Jump to content
Dogomania

Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy


Nadziejka

Recommended Posts

Dzwoniłam do Emiś ale na szczęście tylko kołnierz ucierpiał, łepetyna się goi i nowych ran nie ma.
Zdecydowałyśmy, żeby mu odpuścić ten kołnierz.
Cioteczki, pytajcie też czy ktoś nie będzie się przemieszczał wcześniej na trasie Katowice - Dzierzoniów albo Katowice - Wrocław

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Cioteczki, rozmawiałam z Giselle4 i jest miejsce w domowym DT dla Bruna w Mościsku koło Dzierżoniowa.
Ponieważ Bruno źle znosi pobyt w kojcu, myślę że dobrze byłoby umieścić go w domu. Wtedy będzie szansa zaobserwować jak jest z tym jego lękiem separacyjnym, czy tylko na zamknięcie w klatce tak reaguje, czy podobnie będzie jak się go zostawi samego w domu.
Jest też nadzieja na wiązany transport (to jeszcze nic pewnego, ciocie z Dzierżoniowa muszą sprawdzić dom w Krakowie, jeśli okaże się ok to będą organizować transport z Dzierżoniowa do Krakowa, wtedy w drodze powrotnej mógłby załapać się Bruno).
Emiś też jest zdania, że najlepiej byłoby dla niego żeby był w domowych warunkach gdzie można by poświęcić mu więcej czasu. W hoteliku nie ma takiej możliwości.
Napiszcie co myślicie, a ja poproszę Giselle4 żeby odezwała się na wątku.[/QUOTE]
Do tego samego (chyba) miałby jechać Zefirek :roll:;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214248-Bokser-Zefirek-w-schronisku-b%C5%82aga-o-deklaracj%C4%99-na-Dom-Tymczasowy[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny mamy transport :multi::multi::multi:
Figu zabiera Bruna dzisiaj ok 20:30 od Emiś i zawozi go do Wrocławia.
Kochana Figu jak zwykle dokłada do interesu bo za paliwo chce zwrot tylko 100 zł , a resztę darowuje dla Brunka :loveu::loveu::loveu::loveu:
Z Wrocławia przejmuje Brunka Ulvhedinn i zawozi go Giselle4 do Dzierżoniowa :loveu::loveu::loveu:
Giselle4 jutro dowiezie go do DT.

I jeszcze muszę bardzo podziękować Winter7, która oferowała przewiezienie Bruna we wtorek :loveu::loveu::loveu:, ale myślę że lepiej żeby on nie siedział już w tym kojcu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Grażynko przepraszam, ja wiem że Ty z kurami spać chadzasz i potem w środku nocy wstajesz :oops::oops::oops:.
Ale za to jaki przystojniak do Ciebie przyjedzie :lol:[/QUOTE]

spokojnie Myszeczko
juz zaliczylam schronisko z michelle04 i fiorsterinbock o 1 w nocy[pies jechal DO DOMKU]
wiec nic mi nie bedzie.....

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye::buzi::modla::modla::iloveyou::bigcry:ale wiescii cudne cioteczki ochhhh! ja serce sie raduje , ze jestescie , gisuniu wysciskuniaj tam Bruniaczka , jak juz go zobaczysz kochana , tyle sie chce napisac , ze wkoncu sama niewiem co9 pisac:oops: dziekuje dziekuje i sercem z Bruniem caluni czas, gisuniu czy ten dt fajowski ?:iloveyou:czy Bruniaczek bedzie w tym samym dt , gdzie jest Snapciu?

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=navy]kochane moje , znow ja wpadam i informacja , ktora dostalam przez tel od pewnej mlodej dziewczyny : kochani , czy znacie dogomaniakow z Zawiercia lub okolic?:-(:-(:-(podobno w Zawierciu wies:Pszylubsko Jurajska... jest mlody oneczek dlugowlosy , przetrzymywany prze wlascicieli w chlewie ,warunki straszne jak mowi dziewczyna ... niema wody , jedzenia :-(mam dokladny adres i num domu , nazwisko i imie tych wlascicieli ....[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=#000080] wybaczcie kochane ze na wateczku Brunia:modla::thumbs:niunieczku Bruniaczku serdunko kochane , aby po nowe zycie lepsze![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki, Bruno wyprawiony razem z jedzeniem i lekarstwami:)
Najpierw zapakowałyśmy go na tylne siedzenie i na wszelki wypadek przywiązałyśmy smycz żeby Figu na głowę nie wchodził.
Zanim jeszcze dojechałam do domu Figu przysłała mi SMS że jedzie na przednim siedzeniu:) i jest grzeczny, trochę łazi ale z umiarem:)
U Emiś załatwił doszczętnie drugi kołnierz. Facet po prostu nie toleruje zniewolenia:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...