Jump to content
Dogomania

Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy


Nadziejka

Recommended Posts

[quote name='Mysza2']A Bruno zadeklarował na ślepaczka Maciusia (w moim podpisie) 10 zł/mies przez pół roku :multi::multi::multi:
Bardzo Brunkowi-Mikołajowi dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu: i miziamy księciunia :)[/QUOTE]

Brunkowi pięknie dziekujemy:multi:
[IMG]http://www.picturesanimations.com/t/thank_you/0-a-danke%2811%29.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']A Bruno zadeklarował na ślepaczka Maciusia (w moim podpisie) 10 zł/mies przez pół roku :multi::multi::multi:
Bardzo Brunkowi-Mikołajowi dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu: i miziamy księciunia :)[/QUOTE]

Brunko - Mikołaj, a ciocia Mysza to Mikołajkowa, czy Mikołajka? A może Mikołajkówna? Czy Mikołajowa??...ech....gubię się w tym....:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Chociaż Myszka elfa nie przypomina....ale śniezynkę tak:multi:

[URL]http://www.klamerka.pl/strona-9.html[/URL][/QUOTE]

Ech...ja głupia.....mam nadzieję, że ciocia Myszka nie poczuje się urażona....toż ja od razu wiedziałam, że to Śnieżynka, a nie jakis tam renifer :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

O żesz Wy ciotki paskudne, zostawić Was na chwilę nie można bo zaraz człowieka obrobią:cool3::cool3::cool3:
No chciaż Śnieżynka.... ładnie, albo Śnieżyca:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Mysza fanty pakuje, zabrałam oferma wszystko do roboty, myślałam że popakuję i na pocztę zdążę ale warunków nie było żeby się z tym majdanem rozłożyć :angryy:. I przytaskałam wszystko z powrotem do domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']O żesz Wy ciotki paskudne, zostawić Was na chwilę nie można bo zaraz człowieka obrobią:cool3::cool3::cool3:
No chciaż Śnieżynka.... ładnie, albo Śnieżyca:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Mysza fanty pakuje, zabrałam oferma wszystko do roboty, myślałam że popakuję i na pocztę zdążę ale warunków nie było żeby się z tym majdanem rozłożyć :angryy:. I przytaskałam wszystko z powrotem do domu.[/QUOTE]
Przytaskała jak na wielbłąda przystało :eviltong::eviltong::eviltong: ale za to z jaką gracją i wdziękiem :cool3: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Ciocia!!!! książki:shock: wychodziłam z pracy i jakoś mi było tak pusto ...i teraz już wiem czego zapomniałam :shake: Kartonu z książkami na Twój bazarek :wallbash:[/QUOTE]
he he jak to miło że młodsze też mają sklerozę :evil_lol::evil_lol:
Marticzko, nic się nie martw, w tygodniu odbiorę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']he he jak to miło że młodsze też mają sklerozę :evil_lol::evil_lol:
Marticzko, nic się nie martw, w tygodniu odbiorę.[/QUOTE]

Eluś mają oj mają kochana ;) wychodząc z pracy myślami już jestem w 100 innych miejscach.
Super :) zapakuję do auta w poniedziałek :) oczywiście jak nie zapomnę:evil_lol: Cały weekend będę piła lecytynę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...