Jump to content
Dogomania

10 kochanych psiaków - mają dom lecz potrzebują wsparcia finansowego! okolice Tarnowa


Recommended Posts

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ala56']A ja mam pytanko - Dawno temu robiłam ogloszenia dla Lory i Brysia - czy dalej nie ma chętnych na adopcję? Bo nie wiem czy usuwać ogloszenia czy odnawiać.[/QUOTE]
Niestety, miałam tylko jedno zapytanie o Lorę, ale przeszkodą był wiek. Bardzo więc proszę o odnawianie ogłoszeń!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

dopisuję ostatnie wydatki:

weterynarz, rachunek zbiorczy - 140,00 zł
W tym: eutanazja Czarnej, eutanazja Sary oraz wizyta z Lucy - przewlekłe zapalenie przestrzeni międzypalcowych i jej leczenie (Synolux, Metacam, Fatrximin spray, Vetaflunix)

lekarstwa dla Lucy zakupione w aptece - 46,57 zł (Rivanolum tabl., Rivanol płyn, płyn Burowa, Amoksiklav)

transport psów do weterynarza (2 razy) - 40,03 zł

W rozliczeniu całościowym do spłaty zostało jeszcze 497,95 + 300 zł (jeszcze nie wystawiona faktura przez wcześniejszego weterynarza) = 797,95 zł

Dużo tego mimo, że ograniczamy się do tego co konieczne, ale nie możemy przecież nie pomóc jeśli zwierzę cierpi...

Wiem, że z kasą ciężko u wszystkich dobrych ludzi ale może ktoś ma jakieś fanty na bazarek. Cały czas zbieramy. Prosimy!

No i mam nadzieję, że kolejny pies który odejdzie z tego podwórka to tylko do nowego domu...

Link to comment
Share on other sites

witam wszystkich serdecznie ,przeczytałam cały watek o psiuniach i naprawdę nie wiem co napisac ,smutek,żal,radośc wszystko się tu przewija,ciesze się że są ludzie na których mozna polegać i zawsze mozna na nich liczyć,ja na tę chwile trzymam kciuki by sie udało utrzymać te pieski przy zyciu ale przed świętami tez wesprę jakas kwota .pozdrawiam dogomaniaczki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Halinka3']witam wszystkich serdecznie ,przeczytałam cały watek o psiuniach i naprawdę nie wiem co napisac ,smutek,żal,radośc wszystko się tu przewija,ciesze się że są ludzie na których mozna polegać i zawsze mozna na nich liczyć,ja na tę chwile trzymam kciuki by sie udało utrzymać te pieski przy zyciu ale przed świętami tez wesprę jakas kwota .pozdrawiam dogomaniaczki[/QUOTE]

dziękujemy
Musimy to jakoś zebrać i spłacić po trochu...

Miała być sterylizacja na wiosnę, tylko nawet nie ma za co. Chyba była propozycja ze skarpety sterylkowej jeszcze kika miesięcy temu. Nie wiem czy teraz to jeszcze aktualne i z kim się kontaktować w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225348-tworz%c4%99-jeszcze?p=18915153#post18915153[/url]

Bazarek z fantami od grzenki zrobiony - tylko tytułu zmienić nie mogę!!! :/

Ktoś umie???


[B]grzenka[/B] - wielkie dzięki!!!!!! :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny! dzięki za to, że jesteście tu! Śmierć Czarnej, zaraz po niej odejście ukochanej Saruni odbieram, jako osobistą porażkę i nie mogę się po tym wszystkim pozbierać. I Czarna i Sara odeszły z powodu ropomacicza. U Czarnej choroba objawiła się nagle i nie było żadnych szans na leczenie. U Sary choroba nie była aż tak zaawansowana, jednak z powodu bardzo chorych nerek, fatalnych wyników nie mogło być mowy o operacji. Na podwórku zostało 8 psów. Nie ma szans na adopcję żadnego z nich. Nikt nie chce dużego, dorosłego już psiaka. U Lucy ciągnie się leczenie zapalenia przestrzeni międzypalcowych. Chcemy wysterylizować suczki, ale wstrzymuje nas olbrzymi dług.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...