Jump to content
Dogomania

Brutusek w domu w Katowicach:) powodzenia mały!


martka1982

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='Bella1']Tutaj dziewczyny robią ogłoszenia dla piesków
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/216502-Oferuję-po-20-ogł-dla-każdego-psiaka-z-dogo[/URL] trzeba podać link do wątku i namiary na kontakt[/QUOTE]

dzięki za czujność! wkleiłam tam Brutuska, mam nadzieję,że nie za późno i załapie się na pakiet

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Jaki fajny maluszek! Nie wygląda na 15lat! Martka, ile on waży? Może na mikropsiaki go wrzucę?[/QUOTE]

właśnie nie wygląda na 15 lat, tak powiedzieli właściciele, musimy im wierzyć, bo ze względu na brzydki kamień na zębach pewnie nasz wet oceniłby go podobnie
ok 6 kg myślę,że waży

Link to comment
Share on other sites

Tak, ale czasami się zdarza że psiak ma większe tendencje do osadzania kamienia. Moja sunia ma 13lat, kamień ma ściągany regularnie co 8-10 miesięcy, mimo, że je suchą i ma czyszczone ząbki. Gdybym tego nie robiła to już by nie miała zębów od kilku lat. A mojej mamy pies, w tym samym wieku, nie miał nigdy czyszczonych zębów, a ma je idealne!

Link to comment
Share on other sites

to jest jak najbardziej prawda co piszesz. u każdego psiaka to inaczej postępuje dlatego patrzą też na to jak bardzo zęby są starte ale nawet to może być mylące, bo niekiedy psy ścierają je zbyt mocno o kamienie albo inne rzeczy. dlatego tak jak pisałam musimy uwierzyć na słowo jego byłym właścicielom choć ja nadal nie wierzę,że on ma 15 lat. dałabym mu połowę. muszę się dopytać czy on miał książeczkę zdrowia, choć pewnie założyli mu nową w schronisku

Link to comment
Share on other sites

Brutusek zaliczył wczoraj i dziś spacerek. on jest mega przytulaśny. dzisiaj usiedliśmy sobie na trawie i Brutus cały czas zaczepiał główką,żeby go głaskać. wykłada się potem na plecy i wierzga równocześnie przednimi łapkami...wygląda jakby wykonywał psie ćwiczenia fizyczne:) zsynchronizowane ruchy itp tylko wysiłku na pyszczku nie widać bo zastępuje go uśmiech:)

Link to comment
Share on other sites

na te ogłoszenia będziemy musieli trochę poczekać
Brutusek pospacerował sobie dziś, on jest bardzo łakomy na smakołyki, wystarczyło,że wyciagnęłam opakowanie chusteczek higienicznych a Brutus już patrzył czy to coś do zjedzenia
smakołyki już nie raz dostawał, raz mu smakuje, raz nie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...