli też trochę na siebie.
Ogólnie rzecz ujmując - lekko nie było.

Na szczęście [/FONT] [FONT=Comic Sans MS][U]noc [/U]minęła spokojnie (wszyscy spali).[B]
Tapi[/B] jest grzeczna, kochana, słodka, delikatna, krucha, miła, cichutka, skromna.
Niestety to jedno oczko dosyć brzydkie, zaropiałe i załzawione (zaraz przemyję świetlikiem, potem pójdę po jakieś dobre krople do weta).

[U]Dzisiaj[/U][/FONT] [FONT=Comic Sans MS] Fredzio trochę warczał, a teraz cały czas patrzy na Nią, podchodzi, wącha, macha ogonem...
Tapi wczoraj cały czas leżała i przysypiała.
Dzisiaj trochę zwiedzała mieszkanie, a teraz śpi (poszła na kocyk Fredzia - On jej nie wygonił, tylko położył się na dywanie- daleko od Niej).
Sunieczka uwielbia jedzonko - od początku je bez problemu - ale boi się wchodzić i wychodzić z mieszkania.[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]

[B]Trzymajcie kciuki...[/B][/FONT] [FONT=Comic Sans MS]
Tylko taki mały albumik, bo wczoraj absolutnie nie miałam głowy do fotek:
[URL]http://www.fotosik.pl/u/kolalo-ryba/album/991663[/URL][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

jak miło słyszeć, że Tapiczek już w swoim domku:loveu:

Psichole;) się dogadają i będzie dobrze

Jejku, jaka ulga, że ona trafiła do Ciebie:mdleje::iloveyou:

ale tych 4 godzin nie zazdroszczę:evil_lol:


ps. oczko faktycznie brzydkie, no ale jest w domciu to i pewnie oczko wydobrzeje po kropelkach:)

Link to comment
Share on other sites

no mówię z własnego, dość dużego, doświadczenia we wprowadzaniu nowych psów do zołzicy tyranicy Luny :lol: pierwszy wprowadzany pies - ona była jedynaczką rozpuszczoną do granic, to było nie 4 h szczekania tylko bite 4 dni szczekania ... spod łóżka :D ale się udało i potem z każdym kolejnym "nowym" było łatwiej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...