Jump to content
Dogomania

Konający w krzakach pies w pętli z łańcucha. Nutek ma dom jak marzenie u p.Ani !


togaa

Recommended Posts

Nas tez martwi sytuacja tego biednego psiaka:-( Na weekend wznowię allegro cegiełkowe na allegro tylko nowe zdjęcia są potrzebne i to bardzo bardzo!!!!
Ja wiem, że w hoteliku ma opiekę ale tak sobie myslę, że najlepiej dla Nutka byłby tymczas domowy, gdzie spokojnie przyzwyczajał sie do normalnego życia. W hoteliku to nie jest normalne życie, powiedzmy sobie szczerze:-( On musi mieć człoqwieka na stałe, może i dziecko, może dodatkowego psa, kota:-) Wiem, fajnie sie gada, ale wierzcie mi bardzo często mysle o nim patrząc w te przerazone oczy na zdjęciu.
Zastanawiałam się z Togą czy by nie zabrac go do nas ale Togaa jest innego zdania i w sumie sie a nim zgadzam i je respektuję:-) My mieszkamy w domku, szeregówce, blisko lasu i wielkiej polany, więc spacery miałby no 1 spacer dziennie bo na więcej w sezonie zimowym nie starcza nam czasu i światła dziennego:-)
Mamy swoje stado: 5 psików, 4 po przejściach i ułożony po szkoleniu west dominant:-) Dwoje dzieci, w tym 6 letni chłopak dość żywy. Nasz dom tętni życiem, jest w nim pozytywna energia poza energią jednego z psiaków, starszego szpica Samsona, schorowanego, głuchego i coraz bardziej agresywnego w stosunku do kotów:-(
Mąż pracowałby z Nutkiem , ale nie ma szkoleń , jest samoukiem:-) no i brak czasu to nasz najwiekszy problem, oboje pracuje na całe etaty, do tego zajęcia z dziećmi i stadko
Czy to dobry dom? Chyba nie do końca:-( Chyba spokojniej ma w Hoteliku :-(Idealnym domem byłby dom z jednym psem , np suczką, kotem i dzieckiem:-) Tylko gdzie znaleźć taki dom? :-(

Link to comment
Share on other sites

ihabe... a moze... ? hmm.. ? Bede do worka na karme dorzucac :)

A jak Nutek do innych psow w hoteliku ? Tamb.. kochana, nacisnij hotelik bardzo prosze troche.. Bazujemy na zdjeciach i info sprzed paru miesiecy.. a to nie jest dobrze.
Ja marudna jestem. Wiem :) Ale taka wiadomosc jak : obwachal sie z kumplem Balonikiem (np.) to tez jest wiadomosc :)
Ponaciskaj, plizzzzz.

Smaki wysle Nutkowi w nastepnym tygodniu. I sznurek bawelniany do zabawy. Czas najwyzszy chlopaku zaczac sie bawic.

Link to comment
Share on other sites

:multi::multi::multi: mam dobra wiadomosc dotyczacą zasilenia finansow Nutka :multi::multi::multi:
Napisala na FB bardzo mila dziewczyna i zadeklarowala 100 zl na styczen. :loveu:
I 150 zl od nastepnego miesiaca :loveu:
Piesek, ktorego wspomagala, znalazl dom i moze te pieniadze przekazac Nutkowi :loveu:

Po rekach bym dziewczyne calowala :)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=blue]Kwota uzbierana na bazarku dla Nutka i Adiego : [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=blue]196 zł z fantów[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=blue]3,80 zł z ogonków [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=blue]---[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=blue]199,80 zł razem do podziału dla NUTKA i ADIEGO[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#0000ff][U]po 100 zł[/U] zostanie wysłane dziś (16/01/12) na konta chłopaków.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Osoby prowadzące wątki Nutka i Adiego bardzo proszę o potwierdzenie wpływu [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#0000ff]- na niniejszym wątku Nutka,[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#0000ff]- oraz wątku bazarku : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219294-ROZLICZAM-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-Do-04-01-12[/URL] .[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#0000ff][I]DZIĘKUJĘ za udział w bazarku ! I zapraszam ponownie ! :)[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']czy na hotelik w lutym zabraknie kasy? zaraz jak Nutka znaleziono rozmawialam z togaa i obiecalam przez tel ze grosik wplace, i slowa zamierzam dotrzymac;)[/QUOTE]

Dzieki [B]chita[/B] że pamiętalaś. trzymaj proszę rekę na pulsie. Na luty jeszcze są pieniądze ale potem? czarna rozpacz....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu']:multi::multi::multi: mam dobra wiadomosc dotyczacą zasilenia finansow Nutka :multi::multi::multi:
Napisala na FB bardzo mila dziewczyna i zadeklarowala 100 zl na styczen. :loveu:
I 150 zl od nastepnego miesiaca :loveu:
Piesek, ktorego wspomagala, znalazl dom i moze te pieniadze przekazac Nutkowi :loveu:

Po rekach bym dziewczyne calowala :)[/QUOTE]

To pewnie od Niej sa dwie dzisiejsze wpłaty dla Nutka. Dwa razy po 50 zł od Pani Joanny K. z Niechcic.
Cudowna dziewczyna !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']A można ze starymi zdjęciami, a potem jak będą nowe, to podmienić? Mam obiecane.[/QUOTE]

tak, zrobię póki co ze starymi (w okolicach weekendu) i widzę, ze jest taka opcja na fb "wyślij wiadomość do gości" to poinformuje osoby na wydarzeniu Nutka o nowym.

Link to comment
Share on other sites

[B]Nutku[/B] wybacz, ale nasz okaleczony fizycznie [B]Shrek[/B] też bardzo potrzebuje pomocy w ogłoszeniach .....

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/220329-Okaleczony-Shrek-z-side%C5%82-.-Bez-%C5%82apy-bez-ogona...Prosi-o-wsparcie-i-dom-"]http://www.dogomania.pl/threads/220329-Okaleczony-Shrek-z-side%C5%82-.-Bez-%C5%82apy-bez-ogona...Prosi-o-wsparcie-i-dom-[/URL]!

[IMG]http://img18.imageshack.us/img18/3280/plu0707.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...